7

@Azi Miało być RMF FM, a skończyło się na szybkim szukaniu w necie artykułu popierającego przyjęty tok myślenia. Ręce, cycki opadają.

4

@Granto I po co się tak rozpisałeś? Gość obejrzy jakiś skrojony pod spiski filmik i będzie wiedział swoje, bo spiski są łatwiejsze w odbiorze niż nudna, bezspiskowa wiedza medyczna :)

9

@Serek Tak jak każdy inny komentujący tutaj zmasakrował mnie zarzucając wyimaginowanych znajomych i powołując się na autorytety, których nie potrafią przywołać. Skończcie tę karuzele śmiechu.

6

@JohnA „Koledzy Cię już wyjaśnili nieźle”

xDD

5

@Azi Ciężar dowodu spoczywa na tym kto twierdzi, a nie na tym kto przeczy. Mam oglądać X kilkunasto minutowych filmów z kanału Rmf, bo jakiś anonimowy użytkownik powiedział jakąś bzdurę? A jak nie znajdę to co? Powiesz, że słabo szukam?

„Nie mam pojęcia”

Zauważyłem.

15

@Serek Prawicowcy ogólnie mają tendencje do wiary w absurdy. Brak globalnego ocieplenia, spisek szczepionkowy, spisek koronawirusowy, płaska ziemia, GMO, chemtrails , można by wymieniać i wymieniać.

Podważanie naukowców, bo jakiś guru coś innego powiedział. I mówię to według klasyfikacji jako prawicowiec, bo jestem zwolennikiem wolnego rynku

22

@Azi A te 20% to jakieś konkretne badania sondażowe, czy ankietę szwagier w szpitalu robił. Rzucasz tekstami o szwagrze, co rozmawiał z gościem z Pfizera co można skomentować tylko „XD”.
Kim ten gościu w tym Pfizerze jest? Sprzątaczem czy odźwiernym?

53

Każdy mój znajomy, który skończył studia medyczne mówi, że się zaszczepi. Każdy mój znajomy z którymi studiowałem na politechnice, którzy są dzisiaj inżynierami lub wykładowcami mówi, że się zaszczepi. Jedynie jeden mój znajomy, który kiblował w technikum szuka spisków i gada, że bokser Głowacki miał mieć jakąś walkę, ostro trenował bez problemów, bo śledzi jego relacje na FB i nagle fatalnie się poczuł, dopiero jak mu test pozytywny na koronawirusa wyszedł. I na tej podstawie twierdzi, że koronawirus to fejk, a Głowacki to sprzedawczyk za pieniądze rządowe.

Aaaa no i celebryci są opłacani, żeby siać dezinformacje, bo Kożuchowska użyczyła swojego głosu do spotów rządowych, zachęcających ludzi do przestrzegania higieny i przepisów sanitarnych.

Tak a propos wpisu @LuisSalvano o tym jakie szczepienia są złe i niedobre.

1

@Bartunek Trochę na tym zęby zjadłem i wiem co i jak :) na głupich jajkach można spokojnie 500zl dziennie zarabiać, nie mówiąc o okresie przed Wielkanocą.

1

@Bartunek Chociaż ten filmik bardzo lubię:


1

@Bartunek Jasne, że każdy ma swoje priorytety i kasa nie jest żadnym wyznacznikiem. Mówię tylko, że nie trzeba być niewiadomo jak bystrym, tylko wiedzieć co i jak. Obczaić co się opłaca sprzedawać, a co nie. Kupić towar i wyjechać na rynek, zamiast narzekać, że poniedziałek i trzeba do pracy iść zapitalać.

I fakt, że ludzie słuchający kołczów w 90% nic nie osiągną. Mam wrażenie, że słuchanie ich to akt desperacji, aby coś się w życiu zmieniło. Przykre to

2

@Bartunek Nigdy nie wiesz dopóki nie spróbujesz :) Trzeba działać, a nie gadać i w końcu coś wypali

