patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@don'T.R.I.P.e Gorąca sztuka, więc się staram xD
6
Jakiś czas temu „chwaliłem się” że na Tinderze dopasowało mnie z jakąś feministką, która mnie zwyzywała, że nie zacząłem rozmowy od „dobry wieczór. Potem mnie zwyzywała i usunęła parę. Dziś wchodzę na Tindera i z racji tego, że mam premium to widzę nowe polubienia i tam polubienie od tej laski xD Napisałem jakby nic od „dobry wieczór” i właśnie umówiłem się na randkę :DD Będę informował co dalej xd
Tu link do poprzedniego wątku z tej znajomości xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10518903#comment-10518903
0
@Fenyx To jest jednak ta różnica między siatkówką, a piłką nożną. W nożną można się łudzić, że rywal będzie nieskuteczny i na farcie coś się uda wbić i wygramy. W siatkę niestety jak jest duża różnica poziomów to nie ma takiej szansy. Może być szybki oklep 3-0 i do domu
1
Nie miałem jak oglądać dzisiaj meczu, wiec zacząłem wpisywać w google nazwę klubu, żeby wyświetlił mi się wynik meczu. Zacząłem wpisywać „FC” i w proponowanych obok „FC Barcelona” wyskoczyło mi „FC Naleśniki”. Już wiem, gdzie jutro jem śniadanie :D
https://zapodaj.net/c315847cd9fd5.png.html
13
@baartekk97 ależ ty jesteś passive agressive
0
@QUNJ xDD 15 znaków
0
@QUNJ Wyjmij kij z tyłka, bo @marcin000019 napisał to dla śmiechu, a ty się spinasz jak plandeka na żuku
3
@Rust_Cohle Niby Niemiec, a Polak xD
0
@PatrykBarca samobójczą pewnie tak
1
@MesQueUnClub96 Walka o dwudzieste miejsce niezwykle emocjonująca w tym sezonie
1
@Gwyn Także zwracam honor, dopiero teraz przewinąłem niżej ;)
10
@Gwyn Najdziwniejsze są takie wypociny jak te
4
Varane, Sancho, Ronaldo. Pięknie ManU się uzbroiło w tym okienku
1
@DonMatteo901 8 postów niżej
7
@MontelQ Arsenalu to na tej liście nie musiałeś dodawać xD
0
@jedrek7000 Mają programy merytoryczne i mają takie, które są pod klikalność i hajs. Co w tym złego? Programów jest na tyle dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie, nikt ci nie nakazuje oglądać wszystkiego od deski do deski. To chyba dobrze, że mają rozstrzał w rożnego typu odbiorców?
0
@viscajasiek Życzę Ci tego, żebyś na tyle zarobił, żebyś nie musiał czekać do 2035 ;)
@7black4 Jednego bitcoina czy jednego satoshi? :D
0
@7black4 No dokładnie, częścią składową wzrostu bitcoina jest spadek siły nabywczej walut fiducjarnych
0
@tbas Nie trzeba być Nostradamusem, aby zgadywać, że przy adopcji jaka będzie miała miejsce w Salwadorze, a niedługo zapewne też i w Argentynie i Paragwaju, a później w innych krajach plus przy tworzeniu rezerw państwowych w BTC na wzór złota przez państwa to przy ograniczonej podaży do maksymalnie 21mln sztuk bitcoinów obecna cena jest bardzo okazyjna długoterminowo. Czy to będzie 100mln za sztukę i to już w 2035 to wątpię, ale 1btc = 1mln $ w przeciągu 10 lat jest prawdopodobny
1
@IronSanHybrid Widziałem zapowiedź na Twitterze i jakby ktoś ją podmienił. Jeszcze bekowo powiedziała, że autorka najgorszej książki w historii. Jak będzie to Małgorzata Domagalik z dystansem do samej siebie, a nie to co było w hejt parku to czemu nie
1
@ZelekBARCA Coming out widzę. Kogoś tu kręci masochizm :p
3
Otwierając dział wróżbitów z kryształowymi kulami powiem, że na pewnym etapie adopcji do tego dojdzie, ale kiedy obecny system drukarek państwowych pier****nie to nie wiem :D
0
@Colon Jakieś wstępne spostrzeżenia?
0
@jareksk100 chyba jednak sprzeczne poglądy na gospodarkę :)
1
@Dojaar Z ciekawości pytam, bo wreszcie widzę partie, która przynajmniej na papierze prezentuje moje poglądy. Przeglądam właśnie twórców partii i nie znam tych ludzi. Mógłbyś powiedzieć o nich coś więcej? I jakie są ogólnie plany, bo jak wiadomo ciężko się przebić nowym partią do mainstreamu i zastanawiam się czy to nie jest tylko taki ruch, o którym nikt nawet dobrze nie będzie w stanie usłyszeć
8
Podobno powstała nowa partia „Możemy” łącząca poglądy wolności gospodarczej z liberalizmem światopoglądowym. Czyli coś z czym ja się utożsamiam, a czego nie oferuje mi obecnie żadna sejmowa partia. Przeglądam ich Twittera i stronę i nie znam tych ludzi. Ktoś coś się orientuje? @Colon?
1
@heniek168 jeśli proporcjonalnie będą spędzać w klubach tyle samo czasu to Messi wróci po 60tce
1
Próbujesz kupić terminal płatniczy. Wszystko na stronie dostawcy pięknie wyszczególnione, wszystko za darmo w pierwszym roku i w ogóle cud miód, ale jak próbujesz znaleźć cennik po roku użytkowania to nigdzie nie idzie tego znaleźć, a to przecież jest najważniejsza informacja dla klienta, który chce sobie porównać oferty. Grrr…
0
@Cvzx Nie wiem, ja sprawdzałem w google chwilę zanim zadałeś pytanie o co chodzi ;)
0
@Cvzx wpisz sobie w google Boruc hotel i znajdziesz artykuły