patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messiah10 napij się
1
@LuisSalvano Aha. To jest powód, żeby dodać gazu i kogoś przejechać.
0
@Pawel13sz Hopium
0
@tadzik447 Oj tak byczqu +1
5
@MesQueUnClub96 Swoją drogą słyszałem, że pływacy potrafią przed startem zapalić papierosa, bo właśnie zwiększa to objętość płuc.
Sam Phelps lubił zajarać trawkę
1
@Rokita Lecz się człowieku.
7
@LuisSalvano Rozumiem, że nie szkoda Ci dziewczyny, która uspokajała patoli i została rozjechana przez debila tak, że jej części były w 3 różnych miejscach?
10
Jak ja bym chciał znów zobaczyć wielki Milan
2
@Criss18Barca A wiesz , że franszyzę wykupują głównie polscy przedsiębiorcy?
1
@tomek8756 Drobne grosze, a jak przerwa potrzebna to potrzebna :d
0
@domin682 No ale może dmuchnąć kolega z imprezy, żebyś odpalił auto. Nie musi wsiadać do środka
0
@domin682 Gorzej jak dmuchnie kolega :)
0
@Colon Kurła, nie wiedziałem, że do Ciebie piszę :D
6
@Kgorecki2500 Możesz prowadzić, tu zadziałał system bezpieczeństwa :)
11
@NaFazieHitman Wszystkie innowacje na początku kosztują dużo. Minie kilka lat i będzie to podstawowe wyposażenie i w corsie za 40 tys :)
47
Facet stracił przytomność jadąc Teslą. Autopilot to wykrył, zwolnił i zatrzymał pojazd, dzięki czemu mogła nadjechać karetka i policja. Okazało się, że gość zasnął i był pod wpływem alkoholu. Technologia uratowała i temu nieodpowiedzialnemu gościowi i przede wszystkim być może innym osobom, w których by się wpie****ił życie. https://x.com/austinteslaclub/status/1421532778097782784
1
@Szreko mówię chłopie statystycznie, a nie o każdym. Wejdziesz na portale typu badoo czy tinder to zobaczysz, jakie osoby głównie mając 18-20 lat są mamusiami
1
@msmsms W jakimś równoległym wszechświecie mogło tak być :)
0
@Encore Szkoda, że tak długo trwało aż mógł zadebiutować w naszej kadrze. Kozak jakich mało
3
@AntekGriezmann Raczej nie było przedmiotu, z którego bym się wyróżniał niegatywnie na tle innych. Natomiast biologia była takim przedmiotem, którego nie znosiłem
0
@Szreko Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja mam inne doświadczenia, a ty inne. Nie zmienia to mojego zdania, że wiek 19 lat to zdecydowanie za wcześnie na dwójkę dzieci, szczególnie, że dopiero wchodzisz w życie dorosłe i nie wiesz jak się ono potoczy. Cukierkowa miłość z czasów szkoły często się kończy, a w takim wypadku jesteś albo uwiązany w niechcianym związku, albo jesteś samotnym tatą/mamą
0
@priest9999 eurosport 9? Nie wiedziałem, że jest tyle kanałów Eurosportu. Pewnie tylko online jest dostepny?
5
@Wilczeq Radomiak po mistrza! W ekstraklapie jedyne emocje jakie można mieć to kibicując underdogom
0
@Szreko Wiadomo, że różnie bywa. Natomiast mówię o statycznym podejściu do tematu. Nie znam nikogo z mojej klasy w LO kto by zaciążył (oczywiście to nie jest reguła). Natomiast mój kumpel z sąsiedztwa poszedł do zawodówki i co chwila od niego słyszałem, że ten miał wpadkę, tamta się z kimś przespała i chodzi z brzuszkiem i tym podobne historie
0
@Karzel Spoko, jak mówię nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Natomiast miałem przez jakiś czas Tindera i po zdjęciach w pewnym momencie można było poznac, czy jakaś 18-19 latka jest samotną mamusią czy nie
0
@Rust_Cohle Nie mówię o niej konkretnie, choć patrząc na to jacy goście tam z nią wojowali na tym przystanku to … no właśnie.
Wiadomo, że nie można każdego wrzucać do jednego worka, ale statystycznie to jednak tacy a nie inni ludzie ciążyli w szkole średniej
2
@Karzel Znasz przypadki osób, które w wieku 18 lat świadomie decydują się na dziecko? Bo dla mnie to dodatkowy objaw niedojrzałości
3
@Sulimo Oni mają większe łydy niż Busquets uda xd
5
Przejechana przez autobus kobieta miała 19 lat i jak podaje Onet osierociła 2 dzieci. Bardzo przykra sprawa, ale ta informacja natchnęła mnie do napisania tego komentarza. Uważacie, że 19 lat to odpowiedni wiek, żeby mieć dzieci? W tym wypadku już dwójkę? Dla mnie to zawsze była trochę patola, a ludzie w tym wieku to wciąż dzieci, tylko takie które mogą pić i palić bez kitrania się przed rodzicami i policją
1
@Lovalo Teraz zauważyłem jaki śmieszny fejk. Opis to jedna rzecz, druga to to, że gość się nazywa Karol Wojtyła, a ta laska Kaja Godek. Polubione przez Jan, Paweł i 2 inne osoby co tworzy (JP2). Liczba komentarzy i udostępnień tworzy godzinę 21:37 xD