1

@Colon widzę po krzesłach :D

1

@Colon Takie pustki na tych miltonaliach

0

@LuisSalvano Taaa colę :D

1

@Darkfin @kaamil1910 o widzę, że panowie wyciągnęli ciężkie działa, żeby dowalić się do innej partii, na którą głosuje ktoś nie popierający konfederacji

1

@MesQueUnClub96 Pytanie czy Lille zostałoby mistrzem z nim w składzie xD

0

@Colon Ja to bym na Gwiazdowskiego sobie zagłosował, no ale …

0

@Peszko07 Projekt mem , tak samo jak Dogecoin

0

@Colon Ja to jednak bym wolał wiedzieć co jest programem, a nie reklamą polityczną ^^

2

@maroon Oglądaj do końca. Potem mówi, że program jest do zdobycia głosów, a nie do realizacji

1

@Tomo_95 To ciekawe jakby połączyli się w kwestiach gospodarczych, gdzie korwinisci oponują za wolnością gospodarczą, a narodowcy za interwencjonizmem państwowym

0

@Colon A ktoś im powiedział, że aby stosować jakieś „chwyty” to nie powinno się o tym mówić, że się je stosuje?

13

Ja rozumiem, że można być przeciwko „bandzie czworga”, ale żeby doszukiwać się w Konfederacji zbawienia to … Może skończę, żeby nikogo nie obrazić


3

@kremowka2137 Krzysiu lubi robić k*** z logiki

1

@GeFcIo Amazon zaciera ręce

5

@arasz1819 W międzyczasie zdążyliby stworzyć państwo wyznaniowe, wprowadzić obowiązek uczęszczania na mszę w niedziele, wprowadzić getta dla osób innej orientacji oraz mandaty za seks przedmałżeński

5

@Colon W 2102 złoty medalista będzie musiał rozwiesić pranie będąc w powietrzu

1

@barcelonaLM To ciekawe jakby oni rządzili krajem mając tak różne poglądy w sprawach wolności/gospodarki. To jest mem nie partia

1

@barcelonaLM wolnosciowcy xDD

1

@panczo Całe szczęście, że nie oglądam wiadomości, ale ten filmik niestety obejrzałem

0

@Colon i podatku od dochodów 75%, żeby twoja pozycja była niezagrożona

1

@panczo żygać mi się chce patrząc na niego

0

@Colon Urban mówi, że ze względu na to, że jest bogaty to jest kapitalistą.
Choć według mnie działa to na odwrót. Jak już jesteś bogaty to zależy Ci, żeby to socjalizm funkcjonował

1

@barpol11 Albo się bejtujesz, krew buzuje, aż musisz wylać swoje żale na La Rambli dowartościowując się w ten sposób

0

@Colon chyba, że to nie cytat Urbana, a został on podany za przykład :D

0

@Colon Ja tu chciałem powychwalać Urbana, ale niech będzie, że też i Ciebie ^^

0

@tomek8756 Jakby się miała wypowiedzieć maja staśko to by jeszcze pewnie stwierdziła, że dziewczyna została przez niego zgwalcona xd

2

@Colon Najlepszy cytat jaki od dawna przeczytałem xD

12

@FC1899Barca Jakby był Bartomeu to by zapisał w kontrakcie, że po transferze do PSG, Barca jeszcze będzie płaciła 50% jego pensji xD

0

@Colon Widać, że myślący chłopacy, a nie jak w tych dzisiejszych domach z papieru, gdzie wbijają do mennic, żeby sobie dodrukować papierków :D

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?