patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Nigdzie nie napisałem, że jest to bezpieczna inwestycja, wiec nie wkładaj mi do ust tego co nie powiedziałem. Kryptowaluty są klasą aktywów o wysokim stopniu ryzyka ze względu na swoją zmienność.
Ja mówię o cechach bitcoinach, takich jak ograniczona ilość, brak inflacji, podzielność, łatwość transportu, brak pośrednika, porównując to z pieniądzem fiducjarnym, który nie ma żadnych cech twardego pieniądza, a ty wyskakujesz z tym, że rynek jest manipulowany. Jak każdy
1
@tbas Przy obecnej kapitalizacji jest to klasa aktywów o charakterze inwestycyjnym. Służy jako store of value. Wartość jakiejkolwiek waluty jest tworzona przez zasięg sieciowy, im większe grono użytkowników tym mocniejsza jest waluta.
Bitcoina państwa nie zbanują, a jedynie będziemy mieli regulacje w celu usunięcia anonimowości. W Stanach Zjednoczonych rynek się rozwija w bardzo szybkim tempie właśnie wśród jednostek instytucjonalnych. ETFy amerykańskie na Bitcoinie zobaczymy jeszcze w tym roku. Banki takie jak JP Morgan będą świadczyć usługi w bitcoinach.
Twierdzenie, że kilku dużych graczy się wycofa i koniec bitcoina jest populistycznym gadaniem, które pokazuje, że nie masz żadnej wiedzy na ten temat.
0
@Kgorecki2500 No ja wolę posiadać aktywa o ograniczonej ilości, niż państwowe waluty, które nie są na niczym oparte poza zapewnieniami polityków i które ciagle tracą na wartości ze względu na dodruk :)
8
PSV Eindhoven będzie pierwszym klubem, który podpisał umowę sponsorską, za którą klub będzie dostawał wypłatę nie w euro czy dolarach, a w całości w bitcoinach
0
@LeoMessiah @MesQueUnClub96 amatorzy… 244 herbiki w dyskusji politycznej. Deal with it
15
Właśnie miałem okazje porozmawiać z jakąś feministką na Tinderze. Zostałem zwyzywany, bo nie zacząłem rozmowy od „dzień dobry”, albo „dobry wieczór”. Zostałem określony „naćpanym” oraz że mam jakiś problem, że odnoszę się do opisu i że zaraz wyjdzie, że jestem „homofobem” albo „antyszczepionkowcem” xDD
1
@Roobo Liga średnia, a zespoły niemieckie w lidze mistrzów i lidze Europy ostatnio solidniej się prezentują niż Hiszpanie. Dodatkowo tam się gra 34 kolejek a nie 38, a Lewy jeszcze kilka kolejek ominął przez kontuzje. Ten wyczyn to po prostu top topów. Halland, nad którym La Rambla się spuszczała, bo taki fantastyczny nie miał podjazdu
0
Nie za dobrze to świadczy o piłkarzu jak po jednym/dwóch sezonach sodówa odbija
0
@Worny Gwiazdorzy
0
@mekston Ja tego nie neguje, po prostu odnoszę się do tego, że ocenianie zawodników na podstawie trofeów jest głupie. No bo jakby Argentyna przewaliła finał z Brazylią to by to jakoś umniejszało dokonaniom Messiego? Nie.
0
@Encore No chyba jednak jest. Ilu tu krzyczało, że Messi najlepszy, bo tak było, ale nic nie wygrał i ktoś inny dostawał złotą piłkę
0
@daniel32778 Polemizowalbym z tym Prime’m
3
@Encore To nagroda indywidualna czy drużynowa?
0
@BorzyKrzys Leciało w GTA San Andreas :D
0
@amanter hahahah sorry, ale nie. Jego ranking przez cała kadencje oscylował na poziomie 35%
1
@amanter Trump przez całą kadencje miał grubo poniżej tego, co dla Ciebie jest słabiutkim poparciem dla Bidena xD
0
@Kettger Ale w którym momencie? Przy ogłoszeniu kandydatów czy w trakcie kampanii, bo to duża różnica
5
Odkupią za 3 lata za 100mln
2
@MontelQ Muzułmanie nie piją ty ignorancie :p
1
@Encore wyjebongo ;)
3
@Kamilos84 Cytując klasyka: Kasa misiu, kasa
0
@amanter A to Trump nie dopuszczał do głosu dziennikarzy xD
6
@Encore żodyn ze mnie ekspert , by coś analizować, a nie chce się niepotrzebnie wk****iać
1
@NaFazieHitman hahahaha widziałem :D
1
@barcelonaLM Ja tak jak wcześniej pisałem bardzo lubię politykę Bidena. Szybciej nastąpi pod jego rozdawniczą polityką adopcja Bitcoina i szybciej zarobie miliony.
Natomiast co do Afganistanu to zakładając, że uznamy to za jego ogromną porażkę to mimo to nie sadze, żeby to od razu przekreślało jego zwycięstwo w następnych wyborach. Po pierwsze wybory za kilka lat i sprawa nie będzie prawdopodobnie wywoływać większych emocji, a po drugie ważniejsze to to, że tak naprawdę przeciętny Amerykanin będzie miał to w d***e. To cała akcja to nie jest sytuacja, w której kilka milionów żołnierzy amerykańskich straciło życie, poziom życia też się nie zmienił. Będzie to wymieniane za 4 lata jako minus jego „prezydentowania” ale nie będzie to miało większego wpływu
0
@amanter A mi się wydawało, że to dlatego, by dowalić Bidenowi. No cóż, pewnie przerobione zdjęcia pedofilskie, które tu wrzucałeś z jego synem mnie zmyliły
1
CR i Messi w jednym zespole?
https://zapodaj.net/ac92a531501f1.jpg.html
0
@amanter Wrażliwy jesteś xD
1
@macio_944 Zgaduje, że charakterystycznymi znakami ów bohatera są pryszcze, wątła postura i wygląd nie pozwalający na zakup piwa w biedrze xD
0
@Kurkmen teraz to faktycznie brzmisz jak z urzędu skarbowego xD
Jestem rezydentem podatkowym w Polsce tak więc rozliczam się na miejscu :)