patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Timishiru1337 Kanał lakeptic na youtubie. Pełne historyczne mecze tam masz
21
@DonMatteo901 Maja ma ból tyłka, bo nikt jej nie chce zaprosić. Najpierw Stanowski, a teraz Wojewódzki xD
0
@tristan87 4 posty niżej masz to samo
2
@DonMatteo901 A ludzie się dziwili tutaj jak Ukraińcom kibicowałem :p
4
Myślałem, że Zuckeberg pomykający z flagą po jeziorze do muzyki „take me home” to najbardziej amerykańska rzecz jaką dziś zobaczyłem, ale zmieniam zdanie xD
https://x.com/abu9ala7/status/1411804614622695424
1
@Kusco15 W ogóle Sośnierz to mam wrażenie, że ma strasznie podły charakter. Strasznie agresywny, jak ktoś ma inne poglądy. Najchętniej by dał mordzie odnoszę wrażenie :p
1
@Kgorecki2500 Ciężko mi było kogoś wybrać z pamięci. Zapomniałem o Nitrasie
0
@pride1899 Pawłowicz nie jest obecnie posłanką wiec jej nie uwzględniałem. Korwinowi zdarza się coś fajnego powiedzieć o gospodarce, Bosak bredzi zawsze. Jachirę śledzę na Twitterze i czasem coś mądrego powie :p
2
Kto według was jest najbardziej stukniętym posłem w danej partii? Według mnie:
PiS - Lichocka
PO - Budka
Lewica - Scheuring- Wielgus
Konfederacja - Sośnierz / Bosak
Gdyby brać pod uwagę dawnych odklejeńców to na pewno Niesiołowski i Pawłowicz oraz Armand Ryfiński
3
Jakie ona ma czucie z trafianiem dzisiaj w kort to jakaś masakra. Wszystko wchodzi Tunezyjce
0
@IbrahimAfellay Ze Szwecja też wszystko było w grze. To nie wina napastnika, że obrona kulała. On zrobił to co jako napastnik mógł zrobić
3
@Encore Ronaldo strzelający pustaki i karne. Wyżej bym go nad Lewego na pewno nie dał. A pozostali nawet nie wnikam, bo przez przekrój całego sezonu nie mają szans na Złotą Piłkę
2
@D10SLEO Dokładnie. Ci sami co teraz narzekają, że Lewy nic nie wygrał, potem jęczą, że Messi nie zdobywa Złotej Piłki tylko Luka Modric, chociaż nic nie wygrał z klubem ani reprezentacją
0
Świątek ma jakiś tik czy jak to nazwać, że co chwila kiwa głową delikatnie. Zauważyliście to?
0
Myślałem, że to nad siatką trzeba zagrać, a ten ostatni punkt po piłce obok siatki
2
@Chinaski wiesz, że tu chodzi w tej wypowiedzi o wielki popyt lewicowców na znajdywanie faszystów po prawej stronie, których na nieszczęście lewicy jest bardzo mało?
0
@FCMichalo Ano cukierberg
5
Nie ma nic bardziej amerykańskiego niż to xD
https://x.com/seyitaylor/status/1411790447815577600
0
@Barca1992 No Toldo trochę jednak odstaje. Wystąpił na euro tylko ze względu na kontuzje Buffona. Szansę wykorzystał, bo był to w końcu bardzo solidny gracz, ale jednak superstar bym go nie nazwał
1
@clyde O kuźwa jakie fetysze xDD
5
@michaleu Ja miałem kumpla, który się przed ludźmi popisywał mówiąc, że nie wie jak to można zarabiać mniej niż 5k na rękę, a potem wyciągał mnie na fajkę, by poprosić, bym mu piwo postawił. Można? Można xD
0
@LS albo jakiś fejk do baitowania spiskowców
0
@Aqualitek No to chyba jeszcze gorsze do wyobrażenia
1
@M4G1K To pomyśl jak musi wyglądać poranna toaleta po takim czymś xD
0
@IAmLegend Z gumami można pokombinować
1
@neeed No ja podobnie. Więcej bym nawet nie wepchał w siebie
5
Joey Chestnut będzie dziś próbował pobić ustanowiony przez siebie rekord świata w jedzeniu hot dogów na czas. Musi zjeść ponad 75 hot dogów w 10 minut. GOAT xD
1
@Encore @msmsms @tristan87 przecież jest napisane, że stan na fazę grupową
1
@Kamyk37 Całe zero
3
@Sulimo Do Choroszczy xD