patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore A kto takie ciasteczko do niego posłał, bo nie oglądałem?
3
@Lovalo Wielkość mięśni odwrotnie proporcjonalna do wielkości mózgu :D
2
Jeszcze tylko zdobyć 20 złotych medali i dogonimy Chińczyków w klasyfikacji medalowej
10
@marcin62 Bo zakładam, że chłop nie jest przeciwko jakiemukolwiek człowiekowi, tylko przeciwko poprawności politycznej, która jest wpychana ludziom na siłę
0
@BartqRKO Nie tu nie chodzi o to. Ja po prostu miałem zeza i nie potrafiłem piłką trafić w kosza xD
0
@Criss18Barca Oj chyba ktoś tu z rodziny jeździ na robótki zagranice, że sobie wziął to tak mocno do siebie xD Spoko, żadna praca nie hańbi
0
@MontelQ Unihokej był mega fajny. Całe szczęście nie było u nas idiotów walących po nogach zamiast w piłkę
@kulek22 Oj tak, na szczęście u nas głównie była siatkówka lub nożna na orliku
4
@MesQueUnClub96 Pracy przy podcieraniu starych Niemców nie zabraknie xD
4
Średni wiek życia w krajach na świecie. Myślę, że ciekawie obrazuje obecny poziom życia oraz potencjał krajów w przyszłości
3
@michal26 Tu właśnie widać różnice klas między nim, a Federerem czy Nadalem niestety
7
@kamilo0066 Najbardziej w tym wszystkim szkoda Stojanovic. Mogła zdobyć wymarzony medal olimpijski dla swojego kraju, a przez tego buca z przerosłymi ambicjami nawet nie będzie miała szansy o medal powalczyć
6
@Kapitan hawk Etiopia to akurat zawsze bardzo dobrze sobie radziła. Historycznie mają trzecie miejsce pod względem ilości zdobytych medali w Afryce, ustępując tylko Kenii i RPA
1
@Vane Ja miałem taką sytuacje rok temu, a mogłem spytać na La Rambli o podpowiedz xD
0
@Janas11224 Nigdy tego nie rozumiałem. Dla mnie sztuka dla sztuki
1
@Coutinho007 Oj tak, Judas Priest to ten kierunek, który mi się podoba! Powodzenia ;)
1
@Coutinho007 To faktycznie niedługo. Powodzenia w szukaniu fajnych perełek. Gdybym ja zaczynał to bym chyba zaczął od szukania marilliona. I chyba bym postawił na winyle, choć to droższa zabawa
1
@Coutinho007 To faktycznie taniocha. Kojarzę, że płyty w Empiku normalnie około 40 zł stoją.
To ile zbierałeś tę kolekcję, bo mówisz, że niedługo :D
2
@Coutinho007 ooo kozak. Będzie poszerzane? :D
2
@Coutinho007 Ostatnio miałem rozkminę robiąc sobie maraton ze wszystkimi płytami SOAD, że dostęp łatwy do płyt poprzez takie platformy jak Spotify sprawił, że nie docenia się już płyt jak kiedyś. Słuchania wszystkim utworów, częstego wracania do nich. Teraz jest wszystko, a nie ma paradoksalnie czego słuchać
2
@Coutinho007 A jak u Ciebie? Rozumiem, że sam kolekcjonujesz? ;)
0
@Chakalaka No to tylko czekać jak nam Brazylijczycy skoki zdominują :p
2
@Coutinho007 Ja stety niestety nie zaliczam się do grona kolekcjonerów, a będąc rocznikiem 95, to już w mojej młodości były jutuby, na których się poznawało muzykę :)
1
@LeoMessi1994 A dla mnie właśnie Ten Pearl Jamu okazał się być tym moim brzmieniem. Gdy tylko pierwszy raz przesłuchałem płytę, nie było ani jednego utworu, który by mi się nie spodobał
6
Na przestrzeni 41 dni powstał kawał historii
@Chakalaka @Colon @Coutinho007
3
Kiedyś walczono nago ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/815fdafe2a8a5.jpg.html
0
@Janiama Jak Argentyna wygra 3-2 dziś, a Francja przegra oba mecze to chyba Argentyna wychodzi
0
@7black4 źle rozumiesz.
0
@7black4 I pewnie by zmienili swoje życie, gdyby nie kupowali i sprzedawali pod wpływem tego co kto napisze na Twitterze. Sorry ale dla mnie to co gość pisze na Twitterze to są info dla ludzi zajmujących się tradingiem, dla których liczy się to jak się zamknie świeca na koniec dnia. Ludzie, którzy kupują i potem panikują, bo ktoś coś napisał nigdy nie powinni zajmować się inwestowaniem, a tym bardziej dobry Boże w tak niestabilne aktywa jak Bitcoin
0
@DaPidejpi W CL 0-5 w rewanżu od Legii xD
1
@7black4 „Miliarder który okrada biednych”
Nie znam żadnego biednego, który ma nadwyżki pieniędzy by się zajmować inwestowaniem na rynkach finansowych