2

@MesQueUnClub_87 Once Upon a Time, pamiętam jak ten utwór zgrywał mi kiedyś kumpel na pendrivie ze składanką najlepszych utworów Dire Straits ;)

1

@KimBassinger1 musiało być tylko top 3. Wymienione utwory cenie bardziej ;)

0

@Bykunn A co ten Frasyniuk w ogóle powiedział?

8

Wasze TOP3 Dire Straits? Nie słuchałem od czasów studniówki… 8 lat. Dziś zaliczyłem piękny powrót.
Moje top 3.
1. Brothers in Arms
2. Romeo and Juliet
3. Sultans of Swing

@Colon @Coutinho007 @JimMorrisonFCB @Chakalaka

1

Dla samego Messiego nie chce mi się oglądać PSG. Dla samego Lewandowskiego nie chce mi się oglądać Bayernu…. ale Messi i Lewandowski w jednym klubie? Nie przepuściłbym żadnego meczu

38

Kowal z Baraków xD


0

@Colon Podoba. Pomarańczowo-czerwony kolor +10 do szybkości serwisu :D

0

@Fenyx według mnie porównywalne do Niemek. Myślę, że wszystkie 3 zespoły (Polki, Niemki i Bułgarki) prezentują zbliżony poziom. Wszyscy robią z tych Bułgarek niewiadomo co, bo są gospodyniami, a tak naprawdę na tle najlepszych prezentują przeciętny poziom

0

@PolskiBarcelonista10 Wtedy przegrana z apoelem to był wstyd i żenada. Teraz byłoby to uznane za sukces

0

@Striker a Ty mówisz o czytniku? Myślałem, że ogólnie o apce. Ja korzystam na PC, więc Ci niestety nie pomogę :)

0

@Striker spoko, ja korzystam i z kindle i czytam normalne papierowe książki. Jako minimaliście ten sposób zakupu książek mi nawet odpowiada

0

@Azi a zmarł na covida, a zmarł z powodu covida czymś się różni xD

10

@Bykunn Uciszyli go, bo za dużo wiedział :p

7

Upss… niezły plot twist xD


2

@Rust_Cohle Obywatelski obowiązek spełniony

3

@BordeR challenge accepted

1

@NaFazieHitman żarty się skończyły

2

@Hanok No ja myśle, że na Atletico, Seville czy Real będzie trudniejszy

2

@Comentateiro Na pewno nie dla przyszłości tych, którzy będą mieli takich profesorów za wykładowców xD

1

@Cariones Pamietam miałem wtedy nawet t-shirty: czarną CM Punk straight edge, białą Best in the World, pomarańczową Ceny z 2010, Sheamusa, Kofi Kingstona i zajebistą bluzę Daniela Bryana „Yes, yes, yes” z której byłem najbardziej zadowolony. Do tego Svr 2011,2012 i chyba po rebrandingu gry wwe2k13

0

@Rust_Cohle Mi za taki komentarz usunęli posta, wiec uważaj xD

0

@negreanu No domyślam się, że taki płytki content dla dzieci. Już w 2010 dało się to wyczuć, a pewnie teraz jeszcze bardziej to w tę stronę poszło

0

@Tomo_95 A to jacyś superstars za tą federacją stoją czy jakieś duże pieniądze, że się tak trzymają? Bo po obejrzeniu tego wejścia CM Punka to profesjonalizm poziom WWE. Jak sobie przypomnę TNA to tam to wyglądało jakby w szopie to kręcili

1

@Cariones Ja to wtedy za Undertakerem byłem mocno, imponował mi jego gimmick no i CM Punk ze względu na gadane. A potem CM Punk odszedł, Taker beznadziejnie przegrał na wrestlemanii chyba w najgorszy możliwy sposób przerywając serię i przestałem oglądać

0

@negreanu To mocno WWE zleciało. Pamietam jak jeszcze raw się trzymało na poziomach 3.5-4.5

TNA chyba miało coś około 1.5 wtedy

1

@xxbartxx No to na pewno xD

0

@SinMistico Hahahah posłuchali xD Za rok pół Europy wykupimy :D

0

@FCB24 a orientujesz się jak mniej więcej wyglądają ratingi tych trzech federacji jeśli chodzi o tygodniówki?

4

Jakby Barcelona naprawdę chciała zaoszczędzić to by zwolniła maskotkę klubową. Arsenal to zrobił i w tym roku wydali najwiecej w całej Anglii na transfery. Prawda boli

1

@Cariones w 2011 się mówiło, że 10 lat wcześniej to był wrestling, a teraz cukierkowy Cena i PG era :D To już się boję pomyśleć co jest teraz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?