32

Mbappe w Realu, po tym jak Floro wysprzedał cały skład, by go kupić xD


0

@Odcinkowy to już nie moja wina jak odbierasz emotikony

0

@Odcinkowy Gdzie napisałem, że źle. Mnie cieszy coraz większa adopcja. A to, że jest to instytucja działająca przez stulecia dla pieniędzy i władzy to już inna sprawa

3

Największa korporacja prowadząca biznes od ponad 2tys lat idzie z duchem postępu xD


1

@Kettger widziałem :D

14

Piratka internetowa chwalące się ściąganiem nielegalnych plików z chomikuj i wiceprzewodnicząca KRRiT w jednym xD
Typowy urzędnik PISu, chcący składać pozwy o wrzucenie screena z jej wypowiedzą :D


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Coutinho007 Ale tytułowy utwór St. Anger to ja Panie lubię :D

2

@Chakalaka Top 3 albumów Metalliki

6

@tomek8756 mój ulubiony kretyn

13

@Rust_Cohle Tu nie lepsi

9

@Khajio Sprzedadzą za 2 lata Barcelonie za 100mln

1

@GuerillaAthletic U mnie taka sama trójka :)

21

@masq aż mi się nóż w kieszeni otwierał jak to czytałem. Jacy ludzie są czasami tępi to jest to nie do uwierzenia

1

Kiedy Stoch i spółka skaczą na tej olimpiadzie?

0

@PatrykBarca Tak jak w biegach czarni, by nie dali szans innym :p

12

I tak by nas Litwini z Rosjanami i Ukraińcami wyprzedzili i na 4 miejscu byśmy skończyli xD

2

@Bobo25 dodałbym jeszcze do tego grazie po włosku i děkuju po czesku

0

Przydałby nam się taki nowy Michael Phelps, co w pojedynkę w Pekinie potrafił zdobyć 8 złotych medali dla kraju

1

@fart Nie w nieskończoność, ale poziom adopcji jest wciąż na wczesnym poziomie :)

0

@fart ale wiesz, że Bitcoin jest podzielny do 8 miejsc po przecinku?

0

@fart Dałbym sobie rękę uciąć, że w hossie po następnym halvingu za 5 lat zobaczymy ten poziom. I to, pomimo iż przez 3 lata po tej hossie będziemy balansować na poziomach 50tys $

10

@Khajio seks w wieku 12 lat to patologia i imponowanie czymś takich zasługuje na współczucie a nie szacunek

0

@masterandservant Powiedziałbym, ale i tak zaraz hejterzy powiedzą, że zmyślam ;)

2

@LeoMessiah Żeby Bitcoin urósł do miliona dolarów… wait… to tylko kwestia czasu

5

@PatrychoO Jakiś typ napisał, że po jej tekstach dochodzi do wniosku, że jest narodową konserwatystką xDD

1

@Abominacja Można się przywalić do rzucania torebką i wrzucenia wędki do wody, ale reszta spoko. Nie widzę nic uprzykrzającego życie w windsurfingu w myjni, pokazom gimnastycznym w autobusie, rzuceniem owocem za 5zł przed warzywniakiem czy nawet we wskoczeniu chłopu na barana. Ale oczywiście zawsze się znajdzie maruda, która do czegoś się dowali.

Gaillard zrobił też inne kontrowersyjne rzeczy jak chociażby z grupą kilkudziesięciu osób urządzając sobie imprezę w wypożyczalni kostiumów. Nasłano na nich policję, ale to nie przeszkodziło potem właścicielom chwalić się całą akcją na swojej stronie internetowej

2

@Mathew86 Bo to jakbyś stwierdzał, że czysto obiektywnie oceniasz, który polityk był lepszym premierem …

0

@DonAndrzejos Chyba jako przedskoczek

2

@Pawelec7 Ciekawe czy doleci do piłki Ramosa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?