patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Xxxbarca4ever Pomyliło mu się jak Sousie xD
2
Ilość Kurków w komentarzach przebiła ilością nawet lgbt :p
1
@DaPidejpi Odgrzałeś lasagne z biedronki w piekarniku?
0
@Eto'o9 R10 Twój kolega od wspólnych poglądów sam przyznaje w głównym poście w gorących dyskusjach, że kara jest wyższa niż normalnie i się z tego cieszy.
Może nie widziałeś takich postów, bo ja ani większość innych o tym nie słyszała?? Nie wpadło ci to do głowy, żeby ktoś się mógł o czymś wypowiedzieć to musi najpierw o niej wiedzieć?
Polecam poznać znaczenie słowa hipokryta.
2
@fcbarcafan19 No wiadomo, że to mem. Wspomnienie Madery ::D
1
Rychu wariat zabrał jedną posłankę na wycieczkę pokutną do Częstochowy na kolanach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
@DaPidejpi Pokazówka, a to, że gość ma skończone życie to kij w to. Wszystko w ramach ideologii i uciesze gawiedzi. Dobrze, że w Minnesocie nie ma kary śmierci, bo ludzie stawiający na piedestałach złodzieja i narkomana, tylko ze względu na kolor skóry, z chęcią by tę karę śmierci zaaprobowali, pomimo sprzeciwiania się karze śmierci. Ot, taki paradoks.
4
@IbrahimAfellay No rzeczywiście, bo Lewandowski nigdy nie minął zawodnika i nie strzelił gola stadiony świata :D
Przy połowie tych akcji Suarez by się połamał próbując tak zagrać :D
1
@mkord No nie wiem. Jeden gość tutaj dzisiaj nie mógł się pogodzić z tym, że Hołownia przyjeżdża do jego miasta, a on nie ma jak pójść na jego spotkanie i posłuchać jego wysrywów na żywo
44
Oho Hołownia ze swoją partyjką już zaczyna wyścig o najbardziej kretyński projekt socjalny, proponując dochód minimalny na poziomie płacy minimalnej. Beka z tych wszystkich, którzy tu jak dzieci są w niego zapatrzeni.
15
@Kamilos84 „Journalist writing for jta,org and jewish,pl”
Po samym opisie na Twitterze widać, że ta pani nie ma nic wspólnego z obiektywizmem. Kolejny odklejeniec pokroju Staśko, Kapeli i tej typiary od zbiórek na laptopa
0
@hayek I idąc tyłem :p
3
@MaTt_BarcaFan Jak mistrzostwa nie zdobędzie właśnie de Bruyne, Mbappe, CR albo Messi to widzę dużą szansę dla Lewego, bo liczby w tym sezonie go bronią. Szczególnie jakby zagrał tak samo dobrą jesień, a jest w takiej formie, że w to nie wątpię
2
@Encore No i pewnie CR będzie faworytem jak wygra Portugalia. Natomiast w przypadku wygranej takich Włoch, absolutnie nie widzę zawodnika, który mógłby polecieć na hypie związanym ze zdobytymi trofeami
0
Kto na ten moment według Was ma największe szansę na zdobycie Złotej Piłki? Mam wrażenie, że w tym roku zdobyte trofea z reprezentacją czy klubem nie będą tak mocno brane pod uwagę, jak to w poprzednich latach miało miejsce, bo nie ma takiego zawodnika, który tak wybitnie wyróżnia się na tle reprezentacji czy zespołu w Lidze Mistrzów jak to było w przypadku Lewandowskiego rok temu czy wcześniej chociażby Modricia.
47
Goście chcieli zaimponować Karynką swoją samczą siłą i jeden skończył ze zmiażdżonymi jądrami, a drugi ze złamanym piszczelem xDD
2
@MaTt_BarcaFan To nie wiem, gdzie ty mieszkasz jak do Chorwacji dwa dni byś jechał. Rano wyjechaliśmy ze znajomymi i wieczorem byliśmy na miejscu
2
@Abominacja powiedz to w przypadku łebków po 20 kilka lat robiących w latach 90tych za gangusów.
W sytuacji sam na sam nic więcej nie zrobisz. Różnica jest jednak taka, że faktycznie z broni palnej więcej żyć jesteś w stanie odebrać.
Nie podaje statystyk. Po prostu mówię, że debili nie brakuje. Przecież napisałem, ze nie jest zwolennikiem większego dostępu do broni
5
@MaTt_BarcaFan Co? xD Ja też jechałem w tripa do Chorwacji samochodem i to pomimo, iż na braki pieniędzy nie narzekam. Przy okazji robiąc tripa do Wiednia i Bratysławy. Zajebista wyprawa
0
@Abominacja Uważam, że dark net nie jest do tego potrzebny. Jakbyś miał coś z głową, a uważam, że do tego trzeba mieć coś z głową to byłbyś w stanie zdobyć broń i w Polsce.
