patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@MESSIah16 Ciężko mówić o seksie jak jest się gościem zachwycającym się na okrągło zdjęciami jakiejś randomowej laski z internetu
0
@Jakchcesz gorzej jak antyszczepionkowiec zarazi szczepionkowca, który nie zdążył się jeszcze zaszczepić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
Niektórzy to mają problemy z tym usuniętym postem przez użytkownika. A tu wystarczy mieć wtyki u moderacji. Jak ja ostatnio napisałem posta dla zielonych i atencji, z którego nikt się nie śmiał i jeszcze mnie zwyzywano to moderacja sama usunęła mój post. Tak to się robi amatorzy
1
@Nano22 Jak szaleć to szaleć :p
@Michvl Wyjęte z czyichś ust :D
0
@Nano22 Lepsze pytanie, czy jak Twoja była żona, z która masz 3 dzieci, zostanie zakonnicą to czy będziesz do niej mówił „siostro”
0
@BarcaInfo Ja się pytam, gdzie był VAR
0
Ciekawe z jakim opóźnieniem tym razem konferencja :p
1
@SiSenior Zawsze była tez relacja na onecie i na stronie kancelarii premiera na fb
0
@Danny Gaucho Hahah pojechał na spotkanie z facetem w spódnicy czy bardziej soft version na pw? :D
1
@justfootball A czytasz czasami swoje komentarze? ^^
6
@Artsssfc Słowa „apsencja” to ja jeszcze nie widziałem xD
1
@Bamboleo Ktoś tu widzę nie zrozumiał sarkazmu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rokita Nie tylko w Texasie
0
@wajcha A czy ja gdzieś napisałem, że jest to utwór o amerykańskim patriotyzmie?
0
@Chakalaka Nie wiem czemu, ale Biden ma dla mnie „amerykańskość” wypisaną na twarzy :D „Born in the USA” Bruce’a Springsteena na głośnikach i Biden kroczący w czarnych okularach to byłaby kwintesencja USA z moich wyobrażeń
0
@arasz1819 Gratulacje. Wygrałeś nagrodę za najgłupszy post dnia.
0
@Sysia11 Bo robił to Griezmann
1
@Nano22 To jakie masz w końcu zainteresowania? Bo jak ktoś mówi słuchanie muzyki choćby nie wiadomo jaka była, oglądanie filmów czy nawet ambitniejsze czytanie książek to szczerze moim zdaniem daleko temu do jakichkolwiek zainteresowań. To jest sposób na odprężenie lub zabicie czasu. Zainteresowaniem może być gra na instrumencie, a nie samo słuchanie rapu, rocka czy popu
0
@parpe nie wrzucaj wszystkich do jednego worka
4
@Criss18Barca Chciałbym Cezarego Żaka, ale patrząc na poziom na jaki spadł świat według Kiepskich to idealnie pasowalby Popek xD
0
@darek60 albo jesteś ignorantem i wypowiadasz się na podstawie miniaturki, albo nie znasz angielskiego i nie wiesz jakie kwestie zostają poruszone na tym video
2
Ma ktoś link do tego jak Morawiecki mówił, żeby nie bać się wirusa, a potem wchodzą urywki z restrykcjami?
2
@macio_944 Jakiej reakcji się spodziewasz od osób tutaj? xD Sam wolałem Trumpa i żałuje, że to przegra, ale to tak samo jak po porażce Barcelony w pierwszym lepszym meczu. Przegrał, szkoda, robię swoje, bo mi Trump ani Biden dostatku nie zapewnią
5
@IronSanHybrid Szamańskie zaklęcia drugiego poziomu xD
0
@xVENUMx U mnie ubrana od zeszłego roku :p
0
@Janiama Jakbym miał bliżej to napewno bym zajrzał! Powodzenia w tym trudnym okresie
13
@Janiama Liczysz, że nagonisz jakiegoś klienta na buty tutaj ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@MesQueUnClub96 No Donalda Trumpa xD Hall of Fame wrestlingowej federacji WWE
0
@lucas/catalan teraz zobaczyłem na jego biografie. Możesz sobie wybić z głowy jego kandydaturę na prezydenta, bo urodził się w Hiszpanii, a prawo amerykańskie nie pozwala komuś takiemu zostać prezydentem