6

Handlowanie na targach.
Często kojarzone z Turasami, Cyganami i Januszami z wąsem. Typowe stereotypy. A prawda jest taka, że ci ludzie potrafią zarobić więcej w jeden dzień niż korpo ludki wożący się po miastach w garniturach i kubeczkiem ze Starbucksa w łapce. Sam przez lata sprzedawałem na targach - nie tylko w Polsce - zanim nie rozkręciłem sprzedaży poprzez Amazona i Shopify w USA. Każdy kumpel w moim wieku, który handlował ze mną mając 20 kilka lat woził się BMW czy Audi za 80-100tys zł.
Czemu o tym piszę? Spotkałem się dziś z kumplem, który w okresie świątecznym sprzedaje żywe choinki. Tylko i wyłącznie w sobotę sprzedał 273 choinki na targu w małym miasteczku, które ma 20tys mieszkańców. Kupował choinki po 25zl, a sprzedawał średnio za 75zl. Łatwy rachunek, że w jeden dzień zarobił 13,5tys zł. Taki protip lepszy niż słuchanie mędrców z youtube’a i czytanie książek wielkich guru biznesu ode mnie na święta

2

@MesQueUnClub96 Średnio się opyla jako sposób pracy na pełen etat. Karyna jest w stanie rodzić jednego bombelka raz na 9 miesięcy. Sprzedając je za 25tys zł wychodzi 2,8 tys zł miesięcznie. I to bez uwzględnienia dodatkowych kosztów związanych z ciążą i licząc na to, że szybko pójdzie sprawa zapłodnienia ów Karyny. No chyba, że jakieś trojaczki czy coś, ale to wciąż mało intratny biznes :p

PS: to już bardziej się opyla sprzedawać ziemniory na targu

4

@Marcel99 Porównywać Koemana do Zidane’a to jak porównywać Lewandowskiego z Grosickim xD

2

@TheNekro94 Chociażby krytykowanie biednego Barcainfo. A mógłbyś w tym czasie przekopiować z Twittera jakiegoś tweeta, że Messi odejdzie z Barcelony latem. Potem zamiast odpowiadać mi to dodać drugi post, że jednak nie odejdzie, a potem zamiast odpowiadać innym, zapodać kolejnym newsem, że Messi może odejdzie albo nie odejdzie...

3

@Jakchcesz On na bani jest cały czas xD

3

@TheNekro94 twitter.com
Tu masz stronę do przeklejania newsów i rób robotę

5

Trzeba poczekać aż dojdą głosy zza granicy

3

A mówiłem, żeby mnie nominować to bym kupił głosy z Bangladeszu, a tak wygrał Twitter

3

Dobry przekaz leci mordo!

@IronSanHybrid

4

@Rust_Cohle I jeszcze robić wymianę 1:1 oddając gościa, którego rynkowa wartość jest przynajmniej 3-krotnie większa niż Pereza. A potem zdziwienie, że nie stać nas na Depaya

0

@RosjaninBut Może zdobędzie doświadczenie. Może wyciągnie wnioski. Może nauczy się grać w piłkę. Może przegra nam tylko kilkadziesiąt meczów. Może ja wygram w totka. Może zakocha się we mnie Ariana Grande

7

Nie wiem czego niektórzy oczekiwali po Koemanie, który jakiegokolwiek wcześniej klubu nie trenował to ten klub grał padakę. Natomiast ja bym go nie zwalniał teraz, bo to i tak nie ma sensu. Przyjdzie nowy zarząd , nowy prezes i niech oni budują kadry od początku zgodnie ze swoim pomysłem.

A Mingueza to od pierwszego meczu mówiłem, że to przeciętniak, nie na Barcelonę. Popełnia szkolne błędy i gubi się przy większym pressingu. No ale jak to niektórzy widzący w każdym juniorze nowego Messiego, Puyola i Iniestę stwierdzili - ważne że ma ciąg do przodu, a przy koszmarnych błędach zakładamy różowe okulary. Za kilka sezonów to on będzie siedział na ławce w jakiejś Huesce albo innym Valladolid.

1

@Coutinho007 Ma odgrywać podobną rolę na boisku co De Bruyne, a nie być na jego poziomie. Jak ktoś powie, że Boruc odgrywa tę samą role co Ter Stegen to nikt nie zrozumie tego jako porównanie umiejętności jednego z drugim

1

@VamosRakieta No a jak. A jak się nudził, bo nic się w polu karnym nie działo to i jakiegoś szluga zapalił dla zabicia czasu ;p

1

@Colon jak zjesz odpowiednią ilość to dostajesz wielomilionowy kontrakt reklamowy

4

@Fabik87 Ludzie nie przychodzili na stadion na mecz piłkarski tylko spektakl

2

@Hosh Trzeba było oglądać UEFA awards to byś słyszał po raz drugi w życiu xD

0

@BartqRKO 11 układana przez fanów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?