patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fakt, że „Call me maybe” ma 1,3mld wyświetleń na youtubie, a „smells like teen spirit” 1,2mld brzmi dla mnie jak nieśmieszny żart.
Call me maybe:
Smells like teen spirit:
6
@PiotrR 0-6 … powtórka w naszym zasięgu. Do boju husario! Po rekord :p
31
@marcin000019 Chłop umie w biznesy :DD
8
@tobiasson92 Zibi top
1
Patrząc po meczu ze Słowacją to nie zdziwiłbym się jakby nasi na treningu ćwiczyli wyścigi w workach xD
33
Największy błąd w życiu Pogby?
14
Trafnie
5
Ex Jasia Kapeli już szuka bolca na Tinderze :D
6
Oj ta LKE to chyba też będzie ciężka do osiągnięcia xD
1
@AntekGriezmann łap klasyka ziomuś
8
@AntekGriezmann Delofeu wygląda tu jak Owca z WK
0
@matsu No cóż, najwyraźniej nie zrozumiałeś szydery w stronę Hazarda :p
8
Hazard miał zastąpić w Realu CR’a - reklamuje McDonalda
Ronaldo - usuwa z widoku kamer butelki z coca colą
Difference :DD
0
@TR3YWAY Czy ty właśnie próbowałeś mu pojechać tym, że Puig jest lepszy od jakiejś tam piłkarki? xDDD
1
@FIJI Przewidujesz, że Hiszpania rezerwami wyjdzie na mecz? XD
0
@MesQueUnClub_87 Ze Szwecją remisik wleci. Zawsze dobrze gramy mecze o honor
11
Czechosłowacja dzisiaj komplet 6 punktów
0
Sousa szkoła Brzęczka. Na Słowenię ich przygotował
0
Myślałem, że zdążę na mecz, a tu wypadek i zakorkowana obwodnica Wrocławia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Herato Chłop miał zatrzymaną akcje serca, a Ty oczekujesz, że za tydzień jakby nic wybiegnie na mecz?
0
@amanter Nie ma się z czego cieszyć. Nowy premier będzie prezentował jeszcze bardziej antypolską politykę
0
@kuz Rodzice gejów i lesbijek przecież tak napisałem.
16
Rodzice dzieci lgbt na pierwszej paradzie równości w 1973
https://x.com/iearnhistory/status/1400392374514110466
7
@draxidox Wygrałeś coś chociaż w pożegnalnym sezonie? :D
0
@RO1991 już ten post widziałem , po co to znowu wklejać
0
@JohnnyBarca Pamiętam jak nawaleni po imprezie z kumplem (fan Liverpoolu) w 2015 graliśmy w fifę. I się wówczas śmiałem, że Coutinho to kolejna pseudo-gwiazda a’la Robinho, a on mówił, że to lepszy grajek niż pseudo pomoc Farselony. I on i ja mieliśmy poniekąd rację
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcelonaLM Szkoda, że lata dołku Argentyny przypadają na lata kariery Messiego
0
@mmaciass Pewnie dadzą tej kadrze doświadczenie. To nie jest tak, że nic sobą nie prezentują. Natomiast pamietam jak Kubiak z zapomnianym dziś Bartmanem stanowili przyszłość polskiej kadry w 2011 roku. No niestety nie osiągneli poziomu Wlazłego. Zarówno Kurek jak i Kubiak mają ze względu na swoje lata ostatnie Igrzyska na których mogą coś zwojować, choć uważam, że mogliby w tym momencie prezentować coś więcej niż grę na peryferiach siatkówki w Japonii