1

@NaFazieHitman Podjęliśmy decyzje z powodu troski spowodowanej możliwym ryzykiem o Twoje pieniądze xD

Jakbym miał konto w takim banku to następnego dnia już bym je zamknął. Nie ma nic gorszego niż jak ktoś ci mówi co jest dla ciebie dobre a co nie.

0

@dv7wisnia „na szczęście to nie moje”

To żeś zachęcił potencjalnego kupca xD

0

@dv7wisnia W życiu bym za to nie dał 16k. Odleciałeś ostro ziomuś

4

@John_Doe Leon dzisiaj zrobił wszystko co był w stanie, akurat do niego nie można się przywalić

0

Z tej kadry tylko Leon z Kurkiem zasłużyli na awans

0

@skubi99 Też widziałem spaślaka

1

Anita królowa polskiego sportu! Wielkie brawa!

2

Heynen polski hymn śpiewający? Co by to było, gdyby jakiś polski trener trenujący na przykład Niemcy zaśpiewał niemiecki hymn :D

0

@kamilop Chyba jako libero xD

1

@ptrx Moja paczka właśnie doszła i czeka w paczkomacie :D

0

Jeszcze się okaże, że z naszej grupy wszystkie drużyny odpadną :p

1

@clyde Ja skakałem grając w Wormsy :p

0

@Rust_Cohle A ja czuje, że ci co najbardziej teraz pompują balonik to będą serwowali największe wylewy jak przegramy

9

@radzio10101 Daj screena, bo trzeba być w grupie, żeby zobaczyć

2

Historie z kartofliska.
Pamiętam jak raz z dwoma ziomeczkami poszliśmy na stadion naszego miejskiego zespołu. Mieliśmy wtedy coś koło 12 lat. Chcieliśmy trenerowi przedstawić naszego kumpla, który w porównaniu z nami wymiatał i byłby fajnym wzmocnieniem zespołu. Tak się złożyło, że seniorzy grali akurat meczyk ligowy, więc zostaliśmy pooglądać futbol na prawdziwym poziomie w 4. ligowym wydaniu. Nasi wygrali mecz 2-1, ale to nie była najciekawsza rzecz w tym spotkaniu. W pamięć zapadła akcja z końcówki pierwszej połowy, gdy zawodnik przyjezdnych wjechał w naszego z wyprostowanej nogi z takim impetem, że jakby czysto trafił w nogę to można by było łapać urwaną nogę na trybunach (całe szczęście tak się nie stało). Doszło do przepychanki między zawodnikami, a że nawierzchnia była mokra, bo wcześniej popadało to ktoś odepchnął faulującego, a ten tak niefortunnie się pośliznął, że upadł i złamał rękę xD

8

@DLFCB Punkt 8 czyli tak zwane prawo Pascala :D

0

@Encore No w dwóch pierwszych meczach to się zdziwię jak padnie inny wynik niż 3-0

0

@tbas I co w związku z tym? Ja jestem wszyscy, czy o co chodzi?

1

@BART97 Zakład pracy wysłał na wakacje do Ciechocinka :D

1

@tbas Wam czyli komu?

@Comentateiro Masz mnie. Byłem taki chudy, że jak ściągnąłem koszulkę to można było widzieć przez skórę ścianę za mną, którą podpierałem na imprezie :p

@FCBR4N Aż mi się przypomniało :D


8

Śmieszy mnie to wielkie oburzenie Koalicji i Konfederacji z powodu podwyżek. A jeszcze bardziej śmieszą mnie ludzie, którzy się tym zachwycają. Fajnie jest się sprzeciwiać i robić sobie PR, gdy wiadomo, że i tak się dostanie pieniądze, bo i tak to wejdzie w życie. Ciekawe ilu z tych strasznie oburzonych parlamentarzystów wyjdzie przed kamery i powie, że nie akceptuje podwyżek i w ramach protestu to co dostanie to do końca kadencji będzie przelewał na jakąś organizacje charytatywną. Pewnie żaden, bo w głębi serca cieszą się tymi podwyżkami jak grube dziecko ciastkiem.

0

@FC1899Barca Ja to bym się opierał na tym jakie dany mechanik ma umiejętności i jak się zna na autach, ale co kto woli xd

1

@Jacu327 Wyprawa po taki miód to chyba jak na wojnę w średniowieczu. Zbroja, aby te bestie nie pokąsały :D

26

Wyobraź sobie taką scenę - oglądasz dom, który być może kupisz, otwierasz drzwi do łazienki i ze zdumieniem odkrywasz, że w wannie siedzi naga kobieta, równie zaskoczona jak ty. Jak według ciebie zareaguje ona na twoje nagłe wtargnięcie? Angielka lub Amerykanka zakryłaby w takiej chwili jedną ręką piersi, a drugą narządy płciowe, podczas gdy Szwedka zakryłaby jedynie krocze. Muzułmana schowałaby w dłoniach twarz, kobieta z indonezyjskiej wyspy Sumatra przykryłaby kolana, natomiast Samoanka - tylko pępek.

Allan i Barbara Pease książka „Mowa ciała”

0

@Deviler Sławek i Mariusz to dwaj najwięksi fani Neymara na tej stronie. Są jak Bonnie i Clyde, Bolek i Lolek oraz Flip i Flap w jednym

0

@Slazzy Idź do kasyna. Łatwiej tam przewidzieć wynik, niż w ekstraklapie

4

@DonMatteo901 Ja to się nie dziwię, że jak ktoś ogląda TVP i widzi tą wulgarność i chamskość opozycji to betonuje się za PISem

0

@Rust_Cohle Jakieś stworki się biło, bossów z dużym HP też xD ja to z minutę oglądałem w przerwie setów w siatę :D

0

Co to jest za gra? Wow czy lol? Nigdy nie grałem, ale wyglada jak Metin i mi się podoba. Chyba jutro instaluje :D
https://zapodaj.net/31e95b6bef7b1.jpg.html

4

Ależ cudowna końcówka. Leon na serwisie jest nie do zatrzymania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?