0

La Rambla za Legią czy Rakowem?

1

@jareksk100 Z Sevilli to tylko serżjo eKUNdero

3

@ElKamil I za barcelońskiego wysłannika robił na imprezach u Neymara

3

@MesQueUnClub96 albo w polika jak się ugryziesz :D

0

@Ghotti Jak im tak zależy na Pjanicu to zawsze mogą kupić xD

0

@Bulls1938 Ale jakiej odpowiedzi się spodziewałeś? Serio pytam? Myślałeś, że ktoś napisze, że zakazuje swojej drugiej połówce wychodzić samej z domu, czy że na widok innego faceta zagadującego walisz mu po mordzie? Serio ziomek nie ma co się spinać

2

@Bulls1938 No jak nie wiedzą to z czym mieć problem xD O ile ona jest uczciwa w stosunku do Ciebie to się ciesz, że się podoba innym

1

@Bulls1938 Ale że wiedzą, że ona ma chłopaka czy nie wiedzą, bo to różnica xD

0

@trolownik Studiowałem we Wrocławiu, ale też i bywałem w Krakowie dość często na wypadach do znajomych na domówki, weekendy. Powiem szczerze, że Wrocław jak dla mnie znacznie lepszy. Fajny klimat i mniej turystów, co dla mnie było plusem

0

@ranger3120 Nie lepiej cda? Po co Ci youtube

0

@zadafcb To już Wrocław nie króluje w lidze? Coś tak kojarzyłem, że byli dobrzy

4

@Comentateiro Za kolejne 30 lat będzie się wyrywać dziewczyny na czikłeczento

0

@daniel32778 Jeszcze koszula w kratkę bez rękawów i sandały ze skarpetkami i mamy typowego wujka z tamtych czasów xD

2

@daniel32778 Ten bez wąsa wygląda jak Tom Hanks

0

@clyde A no tak, mówiłaś kiedyś, że lubisz kudłate klaty xD

4

Konkurs Mistera Universe z początku XX wieku. Jak tam Panowie, byłaby u Was szansa na powalczenie o wygraną?
@clyde @AlicjaFCB a kogo Panie by stawiały w roli faworyta?
https://x.com/iearnhistory/status/1416374387620552704

1

@Rust_Cohle Jakby się ta Katalonia od tej Hiszpanii odłączyła to może League 1 przygarnęłaby Barcelonę do siebie, bo takie głosy chodziły. Moglibyśmy się włączyć o walkę w top 4

0

@daniel32778 cały zespół będzie potrzebny, żeby go podnieść

0

@MarioVeB! wiedziałem, że kiedyś w końcu przyznasz rację WFiście i przekonasz się do Neymara ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

@clyde adminom nie spodobało się Twoje poczucie humoru :p

24

@sergio5 Jeszcze usunęliby spalone i dawali po 5 rożnych rzut karny i Panie i Panowie mamy nową dyscyplinę sportu

3

@bartekvisca Tak zwane szoniątko xD

2

@Pilka_jest_okragla i chyba będzie jeszcze większy, jak się skończy miejsce na tabliczki ze zwycięzcami

9

@Corr Czy tylko ja nie wiem co to ten poppers?

2

@Lionel_Messi10 Pomidorowo widzę :D

1

@Coutinho007 Na onecie jest o polskim Messim już :D

1

@Uukasz_93 Może ktoś wreszcie zastąpi Turbo Grosika xD

2

@Kettger Transparentność powinna być

0

@Geble Jeszcze były takie jogurty z cukierkami co strzelały w buzi :D

0

@Walker Czemu zdjęcie Rasiaka wrzuciłeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?