0

@Timishiru1337 Kanał lakeptic na youtubie. Pełne historyczne mecze tam masz

21

@DonMatteo901 Maja ma ból tyłka, bo nikt jej nie chce zaprosić. Najpierw Stanowski, a teraz Wojewódzki xD

0

@tristan87 4 posty niżej masz to samo

2

@DonMatteo901 A ludzie się dziwili tutaj jak Ukraińcom kibicowałem :p

4

Myślałem, że Zuckeberg pomykający z flagą po jeziorze do muzyki „take me home” to najbardziej amerykańska rzecz jaką dziś zobaczyłem, ale zmieniam zdanie xD
https://x.com/abu9ala7/status/1411804614622695424

1

@Kusco15 W ogóle Sośnierz to mam wrażenie, że ma strasznie podły charakter. Strasznie agresywny, jak ktoś ma inne poglądy. Najchętniej by dał mordzie odnoszę wrażenie :p

1

@Kgorecki2500 Ciężko mi było kogoś wybrać z pamięci. Zapomniałem o Nitrasie

0

@pride1899 Pawłowicz nie jest obecnie posłanką wiec jej nie uwzględniałem. Korwinowi zdarza się coś fajnego powiedzieć o gospodarce, Bosak bredzi zawsze. Jachirę śledzę na Twitterze i czasem coś mądrego powie :p

2

Kto według was jest najbardziej stukniętym posłem w danej partii? Według mnie:
PiS - Lichocka
PO - Budka
Lewica - Scheuring- Wielgus
Konfederacja - Sośnierz / Bosak

Gdyby brać pod uwagę dawnych odklejeńców to na pewno Niesiołowski i Pawłowicz oraz Armand Ryfiński

3

Jakie ona ma czucie z trafianiem dzisiaj w kort to jakaś masakra. Wszystko wchodzi Tunezyjce

0

@IbrahimAfellay Ze Szwecja też wszystko było w grze. To nie wina napastnika, że obrona kulała. On zrobił to co jako napastnik mógł zrobić

3

@Encore Ronaldo strzelający pustaki i karne. Wyżej bym go nad Lewego na pewno nie dał. A pozostali nawet nie wnikam, bo przez przekrój całego sezonu nie mają szans na Złotą Piłkę

2

@D10SLEO Dokładnie. Ci sami co teraz narzekają, że Lewy nic nie wygrał, potem jęczą, że Messi nie zdobywa Złotej Piłki tylko Luka Modric, chociaż nic nie wygrał z klubem ani reprezentacją

0

Świątek ma jakiś tik czy jak to nazwać, że co chwila kiwa głową delikatnie. Zauważyliście to?

0

Myślałem, że to nad siatką trzeba zagrać, a ten ostatni punkt po piłce obok siatki

2

@Chinaski wiesz, że tu chodzi w tej wypowiedzi o wielki popyt lewicowców na znajdywanie faszystów po prawej stronie, których na nieszczęście lewicy jest bardzo mało?

0

@FCMichalo Ano cukierberg

5

Nie ma nic bardziej amerykańskiego niż to xD
https://x.com/seyitaylor/status/1411790447815577600

0

@Barca1992 No Toldo trochę jednak odstaje. Wystąpił na euro tylko ze względu na kontuzje Buffona. Szansę wykorzystał, bo był to w końcu bardzo solidny gracz, ale jednak superstar bym go nie nazwał

1

@clyde O kuźwa jakie fetysze xDD

5

@michaleu Ja miałem kumpla, który się przed ludźmi popisywał mówiąc, że nie wie jak to można zarabiać mniej niż 5k na rękę, a potem wyciągał mnie na fajkę, by poprosić, bym mu piwo postawił. Można? Można xD

0

@LS albo jakiś fejk do baitowania spiskowców

0

@Aqualitek No to chyba jeszcze gorsze do wyobrażenia

1

@M4G1K To pomyśl jak musi wyglądać poranna toaleta po takim czymś xD

0

@IAmLegend Z gumami można pokombinować

1

@neeed No ja podobnie. Więcej bym nawet nie wepchał w siebie

5

Joey Chestnut będzie dziś próbował pobić ustanowiony przez siebie rekord świata w jedzeniu hot dogów na czas. Musi zjeść ponad 75 hot dogów w 10 minut. GOAT xD


1

@Encore @msmsms @tristan87 przecież jest napisane, że stan na fazę grupową

1

@Kamyk37 Całe zero

3

@Sulimo Do Choroszczy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?