1

@zmiter912576 Wielki szacunek! Właśnie wczoraj przypomniałem sobie o naszej rozmowie z przed tygodnia i zastanawiałem się czy będzie raport z tego jak Ci poszło w tym tygodniu. Wielkie gratulacje!

14

Z moich wyliczeń wynika, że przywieziemy 5 kg złotych medali
PS: rozwińcie wątek by zobaczyć więcej szans medalowych :D
https://x.com/tygodniknie/status/1419241310825897986

0

@BorzyKrzys Bo czinkłeczento jest ciężej rozjechać kogokolwiek. Prędzej to pieszy przepchnie auto xD

0

@mextexperu Ja tu nie widziałem szczerze jakichś wielkich fabojów Borka.

1

Według mnie świetny pomysł. Ja się wcale nie zdziwię jak KTS Weszło za kilka lat awansuje do Ekstraklapy.


1

@PatrykBarca O 19 już miał whisky za sobą, a przecież to wciąż godzina młoda :D

1

@MesQueUnClub_87 w 100% zgoda. Dodam taką małą anegdotkę, że kiedyś pojechałem kilka razy do szkółki roślin po rododendrony. I tak jestem tam już po raz drugi, idę w stronę pracownic i widzę jak się chichrają do siebie. Podszedłem i zagaduje z czego się tak cieszą, a jedna z nich odpowiada „A bo koleżanka Pana zobaczyła i mówi oo to ten pan co tak ładnie pachnie” :)

1

0

@MeMyselfAndI Nie wiem, ja zerknąłem na onecie, ale czy jest szybko aktualizowana to nie sprawdzałem

22

@semafor Wystarczyło mi spojrzeć na nick i już wiedziałem o czym będzie post xD

3

Nie chce być złym wróżbitą, ale chyba już nie wygramy tej klasyfikacji medalowej :/ Chiny za bardzo nam odjechały

8

@Kamilos84 Myślę, że zwiększył się też ogólnie poziom na świecie. Spójrz chociażby na Chiny kiedyś i teraz

2

Komentarz usunięty

0

@DaPidejpi 3m się Mata, wiedziałem, że to ty

1

@DaPidejpi Kiedyś kupiłem e-fajkę, ale kupiłem zerówki. Pobawiłem się chwilę przykładowo zamykając dym w szklance i odpuściłem temat. Z wygody palę iqosa, ale jednak normalny fajek, wychodząc z kumplem na Orlenka po browarka czy z dziewczyną na balkon jest najlepszy ;)

1

@DaPidejpi No właśnie IQOS do którego kupuje się heetsy :) Są mentolowe turkusowe i z klikiem, taki fajny mentol. Akurat pisząc ten komentarz jaram jednego ;)

1

@DaPidejpi Winstony jagodowe to było coś, ale Ty jesteś młody to nie wiem czy pamiętasz ;) swojego czasu za darmo na placu Solnym we Wrocku rozdawali jak wypełniłeś ankietę :D
Teraz to zostały z klikanych tylko heetsy mentolowe, ale to nie to samo

1

@DaPidejpi Noo, zdajesz sobie sprawę, że zarobiłeś na czysto 10tys zł w jeden dzień, a i tak skończysz w ziemii jak każdy inny xDD
A tak serio to lubię taki klimat jesienny, gdy możesz ze znajomymi wieczorkiem zapalić na zewnątrz. Lekki wiaterek, liście gdzieś w oddali szumią, fajne nocne, świeże powietrze i kontemplowanie nad różnymi rzeczami :D

1

@DaPidejpi Ja pierwszego listopada sprzedaje znicze pod cmentarzem :D Raz zaraz po handlu pojechałem do kumpla na wódkę. Ziomek mieszkał w Walbrzychu na przeciwko cmentarza komunalnego. Jak wychodziliśmy w nocy na fajkę to fajny klimacik. Cisza, ciemność i tylko światła świeczek palących się 100m dalej za płotem :D

0

@DaPidejpi Z kumplem mieliśmy zajawkę w zeszłym roku, żeby zdobywać szczyty Kalenica, Śnieżka, Wielka Sowa w nocy. Mega klimat

0

@agaFCB to chyba jakiś rapser tak nawijał xD

0

Jeśli chodzi o te teksty to utwór numer dwa chyba najlepiej tyczy się bezpośrednio mnie. Natomiast na tekst „jeśli problem nie ma rozwiązania to nie ma problemu”, z utworu numer 4, swojego czasu wyrwałem dziewczynę, z którą miałem najlepsze wspomnienia :D

0

@Colon wiem, że rap nie Twoja bajka, ale polecam posłuchać od początku do końca każdego z tych utworów. Założę się, że znajdziesz przesłanie i być może zaciekawi Cię ten rodzaj „poezji” z przesłaniem ;)

1

Łona to jeden z moich ulubionych polskich raperów. Kilka przykładów dlaczego:
Łona o obcych ludziach, którzy są nam znani, jeśli zrzucimy zasłonę niedostępności:


Łona o pogoni za pieniędzmi:

Łona o Unii Europejskiej:

Łona o nudziarzach i maruderach:


2

@MesQueUnClub96 *fanboye :)

7

Cracovia jak brazylijska Pogoń za Ptaka xD


0

@Criss18Barca Wrocław

1

@ptrx Dla mnie tegoroczne igrzyska nie mają żadnego klimatu. Oprócz siatkówki sobie chyba daruje oglądanie. Ostatnimi czasy zdecydowanie lepiej ogląda mi się zimowe

0

„Szczepionki przeciwko COVID są halalne. Szczepionki przeciwko COVID nie zawierają żadnego rodzaju produktów zwierzęcych. Sympozjum Medyków Fiqh orzekło, że są one zgodne z prawem Szariatu”
xD Da się to inaczej skomentować?
https://zapodaj.net/f51f8d213b0fb.jpg.html

8

@AntekGriezmann Jakby tak było to znając poziom Ekstraklapy Jagiellonia by nawet 10 goli w sezonie nie straciła xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?