patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms Na zamknięcie żadnej branży nie byliśmy gotowi, ale rząd pokazał, że ma to gdzieś.
1
@Konias4318 No tak nas Manchester nie zdominował. Nas zdominowała AS Roma
0
@mat32 Chyba za dużo Breaking Bad się naoglądałem, bo zamiast tablet przeczytałem tabletki
1
@Nolife1899 też myślałem, że będzie napis, ale Najman
0
@mkord Tylko kwestii bezpieczeństwa o których ty mówisz zwykły obywatel nie jest w stanie ocenić. I co by nie mówić, ale żaden bank umyślnie takich danych nie wypuści, a pytający najwyraźniej bał się uczciwości PayPala
6
@bartekvisca Podejrzewasz jeden z największych tego typu portali na świecie o zachowania Seby z bloku obok chcącego zakosić ci portfel? xD
1
@Bykunn „Ja się zgadzam jak najbardziej i ufam że to widać, iż z takiego podejścia wyrosłem.”
Od dłuższego czasu czytając Twoje komentarze widzę, że jesteś jedną z najrozsądniejszych osób tutaj.
Ogólnie zgadzam się z tym co napisałeś jak najbardziej.
1
@Bykunn No ja tu się nie zgodzę, bo w czasie marszu 11 listopada z lewej strony była taka sama gadka, że każdy prawicowiec jest taki i taki. Z resztą nie raz na podstawie wypowiedzi Bosaka czy Korwina mówi się, że tacy są prawicowcy.
Nie zamierzam tutaj bronić La Ramblowych komentatorów z lewej ani prawej strony. Ludzie rozumni wiedzą, że po każdej stronie są oszołomy.
0
@FC1899Barca Jakby chciał złapać trochę języka angielskiego to już dawno by to zrobił, a nie czekał na wyjazd do Anglii xD
1
@Persyfl jak jedni się prują to zrobię tak samo. Nie w punkt :(
Nie musisz się z tym zgadzać, ale sam fakt nie dokonania aborcji nie jest czymś złym. Jasne, że każdy powinien mieć wybór, ale każdy ma swoją moralność i niech sobie każdy postępuje jak chce i słucha się w takich kwestiach tego czego chce. Jak komuś nie odpowiada to jaki wysiłek moralny narzuca Kościół to przecież nie musi żyć zgodnie z jego wytycznymi
12
@FC1899Barca A ja się z Tobą nie zgadzam. Każdy powinien móc pisać o czym chce i cenzura jest ogólnie zła. Nie musisz się zgadzać ani brać udziału w dyskusji
64
@Chakalaka @Persyfl Ja to nie rozumiem o co wy się teraz prujecie? Głosił w tym momencie to co każe mu wiara. Nie ustanawiał nowego prawa państwowego zakazującego aborcji. Przedstawiał punkt widzenia Kościoła. Czy ktoś się chce z tym zgadzać czy nie to już prywatna sprawa, a koledzy widzę chcieliby tworzyć zasady własnej religii na podstawie swojej moralności
2
@AdiKingu96 Trafiony transfer zawodnika dobrego na bycie jokerem z ławki to trochę mało
0
@PrinceDamon Będzie ostra rywalizacja xD
0
@MesQueUnClub_87 I to jest w tym najzabawniejsze
2
@NeroTFP dokładnie. Jak głosują no name’y z Twittera to i Turcy mogą głosować
19
Nie wiem czy jest sens organizowania złotej piłki La Rambla, gdzie powinna być to zabawa i próba docenienia osób, które wnoszą najwiecej zdaniem innych. Tymczasem @BarcaInfo: „Wzięli udział w głosowaniu * ale zgoda. Każdy ma prawo wykorzystać swoje media społecznościowe do różnych celów, jedni robią to w celu wyzwisk, inni w celu zachęcenia do wzięcia udziału. W tym roku będzie podobnie. Szkoda by takie zasięgi się marnowały.”
Skoro jest taka samowolka to ja kupuję sobie głosy z Turcji i Bangladeszu. Jeśli szkoda, by zasięgi się koledze marnowały to tym bardziej szkoda, żeby hajs mi się marnował. Tak wiec sorry Panowie, ale w tym roku złota piłka wlatuje u mnie
2
@Wossi61FCB Miały być realne propozycje. Czerczesow zarabia 5mln rocznie w Rosji. Brzeczek 300tys w Polsce. Tacy trenerzy są dla nas nieosiągalni
0
@Wossi61FCB Tylko nie wiem czemu Węgry z 3 koszyka wybrałeś. Obecnie są jednymi z lepszych z tego koszyka
0
@kuz ustawiłeś handicap +2 na Polskę? :p
1
@Piorun No ale pisałeś o nuggetsaach i skrzydełkach to dodałem, że w mcwrapie też dobrze smakuje
4
Ehh to polskie błoto. Wszyscy sobie dworują z Brzeczka i jego kadry, jak to dziennikarskie zero, a prawda jest taka, że już od dawna nie mieliśmy selekcjonera, który kocha swoją mamę
0
@YoNoEntiendoNada Chyba nie zrozumiałeś :)
4
@viscajasiek Chelsea nie wygrała La Ligi wiec sorry ale Zlatan>Chelsea :p
0
@Piorun Dla mnie McWrap z kurczakiem też jest spoko. Sosy robią robotę w odróżnieniu od tych wrapów z kfc, które smakują jakbyś jadł kartkę papieru
1
@ViscaElBarca98 Z własnej autopsji Ci powiem, że pieniędzmi czasami stara się zakryć rzeczy, których się skrycie w sobie nie akceptuje. Psycha robi swoje, a lepiej sto razy bardziej mieć wyrąbane i akceptować sytuacje taką jaka jest
0
@Barwindg Fantastyczna komedia z wiekiem stająca się wyjątkowym dramatem!
1
@Yosemite Może jesteś bipolarny dlatego raz Ci się chce raz nie :D Też tak czasem mam :D
I tak szacun, że byłeś tak odważny, że w czasach gimbazy/wczesne LO miałeś odwagę zagadać. U mnie to później przyszło ;)
0
@ViscaElBarca98 Hahahaha od każdego usłyszałem te słowa „Gdzie ty się uchowałeś” xD No ja mówię o tych znanych mi przypadkach. Znam parę, która była już w związku od gimnazjum, a teraz dalej są ze sobą ponad 10 lat. Choć to wyjątek, bo z reguły to już dla wszystkich mglista przeszłość.
5 lat to długi staż :) Tak filozoficznie mówiąc to brak happy endu zawsze może być rozdziałem początkowym prawdziwego happy endu! :) Co się popsuło jak wolno spytać?
0
@ViscaElBarca98 hahaha faktycznie w gorących. Najwyraźniej nie zebrało się na dramy w dniu dzisiejszym co niektórym xD
Nie wiem czy to akurat „ten” bar, ale prowadziłem wtedy bloga oceniającego pierogi ruskie w każdej restauracji w Polsce i Ropczyce dużo punktów nie zdobyły :DD
O bajkach animowanych to Ty mi nawet nie mów, bo niedawno dopiero nadgoniłem Króla Lwa, którego powinienem mieć obejrzanego w wieku 5 lat :D