0

@don'T.R.I.P.e Gorąca sztuka, więc się staram xD

6

Jakiś czas temu „chwaliłem się” że na Tinderze dopasowało mnie z jakąś feministką, która mnie zwyzywała, że nie zacząłem rozmowy od „dobry wieczór. Potem mnie zwyzywała i usunęła parę. Dziś wchodzę na Tindera i z racji tego, że mam premium to widzę nowe polubienia i tam polubienie od tej laski xD Napisałem jakby nic od „dobry wieczór” i właśnie umówiłem się na randkę :DD Będę informował co dalej xd

Tu link do poprzedniego wątku z tej znajomości xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10518903#comment-10518903

0

@Fenyx To jest jednak ta różnica między siatkówką, a piłką nożną. W nożną można się łudzić, że rywal będzie nieskuteczny i na farcie coś się uda wbić i wygramy. W siatkę niestety jak jest duża różnica poziomów to nie ma takiej szansy. Może być szybki oklep 3-0 i do domu

1

Nie miałem jak oglądać dzisiaj meczu, wiec zacząłem wpisywać w google nazwę klubu, żeby wyświetlił mi się wynik meczu. Zacząłem wpisywać „FC” i w proponowanych obok „FC Barcelona” wyskoczyło mi „FC Naleśniki”. Już wiem, gdzie jutro jem śniadanie :D
https://zapodaj.net/c315847cd9fd5.png.html

13

@baartekk97 ależ ty jesteś passive agressive

0

@QUNJ xDD 15 znaków

0

@QUNJ Wyjmij kij z tyłka, bo @marcin000019 napisał to dla śmiechu, a ty się spinasz jak plandeka na żuku

3

@Rust_Cohle Niby Niemiec, a Polak xD

0

@PatrykBarca samobójczą pewnie tak

1

@MesQueUnClub96 Walka o dwudzieste miejsce niezwykle emocjonująca w tym sezonie

1

@Gwyn Także zwracam honor, dopiero teraz przewinąłem niżej ;)

10

@Gwyn Najdziwniejsze są takie wypociny jak te

4

Varane, Sancho, Ronaldo. Pięknie ManU się uzbroiło w tym okienku

1

@DonMatteo901 8 postów niżej

7

@MontelQ Arsenalu to na tej liście nie musiałeś dodawać xD

0

@jedrek7000 Mają programy merytoryczne i mają takie, które są pod klikalność i hajs. Co w tym złego? Programów jest na tyle dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie, nikt ci nie nakazuje oglądać wszystkiego od deski do deski. To chyba dobrze, że mają rozstrzał w rożnego typu odbiorców?

0

@viscajasiek Życzę Ci tego, żebyś na tyle zarobił, żebyś nie musiał czekać do 2035 ;)
@7black4 Jednego bitcoina czy jednego satoshi? :D

0

@7black4 No dokładnie, częścią składową wzrostu bitcoina jest spadek siły nabywczej walut fiducjarnych

0

@tbas Nie trzeba być Nostradamusem, aby zgadywać, że przy adopcji jaka będzie miała miejsce w Salwadorze, a niedługo zapewne też i w Argentynie i Paragwaju, a później w innych krajach plus przy tworzeniu rezerw państwowych w BTC na wzór złota przez państwa to przy ograniczonej podaży do maksymalnie 21mln sztuk bitcoinów obecna cena jest bardzo okazyjna długoterminowo. Czy to będzie 100mln za sztukę i to już w 2035 to wątpię, ale 1btc = 1mln $ w przeciągu 10 lat jest prawdopodobny

1

@IronSanHybrid Widziałem zapowiedź na Twitterze i jakby ktoś ją podmienił. Jeszcze bekowo powiedziała, że autorka najgorszej książki w historii. Jak będzie to Małgorzata Domagalik z dystansem do samej siebie, a nie to co było w hejt parku to czemu nie

1

@ZelekBARCA Coming out widzę. Kogoś tu kręci masochizm :p

3

Otwierając dział wróżbitów z kryształowymi kulami powiem, że na pewnym etapie adopcji do tego dojdzie, ale kiedy obecny system drukarek państwowych pier****nie to nie wiem :D


0

@Colon Jakieś wstępne spostrzeżenia?

0

@jareksk100 chyba jednak sprzeczne poglądy na gospodarkę :)

1

@Dojaar Z ciekawości pytam, bo wreszcie widzę partie, która przynajmniej na papierze prezentuje moje poglądy. Przeglądam właśnie twórców partii i nie znam tych ludzi. Mógłbyś powiedzieć o nich coś więcej? I jakie są ogólnie plany, bo jak wiadomo ciężko się przebić nowym partią do mainstreamu i zastanawiam się czy to nie jest tylko taki ruch, o którym nikt nawet dobrze nie będzie w stanie usłyszeć

8

Podobno powstała nowa partia „Możemy” łącząca poglądy wolności gospodarczej z liberalizmem światopoglądowym. Czyli coś z czym ja się utożsamiam, a czego nie oferuje mi obecnie żadna sejmowa partia. Przeglądam ich Twittera i stronę i nie znam tych ludzi. Ktoś coś się orientuje? @Colon?


1

@heniek168 jeśli proporcjonalnie będą spędzać w klubach tyle samo czasu to Messi wróci po 60tce

1

Próbujesz kupić terminal płatniczy. Wszystko na stronie dostawcy pięknie wyszczególnione, wszystko za darmo w pierwszym roku i w ogóle cud miód, ale jak próbujesz znaleźć cennik po roku użytkowania to nigdzie nie idzie tego znaleźć, a to przecież jest najważniejsza informacja dla klienta, który chce sobie porównać oferty. Grrr…

0

@Cvzx Nie wiem, ja sprawdzałem w google chwilę zanim zadałeś pytanie o co chodzi ;)

0

@Cvzx wpisz sobie w google Boruc hotel i znajdziesz artykuły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?