0

@SaulGoodman Lewandowski statystykami i średnimi wręcz był lepszy niż Messi w topie. Natomiast z pewnością nie jest on, aż tak kompletny i jeśli chodzi o drybling, asysty, podania to jednak wyżej oceniam Suareza. Niemniej biorąc pod uwagę całokształt to Lewy wypada znacznie lepiej

0

@arraco Bez losowania też byli.

2

@Khajio Z Lipskiem mistrzowski pojazd xD

5

@sebasek99 Skąd oni na polityków biorą tych ludzi? Sami odklejeńcy

5

Najgorszy jest wiater :p

0

@BorzyKrzys hahahah rzeczywiście :D Będzie czytane do porannej kawy xD

0

@taris Już myslalem, że sąsiad :D

0

@maroon oj, na La Rambli nic nie jest czarno-białe

0

@taris Ten czerwony plusik na Dolnymśląsku to Twoja lokalizacja czy jak :D

3

Wchodzi człowiek na La Ramble i myśli sobie, że poczyta kłótnie lewaków i prawaków w sprawie głosowanej ustawy o roszczeniach żydowskich, a tu w gorących jakaś Ester, Ronaldo i odgrzewany kotlet szczepionkowy. Co się stało z dawną La Ramblą ja się pytam?

10

Podobne obrazki w wielu innych miejscowościach
https://x.com/aga314doc/status/1408163153498759173

0

@zodiak_10 Jeszcze San Marino w eliminacjach …

0

Przegrana z Francją w siatę, porażka ze Szwecją, Ronaldo wbijający gole z karnych i Węgry odpadające w końcówce. To nie był dobry dzień na kibicowanie

1

Można już wyłączyć

1

Kowal już się uaktywnił xD


0

@tobiasson92 Tyle razy ile będzie miał ku temu Okazje

5

Bramkarz Słowacji chyba do kadry siatkarskiej xD


0

@RobiS 30 minut kosztowało konto na La Rambli xD

1

Leon drugi raz dostaje czapę na pojedynczym bloku w dwóch atakach z rzędu

2

@RobiS Ok, ale jak nie zgadniesz to usuwasz konto

0

@Rewolucja123 No i będzie remis xD

3

Ależ ciekawa ostatnia kolejka w siatę się stworzyła. Trzy zespoły walczą o ostatnie dające awans miejsce. Francja musi pokonać Polskę, aby awansować, Rosja musi pokonać Brazylię i liczyć na stratę punktów przez Francję. Natomiast ostatecznie może się okazać, że to Serbia z najmniejszą ilością punktów awansuje, bo właśnie gra z przeciętną Kanadą, którą pewnie ogra, a prawdopodobieństwo porażki Francji i Rosji jest dość spore

42

Tęgie głowy musiały nad tym siedzieć. Toż to parodia jakaś xD

13

Mapa pokazująca w jakich krajach mężczyźni preferują sikanie na siedząco, a w jakich na stojąco :DD


1

@DaPidejpi Islandia jest piękna na wycieczkę, ale same wysokie zarobki jakoś by mnie nie przekonały do tego, żeby w mrozach, deszczach i długich nocach mieszkać tam cały czas

49

Pawłowicz jednym postem o Potopie obaliła szwedzki rząd xD


7

@PatrychoO Nasz to on był, jak strzelał gola Polsce po dośrodkowaniu na Mundialu. Teraz to on może nawet wbiec do własnej bramki z piłką i zatańczyć macarenę po wszystkim

6

@pt9 Punkt pierwszy brzmi jak „broken window fallacy.” Czyli założenie, że jak podpalisz pół miasta i ludzie stracą swoje majątki i dach nad głową to jest to dobre, bo tynkarz zyska robotę, szklarz zyska robotę i murarz zyska robotę, a to, że za te same pieniądze, które musisz wydać na szklarza, tynkarza czy murarza, żeby odzyskać to co straciłeś, normalnie kupiłbyś nowy garnitur, wycieczkę na Malediwy czy nowy samochód i ludzie w tych branżach zyskaliby pracę to ludzie takie bzdury głoszące nie widzą. Normalnie społeczeństwo miałoby niespalony dom i kupiony dodatkowo samochód , a tak masz odzyskany dom.

@Colon pewnie potwierdzi i może doda coś od siebie :)

Video lepiej to przedstawiające:

0

@pt9 Luzik :) 15 znakow

12

@DaPidejpi Jak chłop urodzony w 1987 roku mógł być w kadrze na mundialu 1990??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?