0

@Sysia11 W dziennikarskim zerze było, że jakiś gość w reprezentacji żeńskiej Tajlandii w siatkę grał

0

@david89 Pękła mu torba przy wstawaniu :p

0

@Tridente2015 No ale DODATKOWO płacisz w cenie opłat za wodę/ścieki oraz zakładam, że jakichś filtrów też używasz, wiec wypada taniej, ale nie jest tak jak piszesz, że nic nie płacisz.
Z resztą dyskusja o tym czy lepiej pić wodę z kranu czy kupować w sklepie jest ok, ale nie na temat, bo dyskutowaliśmy o fakcie wyższości butelek szklanych nad plastikowymi.

Co do kwestii wody mineralnej to masz oczywiście rację.

0

@kulek22 Jakaś reprezentacja afrykańska się wycofała, ale nie pamietam która

0

@Tridente2015 Masz darmową wodę z kranu? Zazdro :D
A tak serio to wiadomo, że wychodzi taniej, ale jak uprawiasz sport to woda mineralizowana jest lepsza niż zwykła kranówa

3

@KrychaFCB Albo to samo z piwem. Ja piwa z puszki nawet nie tknę. Nie znoszę tego metalicznego posmaku.

1

@kempnou Ceny biletów, koszulek, gadżetów, itd. Poszły w górę od 2001 roku, wiec nie gadaj, że inflacja nie ma z tym nic wspólnego. Co to znaczy, że więcej pieniędzy się obraca? Skoro pieniądz traci na wartości to jednostkowo obraca się ich więcej, ale jeśli chodzi o siłę nabywczą wcale nie muszą być więcej warte niż kiedyś.

2

@negreanu Zdecydowanie tak!

@Bobo25 Niestety. Ze smutku jednak zawsze będzie można się pociąć szkłem z butelki :D

6

Brawo! Bardzo dobra decyzja!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@ElPonczato Nie wiem, ale podoba mi się ten opis xD

0

@Criss18Barca Kup Bitcoina lepiej na tym wyjdziesz

4

@maroon Koło. (15 znaków)

3

@PatrykBarcelona W Oświęcimiu się wychowałeś?

7

@DonMatteo901 a spróbuj coś powiedzieć i lgbt czy George’u Floydzie to zaraz cię zwyzywają od rasistów, homofobów, itp

4

@Bogan to ja słyszałem inną wersję z tym makiem, że niby gościu miał ość w swoim filet-o-fishu, a oni udowodnili, że to nie ryba xD

3

@Yosemite Skazani na Shawshank to nie serial. Jak oglądałeś xD

Edit: Oż ty niedobry. Co usuwasz komentarze :D

0

@klopx Co to? Mem z życia prawiczka?

4

@Ronmes Na kanapie

2

1

@sebasek99 Kojarzę jak na grupach typu „wroclove” wrzucą jakieś zdjęcie nowego budynku w mieście to od razu setka komentarzy „a na co to potrzebne” , „co to za szkaradztwo” itp. Jakby ci ludzie żyli w tamtych czasach i wybudowali im taki grobowiec zasłaniający wszystko to chyba szewskiej pasji by dostali xD

0

@MesQueUnClub_87 Jak wyrzucisz tego statystyka za drzwi, albo powiesz przez telefon, żeby się bujał to dostaniesz mandat xD ale jeśli nie przyjmiesz go, bo jesteś zajęty w tym momencie, czy jesteś w pracy to mandatu nie dostaniesz i co najwyżej ominie Cię spis

0

@Joe_Barbaro Miałem tą płytę Ich Troje xD A te Milky Way to smak dzieciństwa, szkoda ze były takie małe :D

3

A Wy klękacie? xD


2

@KrystianR „Nie mogę oddać moczu, jak tam obaj przyszli zdobywcy Złotej Piłki się prezentują”

Jak dla mnie wszystko by pasowało. Gość nie może oddać moczu i siedzi w kiblu i nie ma jak oglądać gry przyszłych zdobywców złotej piłki, więc pyta na La Rambli xD

4

@l0Messini xDD Tyle w temacie

3

@sebasek99 xDD Ja sobie śmieszkuje, a ty łykasz jak pelikan. Pozdrów Renię

13

@sebasek99 Widać to jak próbujesz się wypowiedzieć na tematy inne niż piłka nożna

0

@barcelonaLM Masz Panie zapłon jak diesel na mrozie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?