patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
@PatrychoO Jaki on zaliczył zjazd… Nie wiem jak można zapomnieć jak grać w piłkę
5
@Esteban_ No nie musi, ale fakt preferowania Argentyny ponad Polskę dla mnie jest śmieszny
8
@SkilledHydra16 Jeszcze rozumiem, że ktoś zmieniłby wynik meczu Barcelony, ale że meczu Argentyny ponad naszą reprę? :D
A tak po zastanowieniu to bym zmienił wynik meczu półfinałowego na mundialu 1974 i byśmy byli w finale, który wielce prawdopodobne byśmy wygrali
0
@takisobiektos 3 mecze, 3 porażki niestety
0
@SkilledHydra16 Zmieniłbym karnego Błaszczykowskiego z karnym Ronaldo
0
@dzagos Szkoda, że Ewka Swoboda przez kontuzje nie pojechała. Jak dla mnie rewelacyjna uroda
0
@Shroud No Will Smith to niech wraca do grania w filmach
0
@Michael24 Lipa
6
@DonMatteo901 Panie, to żeś nie wiedział, że są równi i równiejsi.
Na innych można bluzgać i wyśmiewać od foliarzy, a samemu czuć się klasą panów. Gardzę takim czymś
0
@kempnou Mówisz mi, żebym zapoznał się z prawami popytu i podąży, podajesz jakiś z tyłka przykład paliw, mówisz bym zainteresował się ekonomią, a sam wychodzisz na ignoranta nie rozumiejąc, że to co podajesz są to jedynie części składowe, a inflacja jest jedną z nich.
Zobacz ile pieniądz stracił na wartość w latach 2000-2020, a następnie na tej podstawie sobie porównaj siłę nabywczą pieniądza. I Ci wyjdzie czy popyt na Zidane’a był większy czy na Ronaldo czy na Neymara
4
@kamilop Jaki to nawet Trzaskowskiego nie potrafił ograć, więc o czym my gadamy
3
@Kgorecki2500 Tusk zmasakruje każdego z PISu. Chłop ma gadane i charyzmę
0
Kiedyś Zagumny i Żygadło, a teraz Drzyzga. Co za zjazd.
Natomiast co do meczu to może dobrze, że przegrali. Jakby za łatwo im poszło w grupie to, by za bardzo uwierzyli w swoją moc, a w ćwierćfinale, by trafili na ścianę i po 0:3 powrót do domu
0
@zadafcb Też jej nie lubiłem i tych jej Rozmów w toku
0
@Joe_Pesci zawód - była żona rapera
1
@Kgorecki2500 Jesteś pewny? Zobacz na Islandię :D
7
Dania narodowe w Europie. Ktoś by coś zjadł? :)
1
@kryhaa To fakt, łatwiej przerąbać 4 stówy w 90 minut :p
0
@kryhaa Ciekawi mnie czy te same osoby, które walą po 4 stówy na losowe zdarzenie, równie ochoczo zainwestowałyby je na giełdzie czy w bitcoina
9
@kuz Wąs zapuszczony?
9
@Tomo1989 Niedługo cennik będzie się zgadzał, tylko trzeba będzie czytać od prawej do lewej
2
@Admin030 Nigdy nie zrozumiem fascynacji tą bukmacherką
0
@FCBKUBANO Ja kawę piłem
3
@tomek8756 Ona zajęta walką z banem na insta xD
4
W Kalifornii zatwierdzono projekt ustawy gwarantowanego dochodu podstawowego. Dzień dziecka dla wszystkich Jasiów, Staśko, i innych Speedy Gozalesów zamieszkujących ten stan
0
@Volk To był viral wypuszczony przez Nike w formie reklamy…
1
@kamilop Rozkład prawdopodobieństwa.
10
@Vebrol Ten filmik z Ronaldinho to był chłopie fejk
3
@Kamilos84 Nie chce Cię rozczarowywać, ale pewnie tego nie przeczyta
0
@Sysia11 a i z Caster Semenyą były kontrowersje, bo wyglada jak facet i osiągała wyniki niszcząc inne zawodniczki