patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
La Rambla za Legią czy Rakowem?
1
@jareksk100 Z Sevilli to tylko serżjo eKUNdero
3
@ElKamil I za barcelońskiego wysłannika robił na imprezach u Neymara
3
@MesQueUnClub96 albo w polika jak się ugryziesz :D
0
@Ghotti Jak im tak zależy na Pjanicu to zawsze mogą kupić xD
0
@Bulls1938 Ale jakiej odpowiedzi się spodziewałeś? Serio pytam? Myślałeś, że ktoś napisze, że zakazuje swojej drugiej połówce wychodzić samej z domu, czy że na widok innego faceta zagadującego walisz mu po mordzie? Serio ziomek nie ma co się spinać
2
@Bulls1938 No jak nie wiedzą to z czym mieć problem xD O ile ona jest uczciwa w stosunku do Ciebie to się ciesz, że się podoba innym
1
@Bulls1938 Ale że wiedzą, że ona ma chłopaka czy nie wiedzą, bo to różnica xD
0
@trolownik Studiowałem we Wrocławiu, ale też i bywałem w Krakowie dość często na wypadach do znajomych na domówki, weekendy. Powiem szczerze, że Wrocław jak dla mnie znacznie lepszy. Fajny klimat i mniej turystów, co dla mnie było plusem
0
@ranger3120 Nie lepiej cda? Po co Ci youtube
0
@zadafcb To już Wrocław nie króluje w lidze? Coś tak kojarzyłem, że byli dobrzy
4
@Comentateiro Za kolejne 30 lat będzie się wyrywać dziewczyny na czikłeczento
0
@daniel32778 Jeszcze koszula w kratkę bez rękawów i sandały ze skarpetkami i mamy typowego wujka z tamtych czasów xD
2
@daniel32778 Ten bez wąsa wygląda jak Tom Hanks
0
@clyde A no tak, mówiłaś kiedyś, że lubisz kudłate klaty xD
4
Konkurs Mistera Universe z początku XX wieku. Jak tam Panowie, byłaby u Was szansa na powalczenie o wygraną?
@clyde @AlicjaFCB a kogo Panie by stawiały w roli faworyta?
https://x.com/iearnhistory/status/1416374387620552704
1
@Rust_Cohle Jakby się ta Katalonia od tej Hiszpanii odłączyła to może League 1 przygarnęłaby Barcelonę do siebie, bo takie głosy chodziły. Moglibyśmy się włączyć o walkę w top 4
0
@daniel32778 cały zespół będzie potrzebny, żeby go podnieść
0
@MarioVeB! wiedziałem, że kiedyś w końcu przyznasz rację WFiście i przekonasz się do Neymara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@clyde adminom nie spodobało się Twoje poczucie humoru :p
24
@sergio5 Jeszcze usunęliby spalone i dawali po 5 rożnych rzut karny i Panie i Panowie mamy nową dyscyplinę sportu
3
@bartekvisca Tak zwane szoniątko xD
2
@Pilka_jest_okragla i chyba będzie jeszcze większy, jak się skończy miejsce na tabliczki ze zwycięzcami
9
@Corr Czy tylko ja nie wiem co to ten poppers?
2
@Lionel_Messi10 Pomidorowo widzę :D
1
@Coutinho007 Na onecie jest o polskim Messim już :D
1
@Uukasz_93 Może ktoś wreszcie zastąpi Turbo Grosika xD
2
@Kettger Transparentność powinna być
0
@Geble Jeszcze były takie jogurty z cukierkami co strzelały w buzi :D
0
@Walker Czemu zdjęcie Rasiaka wrzuciłeś?