2

Fakt, że „Call me maybe” ma 1,3mld wyświetleń na youtubie, a „smells like teen spirit” 1,2mld brzmi dla mnie jak nieśmieszny żart.

Call me maybe:


Smells like teen spirit:

6

@PiotrR 0-6 … powtórka w naszym zasięgu. Do boju husario! Po rekord :p

31

@marcin000019 Chłop umie w biznesy :DD

8

@tobiasson92 Zibi top

1

Patrząc po meczu ze Słowacją to nie zdziwiłbym się jakby nasi na treningu ćwiczyli wyścigi w workach xD

33

Największy błąd w życiu Pogby?


14

Trafnie


5

Ex Jasia Kapeli już szuka bolca na Tinderze :D


6

Oj ta LKE to chyba też będzie ciężka do osiągnięcia xD


1

@AntekGriezmann łap klasyka ziomuś


8

@AntekGriezmann Delofeu wygląda tu jak Owca z WK

0

@matsu No cóż, najwyraźniej nie zrozumiałeś szydery w stronę Hazarda :p

8

Hazard miał zastąpić w Realu CR’a - reklamuje McDonalda
Ronaldo - usuwa z widoku kamer butelki z coca colą
Difference :DD

0

@TR3YWAY Czy ty właśnie próbowałeś mu pojechać tym, że Puig jest lepszy od jakiejś tam piłkarki? xDDD

1

@FIJI Przewidujesz, że Hiszpania rezerwami wyjdzie na mecz? XD

0

@MesQueUnClub_87 Ze Szwecją remisik wleci. Zawsze dobrze gramy mecze o honor

11

Czechosłowacja dzisiaj komplet 6 punktów

0

Sousa szkoła Brzęczka. Na Słowenię ich przygotował

0

Myślałem, że zdążę na mecz, a tu wypadek i zakorkowana obwodnica Wrocławia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Herato Chłop miał zatrzymaną akcje serca, a Ty oczekujesz, że za tydzień jakby nic wybiegnie na mecz?

0

@amanter Nie ma się z czego cieszyć. Nowy premier będzie prezentował jeszcze bardziej antypolską politykę

0

@kuz Rodzice gejów i lesbijek przecież tak napisałem.

16

Rodzice dzieci lgbt na pierwszej paradzie równości w 1973
https://x.com/iearnhistory/status/1400392374514110466

7

@draxidox Wygrałeś coś chociaż w pożegnalnym sezonie? :D

0

@RO1991 już ten post widziałem , po co to znowu wklejać

0

@JohnnyBarca Pamiętam jak nawaleni po imprezie z kumplem (fan Liverpoolu) w 2015 graliśmy w fifę. I się wówczas śmiałem, że Coutinho to kolejna pseudo-gwiazda a’la Robinho, a on mówił, że to lepszy grajek niż pseudo pomoc Farselony. I on i ja mieliśmy poniekąd rację

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcelonaLM Szkoda, że lata dołku Argentyny przypadają na lata kariery Messiego

0

@mmaciass Pewnie dadzą tej kadrze doświadczenie. To nie jest tak, że nic sobą nie prezentują. Natomiast pamietam jak Kubiak z zapomnianym dziś Bartmanem stanowili przyszłość polskiej kadry w 2011 roku. No niestety nie osiągneli poziomu Wlazłego. Zarówno Kurek jak i Kubiak mają ze względu na swoje lata ostatnie Igrzyska na których mogą coś zwojować, choć uważam, że mogliby w tym momencie prezentować coś więcej niż grę na peryferiach siatkówki w Japonii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?