patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szreko Irlandia znowu nienawidzi się z Irlandią Północną xD
0
Ktoś kto orientuje się lepiej niż ja może mi odpowie. Szkoci i Walijczycy ogólne kibicują Anglii czy są za przeciwnikami?
4
@franegpro Pewnie też lepiej od Ciebie, bo oni dali jeden karny, a Ty byś dał dwa
10
Komentarz usunięty
0
@Darkfin Zerknąłem tylko
6
Już wiadomo gdzie Sterling podpatrzył te kocie ruchy w przerwie. It’s coming home
0
@tobiasson92 Euro w jednym kraju i tyle. Beznadziejny eksperyment
36
Wyszło szydło z worka
https://x.com/majkel1999/status/1412885044100845575
1
@Transu96 Sędzia do kolonii karnej
5
Sterling z sędziami po meczu :p
0
Emocje tu większe niż jakby Polska grała xD
0
# It’s coming Rome
2
W karnych Schmeichel zrobiłby im z dup jesień średniowiecza. Szkoda
3
Powiem tak, Angoli będzie boleć bardziej ewentualna porażka w finale niż odpadnięcie z Danią. Może na lepsze wyszło
3
@Encore Miley Cyrus :p
0
@Barcaa12 To inna sytuacja i to inna sytuacja. Co to ma być odkupienie win?
0
@DonMatteo901 Wyolbrzymię, ale Bakero w Lechu to jakby Guardiolę dali :D Superstar w ekstraklapie
0
@takisobiektos Akcja trwając minutę po czasie. Fest dokończenie
5
Sędzia to w tej ostatniej akcji kilka razy mógł skończyć mecz, ale czekał, żeby Angole za wszelką cenę dokończyli akcje. Te 6 minut dodatkowe to też nieporozumienie
0
@Bykunn No to zauważyłem :D ale to dla beki i hajsów co nie? XD
0
@Bykunn o co chodzi? :D
10
Gwizdać podczas hymnu nie okazując szacunku, a potem klękać domagając się szacunku. Logic
1
@Kgorecki2500 Od 12.07 to akurat na moje urodziny xD Niech TVP szykuje porządny materiał :D
0
@Mathew86 Mordowanie jest też zabronione… bezsensowne są te Twoje porównania
1
@Mathew86 A czy głoszenie poglądów komunistycznych i faszystowskich nie jest w Polsce zabronione?
1
@barpol11 A ja nie . Postawiłem na Brejtłejta i niesie na plecach zespół do finału :p
0
@Pawlak1992 ten 1992 w nicku to Twój rocznik, bo zaczynam powątpiewać w Twoją inteligencje
1
@Pawlak1992 w 2008,2010 i 2012 w składzie byli piłkarze Realu. Przypadek? Nie sądzę
5
Cała wina za porażkę z Włochami moim zdaniem spada na Enrique, który nie powołał żadnego piłkarza Realu. Masz Realowca w zespole to zawsze bramkarz przeciwnika popisze się jakimś farfoclem, dostaniesz karnego z kapelusza w doliczonym czasie gry, albo sędzia dostanie pomroczności jasnej i nie zauważy metrowego spalonego lub urwanej nogi rywala. Enrique out
32
Lis jaki boss xD