2

@Xxxbarca4ever Pomyliło mu się jak Sousie xD

2

Ilość Kurków w komentarzach przebiła ilością nawet lgbt :p

1

@DaPidejpi Odgrzałeś lasagne z biedronki w piekarniku?

0

@Eto'o9 R10 Twój kolega od wspólnych poglądów sam przyznaje w głównym poście w gorących dyskusjach, że kara jest wyższa niż normalnie i się z tego cieszy.

Może nie widziałeś takich postów, bo ja ani większość innych o tym nie słyszała?? Nie wpadło ci to do głowy, żeby ktoś się mógł o czymś wypowiedzieć to musi najpierw o niej wiedzieć?

Polecam poznać znaczenie słowa hipokryta.

2

@fcbarcafan19 No wiadomo, że to mem. Wspomnienie Madery ::D

1

Rychu wariat zabrał jedną posłankę na wycieczkę pokutną do Częstochowy na kolanach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


8

@DaPidejpi Pokazówka, a to, że gość ma skończone życie to kij w to. Wszystko w ramach ideologii i uciesze gawiedzi. Dobrze, że w Minnesocie nie ma kary śmierci, bo ludzie stawiający na piedestałach złodzieja i narkomana, tylko ze względu na kolor skóry, z chęcią by tę karę śmierci zaaprobowali, pomimo sprzeciwiania się karze śmierci. Ot, taki paradoks.

4

@IbrahimAfellay No rzeczywiście, bo Lewandowski nigdy nie minął zawodnika i nie strzelił gola stadiony świata :D



Przy połowie tych akcji Suarez by się połamał próbując tak zagrać :D

1

@mkord No nie wiem. Jeden gość tutaj dzisiaj nie mógł się pogodzić z tym, że Hołownia przyjeżdża do jego miasta, a on nie ma jak pójść na jego spotkanie i posłuchać jego wysrywów na żywo

44

Oho Hołownia ze swoją partyjką już zaczyna wyścig o najbardziej kretyński projekt socjalny, proponując dochód minimalny na poziomie płacy minimalnej. Beka z tych wszystkich, którzy tu jak dzieci są w niego zapatrzeni.


15

@Kamilos84 „Journalist writing for jta,org and jewish,pl”

Po samym opisie na Twitterze widać, że ta pani nie ma nic wspólnego z obiektywizmem. Kolejny odklejeniec pokroju Staśko, Kapeli i tej typiary od zbiórek na laptopa

0

@hayek I idąc tyłem :p

3

@MaTt_BarcaFan Jak mistrzostwa nie zdobędzie właśnie de Bruyne, Mbappe, CR albo Messi to widzę dużą szansę dla Lewego, bo liczby w tym sezonie go bronią. Szczególnie jakby zagrał tak samo dobrą jesień, a jest w takiej formie, że w to nie wątpię

2

@Encore No i pewnie CR będzie faworytem jak wygra Portugalia. Natomiast w przypadku wygranej takich Włoch, absolutnie nie widzę zawodnika, który mógłby polecieć na hypie związanym ze zdobytymi trofeami

0

Kto na ten moment według Was ma największe szansę na zdobycie Złotej Piłki? Mam wrażenie, że w tym roku zdobyte trofea z reprezentacją czy klubem nie będą tak mocno brane pod uwagę, jak to w poprzednich latach miało miejsce, bo nie ma takiego zawodnika, który tak wybitnie wyróżnia się na tle reprezentacji czy zespołu w Lidze Mistrzów jak to było w przypadku Lewandowskiego rok temu czy wcześniej chociażby Modricia.

47

Goście chcieli zaimponować Karynką swoją samczą siłą i jeden skończył ze zmiażdżonymi jądrami, a drugi ze złamanym piszczelem xDD


2

@MaTt_BarcaFan To nie wiem, gdzie ty mieszkasz jak do Chorwacji dwa dni byś jechał. Rano wyjechaliśmy ze znajomymi i wieczorem byliśmy na miejscu

2

@Abominacja powiedz to w przypadku łebków po 20 kilka lat robiących w latach 90tych za gangusów.

W sytuacji sam na sam nic więcej nie zrobisz. Różnica jest jednak taka, że faktycznie z broni palnej więcej żyć jesteś w stanie odebrać.

Nie podaje statystyk. Po prostu mówię, że debili nie brakuje. Przecież napisałem, ze nie jest zwolennikiem większego dostępu do broni

5

@MaTt_BarcaFan Co? xD Ja też jechałem w tripa do Chorwacji samochodem i to pomimo, iż na braki pieniędzy nie narzekam. Przy okazji robiąc tripa do Wiednia i Bratysławy. Zajebista wyprawa

0

@Abominacja Uważam, że dark net nie jest do tego potrzebny. Jakbyś miał coś z głową, a uważam, że do tego trzeba mieć coś z głową to byłbyś w stanie zdobyć broń i w Polsce.

