patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prezydent Wrocławia masakruje gościa od majteczek w kropeczki :D
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2921291691425420&id=2098314847056446
2
@barcelonaLM Już część Tweetów usunięta. Takie pierdu pierdu Stonogi. Już kilka lat temu miał „na dniach” przedstawić dowody na homoseksualizm Stonogi, a teraz widać powtarza ten sam schemat jadąc grubiej
1
@VamosRakieta eee tam.... Bayer Fulla se włącz. To jest prawdziwa muzyka, a nie takie pierdy
2
@polishtoaster Palenie papierosów też nie da ci raka od razu. Jedzenie tłustego jedzenia nie da ci z dnia na dzień zawału. Idąc takim chłopskim rozumem to nic nie jest problemem
0
@Colon Najśmieszniejsza scena jak dla mnie :)
0
@polishtoaster Sobie obejrzyj „plastikowy ocean” na Netflixie to może poszerzy się twój światopogląd
0
@Colon Jakaś ulubiona scena?
0
@Colon Ja dotrwałem do końca, choć końcówka była ciężkawa do przebrnięcia.
0
@Colon Nagrałem też film motywacyjny, żeby pokazać jak niesamowity jestem :p
0
@Bobo25 Walka bokserska to była, bo gdy użyto niedozwolonych w boksie kopnięć i obaleń to doszło do dyskwalifikacji. A to, że walka wyglądała jak wyglądała to nie ma na to wpływu. Jak ktoś gra mecz piłkarski i w pierwszej minucie dostanie czerwoną kartkę za znokautowanie przeciwnika, to nie oznacza, że rozegrał sparing bokserski. Widnieje jako uczestnik meczu piłkarskiego
0
@tobiasson92 Ogólnie napisałem. Wiadomo, że do koalicji z lewicą czy KO też nie pójdą. Razem z PISem będą w opozycji
1
@Bobo25 Napisałem, że zależy wszystko od zapisów kontraktowych. Weź pod uwagę, że walka bokserska się odbyła, a czas trwania i forma zakończenia walki jest w tym wypadku nieistotna
1
@tobiasson92 Ewentualne koalicje powyborcze:
KO - Polska 2050 - Lewica 49%
PIS - Konfederacja 34%
Na ten moment wszystko zmierza do tego, że to ostatnia kadencja PISu u władzy
1
@Transu96 Prawdę powiedziawszy to jeśli nie było żadnych aneksów w kontrakcie to fame mma się ośmiesza w kwestii nie wypłacenia pieniędzy za walkę i Najman to bez problemu wygra.
5
@patataj Nikogo sobie takimi wypowiedziami nie zjedna. Będą się tylko tymi wypowiedziami podniecać fanatycy opozycji, którzy i tak zagłosują na PO nawet jakby Sikorski wyszedł przed kamery i zrobił kupę.
Większość społeczeństwa widzi, że opozycja nie ma nic do zaoferowania i tylko straszy PISem. Dlatego pomimo tak fatalnych decyzji podejmowanych przez PIS to opozycja nie istnieje.
3
@DaPi Dodałbym, że pewnie ulubiona miejscowość jednego użytkownika tego forum, bo ma Tusk w nazwie ^^
5
@Rothan1 Perfekcyjnie zapycha tętnice jak żadna inna kanapka
41
https://x.com/cctv_idiots/status/1330581691728089089
Legenda
0
@pawelfcb2010 No czyli jest tak jak mówię. Trzeba mieć szczęście i trafić z formą.
@MESSIah16 ”zdobyć trzy złota olimpijskie to nie tylko trafić formę.”
No oczywiście, trzeba mieć jeszcze umiejętności, ale już o tak oczywistej rzeczy nie wspominałem, bo to chyba każdy rozumie
1
@Tomo_95 Aby wygrać na Olimpiadzie trzeba trafić z formą, mieć po prostu masę szczęścia, a potem to konkurs jak każdy inny. Wygrać Kryształową Kulę sezon, po sezonie, po sezonie to prawdziwe pokazanie kto jest najlepszy i nie ma tu wtedy żadnego przypadku, wahań formy czy wątpliwości, że komuś wiatr trochę mocniej dmuchnął pod narty, albo sędzia przyznał odrobinę za niską notę
19
xDD
7
@BorzyKrzys Prawie jak Dembele po hiszpańsku
13
@AmigoBlancos No lepiej jakby na poważnie analizowali fame mma i mieli 2k ludzi na lajwie, ale za to ambitnych ;)
2
@Cariones https://zapodaj.net/05cdf1d6d0e87.jpg.html
1
Barcelona gra padakę, repra gra padakę, a ja nie jestem masochistą. Porque?
0
@kuz Śmieszy mnie takie narzekanie, jaka tandeta, kicz i jaka durna rozrywka, a jak przyjdzie co do czego to włączam pierwszy hehe bo jednak rozrywka na moim poziomie
4
@kuz A ty to oglądasz, wiec no cóż
0
@Konias4318 A co to ma wspólnego z kwestią, który klub jest lepszy? Bo przecież o tym była rozmowa.
2
@ArdoFCB Yyy do zamawiania pizzy i dzwonienia po dziewczyny? :p
2
@DonMatteo901 https://x.com/matiswiecicki/status/1329930454775066629
Nie wprowadzaj ludzi w błąd.