patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Ja jestem gościem, który lubi słuchać całymi płytami ;)
1
@Colon ostatnio wrzucałeś reakcje jakiejś dziewczyny słuchającej Pantery. Tak mnie nostalgia do tego zespołu złapała, że już drugi dzień lecą na głośnikach :D
3
@FC1899Barca Ja się nie zdziwię jak za kilka lat spadną z Premier League
21
Jak czytam te wypowiedzi Pereza o Ronaldo jako imbecylu, bo mu smutno i nie celebruje goli czy o tych rozpieszczonych gwiazdeczkach jeżdżących bez prawa jazdy, bo są sławni i im wszystko wolno to ciężko się z Floro nie zgodzić. Nie wiem za co go postronny fan może hejtować jak prawdę mówi
1
@PatrychoO Busquets ładnie strzela te karne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Nazio87 Jest różnica pojechać na Barcelonę, a na mecz drużyny z ekstraklasy - $$$$
62
@Witekk10 No bez kitu. Nawet odpisuje w ten sam sposób. @wpwelement @Moderacja pochyliłbym się nad tym
1
@skubi99 Pewnie masz rację, po prostu mnie to rozbawiło ;)
0
Komentarz usunięty
18
„Kraje europejskie odkupiły szczepionkę od krajów biedniejszych, abyśmy w futbolowym szaleństwie mogli wpychać sobie fajerwerki w dupę. Europa naprawdę jest koroną cywilizacji.”https://x.com/baetschilorette/status/1414284441921499139
0
@JordiElNino Być może bezobjawowo, a mam sporo kontaktów z ludźmi, więc i szans na zarażenie było dużo
0
@Masti_Real_Madryt Bo to jest taka mentalność
12
@Kgorecki2500 Bo nie rozumiesz kryptowalut
1
@michaleu No i moje szanse pogrzebane, bo chciałem się na bad boya kreować :D
0
Słowo roku na La Rambli na ten moment to zezłomowany czy bydło?
3
@macio_944 @Kgorecki2500 avatary pozmieniane i ludzi na dzielni normalnie nie poznaję :p
13
Bydło angielskie atakujące włoskich fanów pod stadionem.
8
Borek pozdrawia Szpakowskiego
2
Chyba życie nie mogło przynieść lepszego scenariusza niż utarcie nosa Angolom po karnych w finale
1
Football coming Rome!!!!!
9
Komentarz usunięty
10
Jest nagranie kibica na boisku
1
@agaFCB Ja to uwielbiam xD
2
Messi by to strzelił
7
@clyde U mnie Pepe z pierwszego miejsca to chyba nikt nie zepchnie
0
@VamosRakieta pozdrowienia dla Bartunka, który jest ciagle banowany
8
Telepie nim jak dieselem na jałowym xD
https://x.com/photocliks/status/1414168506526883843
9
@Janas11224 Gestykulacja ;)
8
Oglądałem z 10 razy i nie mogę przestać :D
https://x.com/itsmwengo/status/1413951841419804677
6
Geometria czaszki cegłówką układana xDD
https://x.com/krlewna5/status/1414135548583763971