0

@FCB24 Wysoko oceniasz umiejętności naszych kobiet :)

1

@pawello10 Wernerem Hiszpanii też pasuje

0

@Wiktoria13 @MesQueUnClub_87 @Emhyr gratuluje naiwności, jeśli myślicie że oczekuje, że Polska zagra w finale, a Lewy takiego gola wsadzi

2

Poproszę o taką bramkę w finale Euro :DD



6

@macio_944 No niestety w kwestiach światopoglądowych to średniowiecze. Cringe łapie niesamowity słuchając tego

0

@lukaszbarca15 autostrada dla Williams do finału

2

@michal26 Jasne, że tak. Według mnie pytanie nie brzmi czy tylko kiedy. Jak dla mnie to tylko kwestia czasu aż taka technologia zawita

9

22 osoby posiadające fan tokeny FC Barcelony miały okazje rozegrać między sobą mecz na Camp Nou. Super sprawa


3

@Qexi nie ma co być gościu hipokrytą

2

@barcanawieki Ten avatar do tego pytania pasuje idealnie xD

6

@Kettger Rozumiem, że jak idziesz do restauracji, albo kupujesz komputer, albo kupujesz banany w sklepie to też sprawdzasz czy ich producent/właściciel ma odpowiednie poglądy, żeby przypadkiem nie wspierać tych cholernych kapitalistów. Seems legit

9

@Kettger Jak rozumiem ty wybierałeś klub, któremu kibicujesz na podstawie poglądów politycznych

8

Dobra, czas na mały coming out. Jestem pijany, wiec powiem prawdę. Jestem opłacany przez lobby amerykańsko-koreańsko-chińskie. Za szerzenie kłamstw o ustawie reprograficznej obiecano mi iPhone’a milion

17

Jak on to zmieścił to normalnie brak słów


7

@Bobo25 Chyba jeszcze nie zbierają, ale poświęcę godzinę, żeby przejechać przez zakorkowany Wrocław, żeby tylko się podpisać

1

Strasznie męczący jest ten Sidney Polak

2

@Abominacja hahah nie obchodzi mnie jak się czujesz jako kobieta, bo gadam w swoim interesie, bo mi coś nie pasuje. Brawo za wyjaśnienie siebie samego

4

@clyde Czujesz się traktowana przedmiotowo jak tu ktoś sugeruje? :D

1

@Abominacja No legitymacja poselska też nie zakazuje na przykład brania udziału w gang bangach, ale niektórych rzeczy po prostu nie wypada

PS: ona nie jest posłanką, wiec nie wiem po co tak Justynę traktujecie.

1

@patry295 to się naoglądałem :p

1

Włączyłem mecz Linette, tak więc za porażkę z góry przepraszam

0

@Colon Nie wiedziałem, że coś takiego nawet jest

0

@lukaszbrk Wjechał tak dobrze jak Jasiowi grzybki?

0

@Dembouz1899 Bez Kusego?

1

@Majkel34 A-game dałbym Suarez = Lewandowski ze wskazaniem na Lewego

Lewy vs Real 4-1 (4 gole Lewego
Suarez vs Real 5-1 ( 3 gole Suareza)

2

@puyol_presidend5 Przynajmniej się nie puści z żadnym Erasmusem xDD

0

@Chakalaka rok temu o tej porze kupowałem na giełdzie ziemniaka młodego za 45 groszy. Przynajmniej dzięki tej inflacji na bitcoinie idzie zarobić ;D

2

@TylkoBarca7273 Mrugasz światłami, że niby puszczasz xD

2

@Mizander Przegapiłem swoją imprezę na 10tys zielonych. Zrobię z okazji 100tys zielonych, czyli tak za 10 lat

Edit: za 100 lat :p

0

@EleanoR chyba że wężem jest to jaśniejsze zielone od trawy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?