patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11 W dziennikarskim zerze było, że jakiś gość w reprezentacji żeńskiej Tajlandii w siatkę grał
0
@david89 Pękła mu torba przy wstawaniu :p
0
@Tridente2015 No ale DODATKOWO płacisz w cenie opłat za wodę/ścieki oraz zakładam, że jakichś filtrów też używasz, wiec wypada taniej, ale nie jest tak jak piszesz, że nic nie płacisz.
Z resztą dyskusja o tym czy lepiej pić wodę z kranu czy kupować w sklepie jest ok, ale nie na temat, bo dyskutowaliśmy o fakcie wyższości butelek szklanych nad plastikowymi.
Co do kwestii wody mineralnej to masz oczywiście rację.
0
@kulek22 Jakaś reprezentacja afrykańska się wycofała, ale nie pamietam która
0
@Tridente2015 Masz darmową wodę z kranu? Zazdro :D
A tak serio to wiadomo, że wychodzi taniej, ale jak uprawiasz sport to woda mineralizowana jest lepsza niż zwykła kranówa
3
@KrychaFCB Albo to samo z piwem. Ja piwa z puszki nawet nie tknę. Nie znoszę tego metalicznego posmaku.
1
@kempnou Ceny biletów, koszulek, gadżetów, itd. Poszły w górę od 2001 roku, wiec nie gadaj, że inflacja nie ma z tym nic wspólnego. Co to znaczy, że więcej pieniędzy się obraca? Skoro pieniądz traci na wartości to jednostkowo obraca się ich więcej, ale jeśli chodzi o siłę nabywczą wcale nie muszą być więcej warte niż kiedyś.
2
@negreanu Zdecydowanie tak!
@Bobo25 Niestety. Ze smutku jednak zawsze będzie można się pociąć szkłem z butelki :D
6
Brawo! Bardzo dobra decyzja!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@ElPonczato Nie wiem, ale podoba mi się ten opis xD
0
@Criss18Barca Kup Bitcoina lepiej na tym wyjdziesz
4
@maroon Koło. (15 znaków)
3
@PatrykBarcelona W Oświęcimiu się wychowałeś?
7
@DonMatteo901 a spróbuj coś powiedzieć i lgbt czy George’u Floydzie to zaraz cię zwyzywają od rasistów, homofobów, itp
4
@Bogan to ja słyszałem inną wersję z tym makiem, że niby gościu miał ość w swoim filet-o-fishu, a oni udowodnili, że to nie ryba xD
3
@Yosemite Skazani na Shawshank to nie serial. Jak oglądałeś xD
Edit: Oż ty niedobry. Co usuwasz komentarze :D
0
@klopx Co to? Mem z życia prawiczka?
4
@Ronmes Na kanapie
2
Co za beef xD
https://x.com/zkossakowski/status/1418157823398191104
1
@sebasek99 Kojarzę jak na grupach typu „wroclove” wrzucą jakieś zdjęcie nowego budynku w mieście to od razu setka komentarzy „a na co to potrzebne” , „co to za szkaradztwo” itp. Jakby ci ludzie żyli w tamtych czasach i wybudowali im taki grobowiec zasłaniający wszystko to chyba szewskiej pasji by dostali xD
0
@MesQueUnClub_87 Jak wyrzucisz tego statystyka za drzwi, albo powiesz przez telefon, żeby się bujał to dostaniesz mandat xD ale jeśli nie przyjmiesz go, bo jesteś zajęty w tym momencie, czy jesteś w pracy to mandatu nie dostaniesz i co najwyżej ominie Cię spis
0
@Joe_Barbaro Miałem tą płytę Ich Troje xD A te Milky Way to smak dzieciństwa, szkoda ze były takie małe :D
1
@ściah Na przykład takie: https://www.google.com/amp/s/serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja/artykuly/8212694,uam-ukraincy-studenci-pierwszego-roku-rankingi-miedzynarodowe.html.amp
3
A Wy klękacie? xD
2
@KrystianR „Nie mogę oddać moczu, jak tam obaj przyszli zdobywcy Złotej Piłki się prezentują”
Jak dla mnie wszystko by pasowało. Gość nie może oddać moczu i siedzi w kiblu i nie ma jak oglądać gry przyszłych zdobywców złotej piłki, więc pyta na La Rambli xD
4
@l0Messini xDD Tyle w temacie
3
@sebasek99 xDD Ja sobie śmieszkuje, a ty łykasz jak pelikan. Pozdrów Renię
13
@sebasek99 Widać to jak próbujesz się wypowiedzieć na tematy inne niż piłka nożna
0
@barcelonaLM Masz Panie zapłon jak diesel na mrozie