patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@LS Jeszcze lepszy plot twist by był, jakby dowiedział się o tym po zadzwonieniu po prostytutkę xD
5
@ShinobiQWE Tylko w tej układance zabrakło tego, że nam się ostatnio ciężko gra z Francją xD
3
Dla wszystkich kryptoświrów. Właśnie został dokonany hard-fork na Ethereum. Pierwsze 17 ETH już zostało spalone. Kolejny krok milowy w celu zwiększenia przepustowości i globalnej adopcji. W perspektywie średnioterminowej zobaczymy duże wzrosty wartości, w perspektywie długoterminowej Ethereum wyprzedzi w kapitalizacji Bitcoina poprzez swoją wielką użytkowość.
0
@Colon Niech jeszcze ustawą zniosą ubóstwo i będzie zarąbiście
0
@barcelonaLM Raczej mocno wstrzemięźliwa jest moja reakcja na tą nominacje
1
@Comentateiro Musisz porównać doświadczenia z LinkMaster co do plodnosci Rae Sremmurd Ty ignorancie!
3
@Comentateiro Ze wszystkim się zgadzam, tylko tego ostatniego to nie jestem pewien, ale skoro tak mówisz to pewnie liznąłeś skądś tę wiedzę
1
@Comentateiro Ja strzykawkami z czipami robię zastrzyki laleczką voodoo z nickami antyszczepionkowców ze strony. Naiwniacy nawet nie wiedzą, że są sterowani
1
@Janiama Czesiu TOP
4
@Comentateiro Dobra, dobra. Przyznaj się, że to Ty rozniosłeś covida po La Bombie swoimi heretyckimi poglądami
5
@John_Doe Co miesiąc przelewam 200zł na pomoc dla dzieciaków i wolałbym przeznaczyć te 200zł na lampkę szampana w klubie gogo niż przelewać na tego typa
1
@barcelonaLM To dobrze. Już za dobrze w dupie mam ostatnio. Przyda mi się trochę pokory
0
Kiedy mężczyznę podnieca widok kobiety, jaka część jego ciała powiększa się prawie trzykrotnie?
Odpowiedź to źrenice oczu, ale podoba mi się twój tok rozumowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Comentateiro Staram się Ci dorównać, ale za wątły w łapach póki co jestem. Ale poczekaj jeszcze trochę to zobaczyć prawdziwe dno
2
@Deeespacito Podatek herbowy trzeba płacić, a jak ty myślałeś?
1
@Comentateiro A mnie dyskryminujooo i nie usuwajoo. Tfuu
2
@DonMatteo901 Możdżonek nieźle też na Twitterze wyjaśnia
6
@NaFazieHitman Braun pewnie nawet w Mikołaja wrzucającego prezenty przez komin wierzy
5
@JANEK777 Dobra już się przyznam. Zleciłem podpalenie, żeby wywołać dymy na La Bombie
0
@mkord tylko, że łatwiej być jednak w dziesiątce kuli niż grać na poziomie ekstraklasy :) To tak jak łatwiej być mistrzem w skokach narciarskich czy jeździe na żużlu niż być Messim czy Neymarem piłki nożnej
7
Chyba jednak jestem homo. Zakochałem się w tym Mirosławie od wspinaczki sportowej
3
@Herato a czemu jakiś niewinny biegacz ma nie wystąpić na olimpiadzie, bo inny jego rodak leciał na bombie?
Choć według mnie faktycznie lepiej byłoby jakby startowali po prostu pod flagą olimpijską
0
@Kamyk37 Jest różnica między pchnięciem kuli, a grą w piłkę nożną. W pchnięciu kulą nie mówię, że jest łatwo, ale konkurencja jest mniejsza i przy ciężkiej wytrwałej pracy jest szansa większa na sukces niż w piłce, gdzie przebić się na poziom ekstraklasowy to już niebywałe osiągnięcie.
0
@Szpenser Może byś lepiej wczoraj blokował i byłby półfinał. No cóż kolejny współwinny zaprzepaszczonej szansy medalowej :p
0
@clyde W kuli by nam się przydała zawodniczka na medal :D
Ale w sumie życia do końca nie przegrałaś. Przynajmniej bowiem tą cegłą nie dostałaś xD
17
@clyde przez Ciebie nie mamy 11. medalu tych igrzysk. Shame on you
0
@GeFcIo Bo nadepnął na linie, żeby już nie mierzyli
3
@Ojciec5tkidzieci Pewnie wróci, bo robiła im oglądalność
0
@Gall Dzięki za wywołanie :)
@Peszko07 Ja bym zaczął na Twoim miejscu od zgłębienia podstaw kryptowalut. Czym są? Czym jest Bitcoin, DeFi, Ethereum, NFT. Jest taki kanał na youtubie stricte inwestycyjny FXmag i jak wejdziesz w playlisty to jest tam też poświęcona podstawą kryptowalut. Bardzo polecam.
Potem warto ogólnie głębiej wejść w sam temat tego co się dzieje na rynku, by oswajać się z tematem. Polecam kanały Piotra Ostapowicza i wywiady z Kamilem Gancarzem. Natomiast z anglojęzycznych kanałów to CoinBureau jest istnym kompendium wiedzy i najlepszym kanałem w temacie krypto.
Ze źródeł pisanych jeśli takie preferujesz to przeczytaj „Standard Bitcoina” jest to biblia świata kryptowalut i daje niesamowity wgląd w historie monetarną na przestrzeni wieków.
Jeśli myślisz o inwestowaniu długoterminowym i nie martwią Cię spadki i wzrosty tymczasowe to kupuj Bitcoina i Ethereum.
Jeśli chcesz ogólnie zarobić to myśle, że teraz jest najlepszy okres na to. Rynek zaczął się podnosić, ceny projektów nie są jeszcze zbyt wysoko i do końca roku rynek powinien iść w górę. Jeśli jednak chcesz po prostu wykorzystać tą hossę to dwie rzeczy:
1) po pierwsze nie sprzedawaj jak rynek będzie spadał o 30-40%, bo takie korekty będą
2) jak projekt w który zainwestowales zrobi na przykład 100% wyciągaj z 20%. I tak są każdym razem, gdy projekt urośnie. Musisz realizować zyski w trakcie wzrostów, bo inaczej zostaniesz potem załadowany z torbami, jak przyjdzie bessa. Nigdy nie uda Ci się wyjść idealnie na górce. I nie czekaj, aż projekt zrobi Ci jakiś Twój wymarzony poziom na spłatę kredytu czy na nowy samochód, bo rynek najczęściej spieprzy się, akurat chwilę wcześniej ;)
A i nie inwestuj na początku w jakieś projekty z małymi wycenami, skup się na projektach z top 100, bo one pewnie ostatecznie najwiecej dadzą zarobić, niż jakbyś kombinował z jakimiś ryzykownymi kryptowalutami.
1
@Deviler A co takiego robi, że się źle prowadzi?