1

@Messiah10 napij się

1

@LuisSalvano Aha. To jest powód, żeby dodać gazu i kogoś przejechać.

0

@Pawel13sz Hopium

0

@tadzik447 Oj tak byczqu +1

5

@MesQueUnClub96 Swoją drogą słyszałem, że pływacy potrafią przed startem zapalić papierosa, bo właśnie zwiększa to objętość płuc.
Sam Phelps lubił zajarać trawkę

1

@Rokita Lecz się człowieku.

7

@LuisSalvano Rozumiem, że nie szkoda Ci dziewczyny, która uspokajała patoli i została rozjechana przez debila tak, że jej części były w 3 różnych miejscach?

10

Jak ja bym chciał znów zobaczyć wielki Milan


2

@Criss18Barca A wiesz , że franszyzę wykupują głównie polscy przedsiębiorcy?

1

@tomek8756 Drobne grosze, a jak przerwa potrzebna to potrzebna :d

0

@domin682 No ale może dmuchnąć kolega z imprezy, żebyś odpalił auto. Nie musi wsiadać do środka

0

@domin682 Gorzej jak dmuchnie kolega :)

0

@Colon Kurła, nie wiedziałem, że do Ciebie piszę :D

6

@Kgorecki2500 Możesz prowadzić, tu zadziałał system bezpieczeństwa :)

11

@NaFazieHitman Wszystkie innowacje na początku kosztują dużo. Minie kilka lat i będzie to podstawowe wyposażenie i w corsie za 40 tys :)

47

Facet stracił przytomność jadąc Teslą. Autopilot to wykrył, zwolnił i zatrzymał pojazd, dzięki czemu mogła nadjechać karetka i policja. Okazało się, że gość zasnął i był pod wpływem alkoholu. Technologia uratowała i temu nieodpowiedzialnemu gościowi i przede wszystkim być może innym osobom, w których by się wpie****ił życie. https://x.com/austinteslaclub/status/1421532778097782784

1

@Szreko mówię chłopie statystycznie, a nie o każdym. Wejdziesz na portale typu badoo czy tinder to zobaczysz, jakie osoby głównie mając 18-20 lat są mamusiami

1

@msmsms W jakimś równoległym wszechświecie mogło tak być :)

0

@Encore Szkoda, że tak długo trwało aż mógł zadebiutować w naszej kadrze. Kozak jakich mało

3

@AntekGriezmann Raczej nie było przedmiotu, z którego bym się wyróżniał niegatywnie na tle innych. Natomiast biologia była takim przedmiotem, którego nie znosiłem

0

@Szreko Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja mam inne doświadczenia, a ty inne. Nie zmienia to mojego zdania, że wiek 19 lat to zdecydowanie za wcześnie na dwójkę dzieci, szczególnie, że dopiero wchodzisz w życie dorosłe i nie wiesz jak się ono potoczy. Cukierkowa miłość z czasów szkoły często się kończy, a w takim wypadku jesteś albo uwiązany w niechcianym związku, albo jesteś samotnym tatą/mamą

0

@priest9999 eurosport 9? Nie wiedziałem, że jest tyle kanałów Eurosportu. Pewnie tylko online jest dostepny?

5

@Wilczeq Radomiak po mistrza! W ekstraklapie jedyne emocje jakie można mieć to kibicując underdogom

0

@Szreko Wiadomo, że różnie bywa. Natomiast mówię o statycznym podejściu do tematu. Nie znam nikogo z mojej klasy w LO kto by zaciążył (oczywiście to nie jest reguła). Natomiast mój kumpel z sąsiedztwa poszedł do zawodówki i co chwila od niego słyszałem, że ten miał wpadkę, tamta się z kimś przespała i chodzi z brzuszkiem i tym podobne historie

0

@Karzel Spoko, jak mówię nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Natomiast miałem przez jakiś czas Tindera i po zdjęciach w pewnym momencie można było poznac, czy jakaś 18-19 latka jest samotną mamusią czy nie

0

@Rust_Cohle Nie mówię o niej konkretnie, choć patrząc na to jacy goście tam z nią wojowali na tym przystanku to … no właśnie.
Wiadomo, że nie można każdego wrzucać do jednego worka, ale statystycznie to jednak tacy a nie inni ludzie ciążyli w szkole średniej

2

@Karzel Znasz przypadki osób, które w wieku 18 lat świadomie decydują się na dziecko? Bo dla mnie to dodatkowy objaw niedojrzałości

3

@Sulimo Oni mają większe łydy niż Busquets uda xd

5

Przejechana przez autobus kobieta miała 19 lat i jak podaje Onet osierociła 2 dzieci. Bardzo przykra sprawa, ale ta informacja natchnęła mnie do napisania tego komentarza. Uważacie, że 19 lat to odpowiedni wiek, żeby mieć dzieci? W tym wypadku już dwójkę? Dla mnie to zawsze była trochę patola, a ludzie w tym wieku to wciąż dzieci, tylko takie które mogą pić i palić bez kitrania się przed rodzicami i policją

1

@Lovalo Teraz zauważyłem jaki śmieszny fejk. Opis to jedna rzecz, druga to to, że gość się nazywa Karol Wojtyła, a ta laska Kaja Godek. Polubione przez Jan, Paweł i 2 inne osoby co tworzy (JP2). Liczba komentarzy i udostępnień tworzy godzinę 21:37 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?