W takich sytuacjach liczą się sekundy, działasz pod wpływem ogromnego stresu. Nie sądzę, żebyś miał czas na wbiegnięcie to sklepu i szukanie półek, którymi zaryglujesz drzwi…

Ja pracowałem swojego czasu w odszkodowaniach i zajmowałem się sprawą rodziny, której ojciec zginął w wypadku, bo typ postanowił popełnić samobójstwo idąc na czołówkę z nadjeżdzającym z naprzeciwka autem. Zostawił nawet list pożegnalny, w którym opisał co zamierza zrobić

3

@Bykunn i jeszcze powiedzą Ci, żebyś otworzył oczy, bo bakteria Karola Marxa wyprała Ci mózg xD

1

@Abominacja Ogólnie rzecz ujmując to ja też nie uważam, że jakiś szerszy dostęp do broni jest komukolwiek u nas potrzebny. Kto naprawdę potrzebuje broni to jest w stanie uzyskać pozwolenie, a żeby ulica miała do niej dostęp to nie nie nie. Ale co do Twoich wypowiedzi to się odniosę :D

Piszesz, że obecnie nie wiedziałbyś, skąd wziąć broń. No ja akurat wiedziałbym gdzie szukać, choć akurat ja po prostu znam kilka osób mających takie a nie inne hobby. Natomiast jakbyś poważnie potrzebował nabyć nielegalnie broń to pewnie ogarnąłbyś sposób, zwyczajnie Cię to do tej pory nie obchodziło i dlatego nie wiedziałbyś gdzie zacząć

„Możesz wbiec do sklepu i trzymać drzwi”
Trochę ryzykowne, jak się okaże, że napastnik ma więcej siły :D

„Gdybym mieszkał w Stanach to bałbym się wyjść po bułki”
Już nie przesadzajmy, teraz też ktoś może Ci najebać na ulicy, albo rozjechać na ulicy.

6

Przynajmniej maseczkę założył, żeby nie zarażać


2

@sebasek99 aaa rozumiem samosiew

@DaPidejpi Znam ten numer , podobno stali klienci xD

1

@sebasek99 Mój kumpel hoduje dzikie zioło na działce, jak chcesz to dam namiar :p

0

@Conradxc A czym się różni argument, że Suarez pokazał się w dwóch ligach, a Lewy tylko w Bundeslidze od argumentu fanów Ronaldo, że Messi tylko w znanej mu Hiszpanii gra, a Ronaldo pokazywał klasę w Anglii i Hiszpanii?
Do tego pije z ligą włoską, bo patrząc na zdobywane mistrzostwa kraju jest to bardziej liga jednego zespołu.
Jak dla Ciebie Robben i Ribbery to poziom Neymara i Messiego to nic dziwnego, że pewnych rzeczy nie potrafisz sobie uzmysłowić.

Nikt nie mówi, że ktoś tu jest dwa razy lepszy. Natomiast te argumenty, które podajesz są zwyczajnie nie trafione.

1

@zenoowity co za problem, idziesz do przedszkola i od razu przegrywasz challenge xD

0

@EleanoR Jakby mu tak zrobili test IQ, ciekawe co by wyszło

0

@SaulGoodman Odnosiłem się do średniej bramek w lidze porównując najlepszy sezon Messiego z tym sezonem Lewandowskiego

0

@Conradxc Argument, że Suarez pokazał się dobrze w dwóch ligach brzmi jak argument, że Ronaldo wypada lepiej niż Messi, bo się sprawdził w 3 ligach, a Messi się kisi w Barcelonie. Uważam, że zarówno Suarez w prime sprawdziłby się wszędzie, tak samo jak Lewandowski. I już skończmy ten temat ligi jednego zespołu, bo tym bardziej można by to powiedzieć o włoskiej wygrywanej 11 razy z rzędu przez Juventus i francuskiej, w której mistrzem zostaje Montpellier czy Lille, które w żadnej innej topowej lidze nie znaleźliby się w top 3.
Poza tym Suarez miał u boku Neymara i Messiego, którzy też kawał roboty za niego odwalali. Łatwiej podać Neymarowi i nabijać statystyki asyst niż Mullerowi. Lewandowski w kwestii statystyk już wypada lepiej od Suareza. W lidze mistrzów pod tym względem go miażdży, a gdyby Bundesliga miała 20 zespołów, a nie 18 to i więcej niż ten jeden złoty but byłby w jego posiadaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?