32

@kuz A gdzie tu jakieś odniesienie do Messiego w tym jego poście, bo nie kumam?

2

@Martwy Panie nie obrażaj Pan, dobre?

1

@Ojciec5tkidzieci No ja przez lata zawsze za Kamerunem byłem, no bo Eto’o. A tak zawsze to jakimś zespołom bardziej egzotycznym, których dawno w turnieju nie było :D

2

Kolejność moich ulubionych turniejów reprezentacyjnych o mistrzostwo kontynentu. A jak to wyglada u was?
1. Euro
2. Mistrzostwa Narodów Afryki (za sam klimat, który robią kibice to sam top)
3. Copa America
4. Puchar Azji
Poza klasyfikacją Złoty Puchar CONCACAF, bo nie miałem okazji oglądać, ale Mistrzostwa właśnie się zaczynają to może obejrzę jakiś pasjonujący mecz Gwadelupę z Jamajką :p

10

@Fabik87 A wystarczyło najbardziej skrócić włosy. Strach pomyśleć co by było jakby ogolił się na łyso

3

@Comentateiro Dzisiaj wstaniesz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ole ole ole ole Ave Ave Messi! Wreszcie pewne drzwi zostały wyważone! Uśmiechnięty Messi. Jak świetnie znów go takiego oglądać. Kocur!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Słuchając tych komentatorów na TVP sport można odnieść wrażenie, że to był jakiś turniej przedsezonowy grany w Australii albo innym USA

0

Neymar płaczek ;d

0

@NaFazieHitman To prawda zawodnicy wrócą na boisko na drugą połowę. Będzie się działo! :p

0

@ElKamil „dla Conmebol nie ma znaczenia ilu widzów obejrzy mecz”
Aha

0

@ElKamil No mnie jednak by obchodziło, czy jestem w stanie zarobić więcej na większej oglądalności w Europie. Nie znam wyliczeń i być może lepszym jest puszczanie spotkania o tej a nie innej godzinie. Po prostu się zastanawiam. Ale ty widzę pozjadałeś wszystkie rozumy i próbujesz zgrywać bardziej bystrego niż w rzeczywistości jesteś

0

@socha Co tu dyskutować. Zobaczymy. Po prostu mnie to ciekawi. Ewentualna reakcja Messiego przy porażce też będzie interesująca

1

@Encore Ciężko oczekiwać, że skoro są kolegami to będzie mu dogryzał? Natomiast tu dochodzą emocje i jest to jednak mecz finałowy. Różnie ludzie potrafią przeżywać takie rzeczy

1

@Hosh Nie przeszkadzałoby mi to

0

Ciekawe czy jak Brazylia przegra to Neymar zachowa się jak burak, czy pogratuluje Messiemu i okaże mu należyty szacunek

0

@dmcteam Jak i tak zamierzasz siedzieć do końca meczu czyli jeszcze 4-5 godzin to tak jakbyś wypił kawę późniejszym popołudniem. Nie raz wypijałem kawę o 18:00 a przychodziła 23:00 i zasypiałem bez problemu

0

@Nazio87 Słuchanie podcastów jest dobre jak w między czasie coś robisz (jedziesz autem, wykonujesz jakąś mechaniczną pracę), ale tak żeby usiąść i słuchać to ciężko. Czytanie książki potrafi dopiero usypiać, jak się trafi jakaś ciężka pozycja, więc to ryzykowne. Z tego co podałeś to granie jest moim zdaniem dobrą opcją, a do tego mocna czarna kawa

5

Mogłyby te mecze Copa America odbywać się o te 4 godziny wcześniej. Tam by była godzina 17:00 czyli spoko, bo ten kto ma obejrzeć to i tak będzie po pracy i obejrzy, a oglądalność mieliby znacznie większą w Europie, bo o 22:00 się włączy meczyk, a o 2:00 już zostaje garstka. Choć i tak dobrze, że zrobili ten finał z soboty na niedziele, a nie tak jak to potrafiło być z niedzieli na poniedziałek

0

@Encore Poranny lepszy. Nastawia świetnie na cały dzień :D

1

@Criss18Barca Podobnie jak finały w siatkę naszej reprezentacji z 2014 i 2018 roku, o ile ktoś żyje siatkówką tak samo jak piłką nożną

3

@MesQueUnClub_87 Może na podstawie słów kluczowych, albo osób na celowniku. Nie ma szansy sprawdzać każdego maila czy wiadomości

0

@Colon Ostatnio widziałem też tą fajną reakcje. Fajnie Rammstein wyruchał jej k-popowe bębenki słuchowe :D


0

@tomek8756 dunno :(

5

@Barca-Messi10 Lepiej dzisiaj nastaw :p

5

Jakby takie coś wprowadzili to może bym zaczął oglądać koszykówkę


0

@Jarema2000 Bierzcie pały, bierzcie noże, Argentyna żyć nie może xd

0

@michal26 Z jakimi prędkościami serwuje Barty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?