1

@sokot Ohhh zapomniałem dodać, że podany cytat to słowa dr Piotra Kramarz, eksperta Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC).

No ale ok. Gość się pewnie nie zna, a anonimowy spiskowiec z internetu pewnie ma racje. Trzymaj się tam cieplutko

3

@sokot Szczepionki dopuszcza się na podstawie głównej zasady, jaką jest stosunek korzyści do ryzyka. Korzyści zastosowania szczepionki muszą przewyższać ryzyko. Korzyści, czyli zapobieganie chorobie, która jest potencjalnie ciężka, czasem śmiertelna i może wywoływać długotrwałe konsekwencje, a z drugiej strony ryzyko stosowania szczepionki.

To naprawdę aż tak ciężkie jest do zrozumienia? Wiesz, że jak człowiek jest operowany, bo na przykład ma wycinanego guza to też może w trakcie operacji coś mu się stać? Ale stosunek ryzyko/korzyści jest większy na korzyść operacji? I nikt nie chodzi po ulicy i nie mówi, że ludzie umierają na stołach operacyjnych

2

@wojtekjoe W którym miejscu kogoś do czegoś nakłaniam?

2

@sokot „niektórych faktów zapewne nie chcesz dostrzec”

Jakaś podstawa tych założeń czy znów rzucasz tezami bez potwierdzenia.

„ W sumie dziwi fakt że twoi koledzy "po studiach" tego nie wiedza”

A gdzie wyczytałeś, że nie wiedzą o tym? Znów sobie dopowiadasz treści i z nimi walczysz. Napisałem, że się zaszczepią, a nie przytaczałem ich myśli dlaczego.

3

@sokot Ty jesteś tym obserwatorem, który wie wszystko najlepiej? Ja opieram się na nauce jako źródło informacji. Może mam racje, a może nie, ale na czym Ty się opierasz? Na domysłach i słowach jakichś anonimowych ludzi w internecie.

68



XDD

7

@LuisSalvano Śmieszne 5 milionów. Tylko, że przy takiej kwocie transferu śmieszną już nie będzie premia za podpis i wynagrodzenie. Ale żyj dalej w iluzji, że rynek transferowy działa jak w fifie

1

@Bartunek Halo? Policja? Proszę przyjechać na La Ramble :D

3

@michalm21 Nudy Panie. Nudy.

Nawet jak jedna osoba czytająca ten wątek, dzięki temu zobaczy głupotę i iluzje, którą tworzą foliarze, zmieni zdanie to znaczy, że było warto :)

3

@Deraxium Nie ma to jak powoływać się na polityka, który powiedział „coś” i na podstawie tego dyskredytować całe środowisko medyczne.

Gratuluje logicznego myślenia.

3

@Deraxium „Nie wiem czy znasz prawo”
Prawdopodobnie sam nie znasz.

„Twój idol jak mniemam”
Morawiecki nie jest moim idolem.

„Jakby Ci kazali matkę poświęcić żeby Cie zaszczepili mam wrażenie, że też byś to zrobił”
Nie myśl za dużo, bo Ci to nie służy.

„naiwny jesteś”
Ok.

„Chcesz.. to się szczep.. a tych, którzy nie chcą tego robić skończ negować”
Gdzie wyczytałeś, że nakazuje się szczepić? Widzę tendencje a’la
Małgorzata Domagalik - walczącą z problemem, którego nie ma.

„Twój argument z początku dyskusji jest tak samo ułomny jakbym napisał, że moich 10 kumpli studiowało psychologie oraz psychiatrie (...) a jak oni tak mówią po takich studiach to chyba muszą mieć racje”
A studiowało?

0

@Michal1696 Najlepiej zgłosić się do lekarza rodzinnego :)

@JohnA Powołujesz się na mnie, a nie na któregoś ze swoich foliarskich guru? Wow.

3

@Deraxium No i jakie wybiórcze określanie grup poszkodowanych. A co ja jestem? Popierający działania rządowe? Rząd by mógł równie dobrze zakazać wychodzenia z domu i nakazać żywienia szczawiem i mirabelkami co nie zmieniłoby faktu, że trzeba być foliarzem, aby negować szczepienia

4

@Deraxium Nie ma to jak w temacie szczepień i ich konieczności odnosić się do działań rządu. No faktycznie jedno z drugim relatywnie oddziaływuje.

2

@LuisSalvano @Deraxium i po co te uszczypliwości?

