patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPidejpi 7 jest najczęściej wybieraną liczbą w takich przypadkach
2
Dawać swoje typy kto według was awansuje dalej:
Grupa A: PSG, Man City
Grupa B: Atletico, Liverpool
Grupa C: Borussia, Ajax
Grupa D: Real, Inter
Grupa E: Bayern, Barcelona
Grupa F: Manchester United, Atalanta
Grupa G: Sevilla, Wolfsburg
Grupa H: Chelsea, Juventus
0
@MarianoItalianoVero Ibrahimovic i Eto’o to też profesjonaliści. Nie zawsze jedno z drugim musi iść w parze.
3
@Yosemite Jeszcze Podolski w Mam Talent… znaczy w Górniku
0
@Pogba Spoko, myślałem, że pisząc zakompleksiony gość odnosisz się do Ronaldo ;)
2
@Pogba Nie no przecież to dla beki xD Napisane jest, że źródło to BarcaInfo tier 1 :D
1
@Kgorecki2500 zaczyna się xD
4
Pamiętam jak Ronaldo odpychał Guardiole w El Classico. Pamiętam jak Ronaldo na rozdaniu nagród podawał rękę Pepowi, a ten to olał. Teraz mają ze sobą pracować razem? xD Zaraz będą akcje jak na linii Eto’o - Guardiola albo Ibrahimovic - Guardiola :D
9
Pamiętam jak Ronaldo po transferze do Juventusu powiedział, że jakby Messi chciał się naprawdę sprawdzić to by poszedł do takiego Interu, który wtedy swoją drogą nie miał podejścia do Juventusu. Czemu Kriszciano nie chce teraz przejść do Monako, żeby się sprawdzić z Messim?
7
@PePeMasta Ja to bym wolał jakiś Young Boys i Benfice, niż wyjazdy do Mołdawii i Rosji
1
@Colon Też miałem dzień z Dire Straits. Nasz kącik muzyczny na La Rambli robi robotę
2
Czy ja dobrze widzę, że Sheriff Tiraspol będzie grał w Lidze Mistrzów? Egzotycznie :D
0
@realizator pozazdrościli Ptakowi jego Pogoni
5
@Mns21 to tak jak ze zdjęciem reprezentantek USA i Salwadoru w kosza U16
https://zapodaj.net/42ad745384016.jpg.html
1
@Kapitan hawk Ciekawe co im strzeliło do głowy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Rust_Cohle tak jak @kremowka2137
0
@amanter w sumie te podobieństwo nawet z dramatyczną muzyką w tle mnie nie dziwi. W końcu Trump lubił robić show w WWE
0
@amanter czy granie na emocjach przy okazji halloween a przy okazji sytuacji w Afganistanie czymś się różni? No chyba nie. To co wrzuciłeś to się nadaje na promo do gali wrestlingu
Edit. Łap nawet porównanie, obejrzyj do końca i wyciągnij wnioski
0
@amanter To, że jedno i drugie opiera się na graniu na emocjach
1
@NaFazieHitman spot wyborczy Trumpa przed wyborami listopadowymi xD
1
@NaFazieHitman Produkowali też to, więc wcale bym się nie zdziwił
2
@JimMorrisonFCB Planet of New Orleans ma niesamowity klimat
0
@badurraf Dodam link dla zainteresowanych ;)
0
@badurraf oj tak :) Nawet nie musisz polecać
0
@Colon coś kojarzę, że chyba dawno dawno temu wspominałem Ci o polskim Harlemie z Ryszardem Wolbachem jako wokalistą. Przypomniał mi się właśnie ten zespół po tym jak @DonMatteo901 napisal, że jego ojciec słuchał Dire Straits. Bowiem jednego razu ojciec mojego znajomego jak na niego czekałem puścił mi właśnie Harlem i pożyczył ich płytę. Zespół obecnie praktycznie nieznany. A szkoda, bo ta muzyka ma swój wyjątkowy klimat
Harlem - kiedy góral umiera
Harlem - Lunatycy
Harlem - Polski Harlem
1
@DonMatteo901 Ojciec ma dobry gust :D
1
@Colon Chyba wiem o której wersji Calling Elvis mówisz ;)
1
@Comentateiro swoją drogą od tej analogii aż przypomniała mi się wystrzałowo uwodzicielska Susanna - The Art Company :D
2
@Comentateiro Oczywiście, że nie :)
PS: podoba mi się ta analogia
1
@Comentateiro nie lubisz nostalgicznego klimatu Brothers in Arms? :D