patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Wiem, że sobie Barcelona może zorganizować hokeja czy łyżwiarstwo na hali, ale śmiesznie wygląda ich obecność wśród tych kandydatur. Ktoś złośliwy mógłby powiedzieć, że Barcelona jest tu tylko po to, żeby zorganizować ceremonię otwarcia i zamknięcia igrzysk
2
@Colon Ciekawe ile powtórzeń zanim ta jedna konkretna się udała :D
2
@korolocik xDD To żeś podał przykład. Gość w wieku 30 lat ma mniej bramek we wszystkich rozgrywkach niż Mbappe w wieku 22 lat. Poza tym miało być „wielu napastników”, a podałeś jednego i to z tyłka wziętego.
10
@korolocik Pokaż mi tych wielu napastników, którzy w tym wieku mieli takie liczby
5
@macio_944 Sam jadę po PIS, ale obwinianie ich za to, że NordStream2 się urzeczywistnia jest idiotyczne
2
@Encore Mam wrażenie, że po części ta dwójka jest deprecjonowana przez obecność Messiego i Ronaldo. Mają kosmiczne liczby i gdyby rozpoczynali kariery wtedy gdy wyżej wspomniana dwójka to wymieniałoby się ich w jednej linii
10
@Encore Ci co noszą portki w związku jak samce alfa siedzą, a reszta stoi xD
9
@DonMatteo901 Myślałem, że to Beata Kozidrak xD
0
@Coutinho007 To źle świadczy o Pjanić’u, a nie że dobrze o tych co coś tam grali. Chyba nikt tu nie oczekiwał, że trzecioligowiec dowali zawodnikom aspirującym do gry w pierwszym składzie potentata ligi hiszpańskiej
9
Tak jak można było przewidywać - La Rambla jara się, bo ktoś się dobrze zaprezentował w meczu z ogórkami z trzeciej ligi. Na tle takiego rywala to i 18 letni Turbo Grosik wypadłby na wonderkida, który marnuje się w rezerwach
2
@tobiasson92 Dobrze, że jedziemy średniaków jak Lech w zeszłym sezonie Ligi Europy
0
@Panpiwkarz Podobno ten chłopaczek z Liverpoolu jest całkiem obiecujący
0
@magic10 Jakoś nigdy nie czułem jakiejkolwiek więzi do któregokolwiek polskiego klubu
0
@Dembouz1899 Były pogłoski swojego czasu o Barcelonie. Niestety nie pyklo
8
Jerzy Urban „ Nie przepadałem za Ewą Kopacz. I mówię to jako feminista. Dla mnie to nie była kobieta, tylko kobieton” xDD
2
@adi7adi8 Szkoda, że nie z Kaziem Węgrzynem
1
@macio_944 Niech on wraca do tego rozkopywania grobów, bo swoim dziennikarstwem tworzy więcej szkód
6
Jak dla mnie spoko
10
@FC1899Barca Aż zainstalowałem Ubera.
Uber właśnie zyskał masę klientów
2
@tomek8756 Albo jesteś napruty jak Messerschmitt i nie jesteś w stanie wykręcić numeru
0
@Bykunn Ahh te Stany Zjednoczone. Większość żab w kraju to teraz są homo przez ich eksperymenty. Nawet zjarany bym czegoś takiego nie wymyślił :D
4
@amanter Ty to jesteś agent. Najpierw gadałeś, że pandemia to fake i wrzucales filmiki od gościa gadającego, że rządzący to jaszczury. Teraz nagle pandemia już istnieje i ma na celu depopulacje. Zależy jakiego „guru” posłuchasz to takie fejki są na dany moment prawdziwe
0
@adambądkowski93 Nie zawsze. Denerwujące reklamy iRobota, czy coca coli się każdemu tu wyświetlały
0
Czy tylko mi wyskakuje reklama manicure, pedicure? La Rambla to chyba strona mało efektywnie stargetowana na takie rzeczy :D
0
@_catalan Jakie z nich wszystkich małe Alvarosy :D
0
@Rust_Cohle I tak rozwiniesz komentarz, żeby zobaczyć co napisał :D
1
@kamyk_23 To brzmi ok. Jak ktoś ma swoją restauracje to niech przyjmuje kogo chce. Jeden będzie przyjmował tylko zaszczepionych , a drugi kogo będzie chciał. Tylko, że takie rozwiązanie nie rozwiąże problemu covidu, jeśli uznamy, że jest to ważny problem
2
@LeoMessiah Ja również, ale z chęcią bym wysłucham argumentów jednej i drugiej strony ;)
6
@LeoMessiah Z jednej strony tak, ale grając adwokata diabła to tak samo restauracje nie przyjmują pijanych dla bezpieczeństwa i komfortu innych.
Jeśli uznamy, że niezaszczepieni stanowią zagrożenie to tak samo zagrożenie sprawia pirat drogowy, który również jest karany za powodowanie niebezpieczeństwa
1
@Rewolucja123 „Osoby nieposiadające ważnych paszportów zdrowotnych ryzykują karę do sześciu miesięcy więzienia oraz grzywnę do 10 tys. euro - brzmi zapis projektu ustawy. Zgodnie z projektem ustawy, właściciele podmiotów gospodarczych przyjmujących klientów z zaniedbaniem sprawdzenia ich paszportów zdrowotnych mogą się liczyć z roczną karą więzienia oraz grzywną 45 tys. euro”