3

Jak to mówi historia: dziel i rządź. Podzieliłem La Ramble w kwestii szczepień na koronkę (gorące dyskusje). Do wygrania w tym roku złotej piłki wystarczyło mniej niż 25% głosów, wiec myślę, że dobrze rozpocząłem kampanie „Złota Piłka 2021” xD

7

@Deraxium Mówi Ci coś rozkład prawdopodobieństwa Gaussa?? No według tego tfuuu... naukowego czegoś to osoba z wykształceniem wyższym ma statystycznie większe pojęcie o wszystkim niż Janusz bez wykształcenia. Tak samo jak niepalący ma mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia u niego raka niż osoba paląca.

3

@MarioVeB! I potem zdziwko, że koronawirus atakuje. Na codzień mieszkam pod Wrocławiem. Idę tam do Biedry i co drugi ma maskę na brodzie. Jadę dzisiaj do Wrocławia na zakupy i 99% prawidłowo nosi maseczki. Da się? Da się! Sam w tym roku byłem w Szanghaju w sprawach biznesowych. Ba!! Byłem na imprezie jak za czasów przed koronką.

Zauważyłem, że największe problemy z akceptacją rzeczywistości mają ludzie z małych miejscowości, tacy, którzy przez całe swoje życie nie ruszają się dalej niż 10km od swojego kur****dołka. Oni to się znają na życiu najlepiej i pozjadali wszystkie rozumy

1

@negreanu A czy ja się z kogoś śmieję? Ja wyznaję zasadę uwielbianego przez prawicę Korwina - selekcji naturalnej. Jedni wezmą szczepionkę, drudzy nie, no i selekcja naturalna zdecyduje, która grupa lepiej to przetrwa

2

@Serek Wzięli od Morfeusza czerwoną pastylkę, a my jak te barany łykamy wszystko co nam te profesorki powiedzą ehhhh....

3

@MarioVeB! Naukowcy połączyli cykutę z koronawirusem i chcą ją podawać naiwnym. I tylko jaśnie oświeceni wojownicy internetowi wiedzą najlepiej jak śmiercionośna jest ta szczepionka xD

0

@MarioVeB! Nie widzisz tego spisku, co @Azi @LuisSalvano @fanoflakers ???

2

@Azi ahhh biedny Ty. Stopujesz przeze mnie film, atakujesz personalnie i ciagle Ci nie daje żyć to co piszę. Co tu począć

3

@fanoflakers I zacznij się merytorycznie wypowiadać, bo ciagle bluzgasz i atakujesz personalnie!

0

@fanoflakers Napisałem, że jestem wolnorynkowcem, a ty w cytacie podajesz, że napisałem: „wolnym rynku o wolnym świecie”.... Wiesz jak używać cudzysłowów czy zamierzasz sobie dopowiadać prawdę jak ci wygodnie?

2

@Azi Brawo! Wreszcie przeczytałeś polowe artykułu! Polecam doczytać go do końca, a następnie artykuł dotyczący stricte badań. Jesteś na dobrej drodze!

2

@fanoflakers W opłacanych naukowców to akurat nie lewica tylko prawica wierzy.

Cały czas odnosisz się do moich komentarzy, a nawet ich dokładnie nie czytasz. Atakujesz mnie, że wierze, że pieniądze będą spadać z nieba, a przecież jasno napisałem wcześniej, że jestem wolnorynkowcem.

3

@Azi Strata czasu, a ciagle piszesz i piszesz.

Mówisz, że nie wrzucałeś żadnych linków do badań. To tylko pokazuje Twoją głupotę w temacie, bo wrzuciłeś link do artykułu, którego w całości nawet nie przeczytałeś i na podstawie tego chcesz coś udowadniać. Uwaga, uwaga link do badań znajduje się w artykule, który w odróżnieniu od ciebie przeczytałem i sam artykuł mimo clickbaitu POTWIERDZA TO CO NAPISAŁEM

6

@fanoflakers „Jesteś jednym z tych durni, którzy łykają to wszystko co napiszą na "twoich" portalach, które dostają za to kasę jełopie:)”

jakieś potwierdzenia przelewów, czy umowy oddania duszy szatanowi masz, czy tylko się naćpałeś?

9

@Azi O chłopie. Ty nawet nie przeczytałeś artykułu i linku do badań, który wrzuciłeś i próbujesz na tej podstawie coś udowadniać. Badanie zostało przeprowadzone wśród obywateli, a nie wśród lekarzy tylko i wyłącznie.

Samo radio RMF zwraca uwagę, że chodzi o kwestie logistyczne. Badanie przeprowadzono na 1000 osób z różnym wykształceniem, różnym wiekiem i z różnych miejscowości.


Polecam przeczytać najpierw zanim się brednie powie, licząc na to, że ma się racje. Tacy jak ty tworzą dezinformacje, nic nie wiedząc i jeszcze głupoty powielając.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?