0

@Szreko Irlandia znowu nienawidzi się z Irlandią Północną xD

0

Ktoś kto orientuje się lepiej niż ja może mi odpowie. Szkoci i Walijczycy ogólne kibicują Anglii czy są za przeciwnikami?

4

@franegpro Pewnie też lepiej od Ciebie, bo oni dali jeden karny, a Ty byś dał dwa

10

Komentarz usunięty

0

@Darkfin Zerknąłem tylko

6

Już wiadomo gdzie Sterling podpatrzył te kocie ruchy w przerwie. It’s coming home


0

@tobiasson92 Euro w jednym kraju i tyle. Beznadziejny eksperyment

36

1

@Transu96 Sędzia do kolonii karnej

5

Sterling z sędziami po meczu :p


0

Emocje tu większe niż jakby Polska grała xD

0

# It’s coming Rome

2

W karnych Schmeichel zrobiłby im z dup jesień średniowiecza. Szkoda

3

Powiem tak, Angoli będzie boleć bardziej ewentualna porażka w finale niż odpadnięcie z Danią. Może na lepsze wyszło

3

@Encore Miley Cyrus :p

0

@Barcaa12 To inna sytuacja i to inna sytuacja. Co to ma być odkupienie win?

0

@DonMatteo901 Wyolbrzymię, ale Bakero w Lechu to jakby Guardiolę dali :D Superstar w ekstraklapie

0

@takisobiektos Akcja trwając minutę po czasie. Fest dokończenie

5

Sędzia to w tej ostatniej akcji kilka razy mógł skończyć mecz, ale czekał, żeby Angole za wszelką cenę dokończyli akcje. Te 6 minut dodatkowe to też nieporozumienie

0

@Bykunn No to zauważyłem :D ale to dla beki i hajsów co nie? XD

0

@Bykunn o co chodzi? :D

10

Gwizdać podczas hymnu nie okazując szacunku, a potem klękać domagając się szacunku. Logic

1

@Kgorecki2500 Od 12.07 to akurat na moje urodziny xD Niech TVP szykuje porządny materiał :D

0

@Mathew86 Mordowanie jest też zabronione… bezsensowne są te Twoje porównania

1

@Mathew86 A czy głoszenie poglądów komunistycznych i faszystowskich nie jest w Polsce zabronione?

1

@barpol11 A ja nie . Postawiłem na Brejtłejta i niesie na plecach zespół do finału :p

0

@Pawlak1992 ten 1992 w nicku to Twój rocznik, bo zaczynam powątpiewać w Twoją inteligencje

1

@Pawlak1992 w 2008,2010 i 2012 w składzie byli piłkarze Realu. Przypadek? Nie sądzę

5

Cała wina za porażkę z Włochami moim zdaniem spada na Enrique, który nie powołał żadnego piłkarza Realu. Masz Realowca w zespole to zawsze bramkarz przeciwnika popisze się jakimś farfoclem, dostaniesz karnego z kapelusza w doliczonym czasie gry, albo sędzia dostanie pomroczności jasnej i nie zauważy metrowego spalonego lub urwanej nogi rywala. Enrique out

32

Lis jaki boss xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?