W takich sytuacjach liczą się sekundy, działasz pod wpływem ogromnego stresu. Nie sądzę, żebyś miał czas na wbiegnięcie to sklepu i szukanie półek, którymi zaryglujesz drzwi…
Ja pracowałem swojego czasu w odszkodowaniach i zajmowałem się sprawą rodziny, której ojciec zginął w wypadku, bo typ postanowił popełnić samobójstwo idąc na czołówkę z nadjeżdzającym z naprzeciwka autem. Zostawił nawet list pożegnalny, w którym opisał co zamierza zrobić
3
@Bykunn i jeszcze powiedzą Ci, żebyś otworzył oczy, bo bakteria Karola Marxa wyprała Ci mózg xD
1
@Abominacja Ogólnie rzecz ujmując to ja też nie uważam, że jakiś szerszy dostęp do broni jest komukolwiek u nas potrzebny. Kto naprawdę potrzebuje broni to jest w stanie uzyskać pozwolenie, a żeby ulica miała do niej dostęp to nie nie nie. Ale co do Twoich wypowiedzi to się odniosę :D
Piszesz, że obecnie nie wiedziałbyś, skąd wziąć broń. No ja akurat wiedziałbym gdzie szukać, choć akurat ja po prostu znam kilka osób mających takie a nie inne hobby. Natomiast jakbyś poważnie potrzebował nabyć nielegalnie broń to pewnie ogarnąłbyś sposób, zwyczajnie Cię to do tej pory nie obchodziło i dlatego nie wiedziałbyś gdzie zacząć
„Możesz wbiec do sklepu i trzymać drzwi”
Trochę ryzykowne, jak się okaże, że napastnik ma więcej siły :D
„Gdybym mieszkał w Stanach to bałbym się wyjść po bułki”
Już nie przesadzajmy, teraz też ktoś może Ci najebać na ulicy, albo rozjechać na ulicy.
6
Przynajmniej maseczkę założył, żeby nie zarażać
2
@sebasek99 aaa rozumiem samosiew
@DaPidejpi Znam ten numer , podobno stali klienci xD
1
@sebasek99 Mój kumpel hoduje dzikie zioło na działce, jak chcesz to dam namiar :p
0
@Conradxc A czym się różni argument, że Suarez pokazał się w dwóch ligach, a Lewy tylko w Bundeslidze od argumentu fanów Ronaldo, że Messi tylko w znanej mu Hiszpanii gra, a Ronaldo pokazywał klasę w Anglii i Hiszpanii?
Do tego pije z ligą włoską, bo patrząc na zdobywane mistrzostwa kraju jest to bardziej liga jednego zespołu.
Jak dla Ciebie Robben i Ribbery to poziom Neymara i Messiego to nic dziwnego, że pewnych rzeczy nie potrafisz sobie uzmysłowić.
Nikt nie mówi, że ktoś tu jest dwa razy lepszy. Natomiast te argumenty, które podajesz są zwyczajnie nie trafione.
1
@zenoowity co za problem, idziesz do przedszkola i od razu przegrywasz challenge xD
0
@EleanoR Jakby mu tak zrobili test IQ, ciekawe co by wyszło
0
@SaulGoodman Odnosiłem się do średniej bramek w lidze porównując najlepszy sezon Messiego z tym sezonem Lewandowskiego
0
@Conradxc Argument, że Suarez pokazał się dobrze w dwóch ligach brzmi jak argument, że Ronaldo wypada lepiej niż Messi, bo się sprawdził w 3 ligach, a Messi się kisi w Barcelonie. Uważam, że zarówno Suarez w prime sprawdziłby się wszędzie, tak samo jak Lewandowski. I już skończmy ten temat ligi jednego zespołu, bo tym bardziej można by to powiedzieć o włoskiej wygrywanej 11 razy z rzędu przez Juventus i francuskiej, w której mistrzem zostaje Montpellier czy Lille, które w żadnej innej topowej lidze nie znaleźliby się w top 3.
Poza tym Suarez miał u boku Neymara i Messiego, którzy też kawał roboty za niego odwalali. Łatwiej podać Neymarowi i nabijać statystyki asyst niż Mullerowi. Lewandowski w kwestii statystyk już wypada lepiej od Suareza. W lidze mistrzów pod tym względem go miażdży, a gdyby Bundesliga miała 20 zespołów, a nie 18 to i więcej niż ten jeden złoty but byłby w jego posiadaniu.