0

Prezydent Wrocławia masakruje gościa od majteczek w kropeczki :D
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2921291691425420&id=2098314847056446

2

@barcelonaLM Już część Tweetów usunięta. Takie pierdu pierdu Stonogi. Już kilka lat temu miał „na dniach” przedstawić dowody na homoseksualizm Stonogi, a teraz widać powtarza ten sam schemat jadąc grubiej

1

@VamosRakieta eee tam.... Bayer Fulla se włącz. To jest prawdziwa muzyka, a nie takie pierdy

2

@polishtoaster Palenie papierosów też nie da ci raka od razu. Jedzenie tłustego jedzenia nie da ci z dnia na dzień zawału. Idąc takim chłopskim rozumem to nic nie jest problemem

0

@Colon Najśmieszniejsza scena jak dla mnie :)

0

@polishtoaster Sobie obejrzyj „plastikowy ocean” na Netflixie to może poszerzy się twój światopogląd

0

@Colon Jakaś ulubiona scena?

0

@Colon Ja dotrwałem do końca, choć końcówka była ciężkawa do przebrnięcia.

0

@Colon Nagrałem też film motywacyjny, żeby pokazać jak niesamowity jestem :p


0

@Bobo25 Walka bokserska to była, bo gdy użyto niedozwolonych w boksie kopnięć i obaleń to doszło do dyskwalifikacji. A to, że walka wyglądała jak wyglądała to nie ma na to wpływu. Jak ktoś gra mecz piłkarski i w pierwszej minucie dostanie czerwoną kartkę za znokautowanie przeciwnika, to nie oznacza, że rozegrał sparing bokserski. Widnieje jako uczestnik meczu piłkarskiego

0

@tobiasson92 Ogólnie napisałem. Wiadomo, że do koalicji z lewicą czy KO też nie pójdą. Razem z PISem będą w opozycji

1

@Bobo25 Napisałem, że zależy wszystko od zapisów kontraktowych. Weź pod uwagę, że walka bokserska się odbyła, a czas trwania i forma zakończenia walki jest w tym wypadku nieistotna

1

@tobiasson92 Ewentualne koalicje powyborcze:

KO - Polska 2050 - Lewica 49%
PIS - Konfederacja 34%

Na ten moment wszystko zmierza do tego, że to ostatnia kadencja PISu u władzy

1

@Transu96 Prawdę powiedziawszy to jeśli nie było żadnych aneksów w kontrakcie to fame mma się ośmiesza w kwestii nie wypłacenia pieniędzy za walkę i Najman to bez problemu wygra.

5

@patataj Nikogo sobie takimi wypowiedziami nie zjedna. Będą się tylko tymi wypowiedziami podniecać fanatycy opozycji, którzy i tak zagłosują na PO nawet jakby Sikorski wyszedł przed kamery i zrobił kupę.

Większość społeczeństwa widzi, że opozycja nie ma nic do zaoferowania i tylko straszy PISem. Dlatego pomimo tak fatalnych decyzji podejmowanych przez PIS to opozycja nie istnieje.

3

@DaPi Dodałbym, że pewnie ulubiona miejscowość jednego użytkownika tego forum, bo ma Tusk w nazwie ^^

5

@Rothan1 Perfekcyjnie zapycha tętnice jak żadna inna kanapka

41

0

@pawelfcb2010 No czyli jest tak jak mówię. Trzeba mieć szczęście i trafić z formą.

@MESSIah16 ”zdobyć trzy złota olimpijskie to nie tylko trafić formę.”

No oczywiście, trzeba mieć jeszcze umiejętności, ale już o tak oczywistej rzeczy nie wspominałem, bo to chyba każdy rozumie

1

@Tomo_95 Aby wygrać na Olimpiadzie trzeba trafić z formą, mieć po prostu masę szczęścia, a potem to konkurs jak każdy inny. Wygrać Kryształową Kulę sezon, po sezonie, po sezonie to prawdziwe pokazanie kto jest najlepszy i nie ma tu wtedy żadnego przypadku, wahań formy czy wątpliwości, że komuś wiatr trochę mocniej dmuchnął pod narty, albo sędzia przyznał odrobinę za niską notę

19




xDD

7

@BorzyKrzys Prawie jak Dembele po hiszpańsku

13

@AmigoBlancos No lepiej jakby na poważnie analizowali fame mma i mieli 2k ludzi na lajwie, ale za to ambitnych ;)

1

Barcelona gra padakę, repra gra padakę, a ja nie jestem masochistą. Porque?

0

@kuz Śmieszy mnie takie narzekanie, jaka tandeta, kicz i jaka durna rozrywka, a jak przyjdzie co do czego to włączam pierwszy hehe bo jednak rozrywka na moim poziomie

4

@kuz A ty to oglądasz, wiec no cóż

0

@Konias4318 A co to ma wspólnego z kwestią, który klub jest lepszy? Bo przecież o tym była rozmowa.

2

@ArdoFCB Yyy do zamawiania pizzy i dzwonienia po dziewczyny? :p

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?