42

@PatrychoO Jaki on zaliczył zjazd… Nie wiem jak można zapomnieć jak grać w piłkę

5

@Esteban_ No nie musi, ale fakt preferowania Argentyny ponad Polskę dla mnie jest śmieszny

8

@SkilledHydra16 Jeszcze rozumiem, że ktoś zmieniłby wynik meczu Barcelony, ale że meczu Argentyny ponad naszą reprę? :D
A tak po zastanowieniu to bym zmienił wynik meczu półfinałowego na mundialu 1974 i byśmy byli w finale, który wielce prawdopodobne byśmy wygrali

0

@takisobiektos 3 mecze, 3 porażki niestety

0

@SkilledHydra16 Zmieniłbym karnego Błaszczykowskiego z karnym Ronaldo

0

@dzagos Szkoda, że Ewka Swoboda przez kontuzje nie pojechała. Jak dla mnie rewelacyjna uroda

0

@Shroud No Will Smith to niech wraca do grania w filmach

0

@Michael24 Lipa

6

@DonMatteo901 Panie, to żeś nie wiedział, że są równi i równiejsi.
Na innych można bluzgać i wyśmiewać od foliarzy, a samemu czuć się klasą panów. Gardzę takim czymś

0

@kempnou Mówisz mi, żebym zapoznał się z prawami popytu i podąży, podajesz jakiś z tyłka przykład paliw, mówisz bym zainteresował się ekonomią, a sam wychodzisz na ignoranta nie rozumiejąc, że to co podajesz są to jedynie części składowe, a inflacja jest jedną z nich.
Zobacz ile pieniądz stracił na wartość w latach 2000-2020, a następnie na tej podstawie sobie porównaj siłę nabywczą pieniądza. I Ci wyjdzie czy popyt na Zidane’a był większy czy na Ronaldo czy na Neymara

4

@kamilop Jaki to nawet Trzaskowskiego nie potrafił ograć, więc o czym my gadamy

3

@Kgorecki2500 Tusk zmasakruje każdego z PISu. Chłop ma gadane i charyzmę

0

Kiedyś Zagumny i Żygadło, a teraz Drzyzga. Co za zjazd.
Natomiast co do meczu to może dobrze, że przegrali. Jakby za łatwo im poszło w grupie to, by za bardzo uwierzyli w swoją moc, a w ćwierćfinale, by trafili na ścianę i po 0:3 powrót do domu

0

@zadafcb Też jej nie lubiłem i tych jej Rozmów w toku

0

@Joe_Pesci zawód - była żona rapera

1

@Kgorecki2500 Jesteś pewny? Zobacz na Islandię :D

7

Dania narodowe w Europie. Ktoś by coś zjadł? :)


1

@kryhaa To fakt, łatwiej przerąbać 4 stówy w 90 minut :p

0

@kryhaa Ciekawi mnie czy te same osoby, które walą po 4 stówy na losowe zdarzenie, równie ochoczo zainwestowałyby je na giełdzie czy w bitcoina

9

@kuz Wąs zapuszczony?

9

@Tomo1989 Niedługo cennik będzie się zgadzał, tylko trzeba będzie czytać od prawej do lewej

2

@Admin030 Nigdy nie zrozumiem fascynacji tą bukmacherką

0

@FCBKUBANO Ja kawę piłem

3

@tomek8756 Ona zajęta walką z banem na insta xD

4

W Kalifornii zatwierdzono projekt ustawy gwarantowanego dochodu podstawowego. Dzień dziecka dla wszystkich Jasiów, Staśko, i innych Speedy Gozalesów zamieszkujących ten stan


0

@Volk To był viral wypuszczony przez Nike w formie reklamy…

1

@kamilop Rozkład prawdopodobieństwa.

10

@Vebrol Ten filmik z Ronaldinho to był chłopie fejk

3

@Kamilos84 Nie chce Cię rozczarowywać, ale pewnie tego nie przeczyta

0

@Sysia11 a i z Caster Semenyą były kontrowersje, bo wyglada jak facet i osiągała wyniki niszcząc inne zawodniczki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?