1

@Ojciec5tkidzieci hahaha spoko, nie odebrałem tego w ten sposób :D

Ale fakt, kryptowaluty przynoszą mi fajny dochód i dlatego mogę sobie pozwolić na rezygnacje z innych rzeczy, a docelowo w najbliższym czasie osiągnę całkowitą niezależność finansową

2

@Kgorecki2500 Nie śledzę amerykańskiego grajdołka, wystarcza mi własny. Natomiast pewnie i tak wszystko się rozstrzygnie w prawyborach, ktokolwiek teraz nie byłby faworytem

0

@Kurkmen Sprzedaż na amazonie w juesej to sobie sam ogarniam plus handel w Czechach kwiaty/ truskawki itp.
Pomagam też w rodzinnej firmie ojcu od czasu do czasu w największym szczycie sezonu przy produkcji zniczy

0

@Kwiatek67 Jak mam nastrój to czasami, ale raczej nie na trzeźwo :p

0

@Kgorecki2500 gubernator Florydy xD

4

@barcelonaLM Ale osoby oglądające TVP to nawet za bardzo po polsku nie potrafią się wysłowić. Bez sensu xd

1

@Ojciec5tkidzieci Panie ja mam dwie firmy na utrzymaniu. Swoją gdzie zajmuje się sprzedażą przez amazona w uk i USA i rodzinny biznes, gdzie jak przychodzi wiosna/jesień to sypiam po 3-4 godziny xD

Ale zamierzam z przyszłym roku z czegoś zrezygnować, bo pieniądze to nie wszystko i nie chce skończyć jak na tym obrazku:
https://zapodaj.net/9d7c7a30606d3.jpg.html

2

@Janas11224 Ja tam nie czułem za Komorowskiego, że mamy prezydenta. Skakanie po krzesłach i tak samo jak Duda na smyczy jednej partii. Daj Pan spokój

1

@MesQueUnClub96 haters gonna hate

0

@DaPidejpi Pewnie by się ktoś znalazł, ale cena też odpowiednik w dół

1

@Comentateiro Zgadzam się z tym, że nikt tu zapewne nie jest ekspertem od terroryzmu, spraw wewnętrznych Afganistanu, ani spraw wojskowych, by z taką pełną dozą pewności mówić jak jest

0

@JordiElNino hazard vs inwestowanie. Odpowiedz sobie sam

4

@michal26 A ja to nawet lubię Bidena. Dzięki pierdyliardom dodrukowywanych pieniędzy zarobię jeszcze więcej na kryptowalutach

0

@karszun Brejtłejt

2

Myślałem, że będzie 3-3 po wylewie Lengleta w ostatniej akcji meczu. Zabrakło DNA Barcelony ewidentnie

0

@dmcteam Kawałek oglądałem, ale potem wyłączyłem. Na tych ostatnio wywiadach Jaruzelskiej można zasnąć

0

@highway Nie wiem jak w innych, ale u mnie obok biedra jutro do 20:00 otwarta

8

@DonMatteo901 Pytanie czy wcześniej nie sprzedadzą klubu …

39

Kowal wyjaśnił xD


1

@MesQueUnClub96 W Austrii też mają jedno fajne miejsce
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Fugging

1

@MesQueUnClub96 On dalej nie kuma xDD

16

@kamilop Ja wtedy jeszcze myślałem, że możemy ich dojść xD

3

@AntekGriezmann z Arsenalu to powinnismy co najwyżej zakontraktować ich maskotkę

1

@Joe_Pesci Jak bez zmian? Przecież Messiego już wyeb**o

2

@NaFazieHitman Bartomeu to jak jeden mój znajomy. Wie, że upadek będzie spektakularny ale brnie dalej. Wie, że kolejny kredyt będzie jak bomba z opóźnionym zapłonem, ale doładowuje materiałów wybuchowych, aby tu i teraz ładnie wyglądało. Najgorszy typ myślenia jaki może być. Nic tylko pałą przez łeb, bo i tak nic nie dotrze

0

@DaPidejpi Jakbyś mieszkał gdzieś blisko mnie to bym zaraz wyciągnął Cię na fajkę i … dał Ci w mordę na wytrzeźwienie od rzeczywistości ;) Ja wyznaje jedną zasadę, być może pomoże i Tobie, a może trzeba czegoś więcej. Natomiast ja wychodzę z jednego założenia: każdy problem ma rozwiązanie, jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu. Zawsze wracam do tego tekstu w najgorszych momentach. Czasami godziny rozkmin, wszystko siedzi w głowie. Jesteś w stanie rozjebać system, wiem że tak jest

1

@DaPidejpi Mordo, najczęściej jest tak, że jak osiągniesz największe dno i wydaje się, że może być tylko gorzej to jest to początek czegoś zajebistego! To jak z inwestowaniem, po każdym dole przychodzi górka ;)

0

@aldewir Oj tak! Kolejny klub, którego bardzo szkoda

1

Chciałbym móc znowu zobaczyć wielką Valencię. Bardzo mi brakuje tego zespołu bijącego się w top 4. Drugie miejsce w serduszku obok Barcelony

0

@LeoMessiah Teraz też jest na to szansa, tylko że licząc od końca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?