1

@eryk0501 Posłuchaj tego. Ja w ten sposób się uczyłem różnych języków i uczę się nowych i daje najlepsze efekty


15

Według Spotify odkryłem 310 gatunków muzycznych. Jak oni to naliczają, każdy utwór jako osobny gatunek czy co xD

0

@don'T.R.I.P.e Mnie nie za bardzo, bo jak mogę interpretować to, że na 310 gatunków muzycznych odkryłem 220 nowych? Co utwór to inny gatunek, a 95% z nich już nawet nie kojarzę, bo leciały w trakcie jazdy autem jakieś playlisty

1

@lucas/catalan No to tym bardziej. Nie tylko zaległe podatki z odsetkami to jeszcze kara za oszustwo fiskusa, bo nie spełniasz wymagań rezydenta podatkowego Monako

5

@IronSanHybrid Lubelskie Trójmiasto: Nielisz, Cyców, Niemce też warto odwiedzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@MesQueUnClub96 Jest jeszcze „Ajjj niewiele brakowało”

1

@Colon why not

@Bartunek ehhh a ja przećpałem się i takie efekty...

0

@Colon Ja to już w kosmosie dryfuje dążąc do nieskończoności :)

0

@msmsms Jak klikam w edycje to wciąż pokazuje 50%, ale kumam, że chodziło o coś innego, wiec sorry jak coś ;)

0

W którym miejscu na osi ideologii jest @Colon? ;)

0

@msmsms „0,5%? Taką wiarę to my mamy”

Widzę, że kiepsko u Ciebie było z matematyką. 50% albo 0,5 z całości wynoszącej 1, ale w żadnym wszechświecie 0,5% nie jest równe 50% grrr....

0

@izabella Żadne wyniki ostatniej kolejki nie sprawią, że ta tabela będzie „dokładnie” odwrotna.

0

@karci0 Głupie gadanie. Inter tak czy siak pewnie pokonałby Szachtar w ostatniej kolejce. Wszystko w rękach Borussi. Teraz się przynajmniej może okazać, że Real zajmie ostatnie miejsce, bo jakby grali w Lidze Europy to pewnie by ją wygrali

0

@Dynak Z Szachtarem też mieli na pewno wygrać.

2

@VamosRakieta Masz całkiem fajne pismo :D

0

@FCBeSeM Z drugiej strony jakby Inter wygrał to sie może jeszcze skończyć tak, że Real zajmie 4 miejsce xD

0

@Colon Ja też dopiero co po przeczytaniu Twojego komentarza. Drugi raz przegrać z Szachtarem to nie da się inaczej skomentować jak „xD”

0

@Vhaeraun Ooo fajne, zagłosowałem na swoją miejscowość xD

6

@IronSanHybrid W Bangkoku mniejsze mieszkania wynajmują za połowę miesięcznej pensji, a ta jeszcze jakieś dramy robi...

1

@VamosRakieta Zarobas z Ciebie. Podatek od wzbogacenia odprowadzony?

0

@Colon Nie wiem i nie liczyłem. Pewnie byłbym zaskoczony gdybym mógł zobaczyć taką statystykę

1

@VamosRakieta ryzykant z Ciebie. Nawet nie wiesz 100 czego :D

0

@masq No to podaj inne sceny, bo to co Ty podajesz to tylko smaczek dla widza, a nie coś co może być określane jako punkt rozpoznawczy.

Podałem przykłady serialów, bo o to pytałeś, ale w filmach jest to figura wykorzystywana o wiele częściej i to w tych najbardziej rozpoznawalnych i kultowych. Wyspa Tajemnic, Siedem, czy przede wszystkim pierwsze co przychodzi na myśl czyli Piękny Umysł, gdzie retrospekcja ukazuje chorobę Alzheimera, na którą chorował John Nash. To robiło mindfuck z mózgu. To było coś co zapadało w pamięć widza. Sorry, ale podpinanie retrospekcji pod Breaking Bad i mówienie, że jest to punkt rozpoznawczy serialu jest bardziej naciągane niż mówienie, że fame mma ma coś wspólnego z prawdziwym mma. I upsss... co tu się stało? Retrospekcja i nawiązanie do naszej sprzeczki przy okazji wątku z przed tygodnia dotyczącego mma

0

@masq Lost? Orange is the new black? True Detective? Dark?? W każdym z tych serialów retrospekcja grała o wieeeele większą rolę niż w Breaking Bad, gdzie pizza leżała na dachu

0

@masq Pewnie:) Pizza na dachu i zakrwawiony worek pieniędzy to znaki rozpoznawcze Breaking Bad, a żaden inny film czy serial nie korzysta z retrospekcji.

0

@Colon Od razu mi się przypomina „Przedwojenna” we Wrocławiu i wizyta tam na tatara po kilku browarkach wypitych na rynku w „PRLu”

0

@masq Znak rozpoznawczy Breaking Bad to retrospekcyjny styl? xD Jestem świeżo po obejrzeniu serialu, ale w życiu nie doszedłbym do takich wniosków, że znakiem rozpoznawczym serialu jest jego retrospekcyjny charakter

0

@masq A co skomplikowanego było w Czarnobylu? Trochę przeczysz sobie, bo najpierw mówisz, że Czarnobyl to serial klasa, a potem mówisz, że na serial jest hype jak jest prosty i o niczym. No a przecież na Czarnobyl był jeszcze większy hype niż na Gambit Królowej :D

2

@VamosRakieta I takie cytaty to się ceni :D

3

@masq Zadam takie pytanie jako klin do tego co napisałeś a propos znaku rozpoznawczego, bo z tym akurat się nie zgadzam. O ile sama aktorka/aktor nie jest znakiem rozpoznawczym, o tyle postać, która gra już tak. No i postać grana przez Anne Taylor Joy wydaje mi się znakiem rozpoznawczym, tak samo tematyka serialu. Pokaż mi serial, który według Ciebie ma znak rozpoznawczy i wtedy można dyskutować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?