0

@marcin000019 Ty Marcinku. Do spółki z Luiskiem. Duo spoko band

7

Zacofanie, przaśność, kicz, czyli to co idealnie wpasowuje się w gusta 30% społeczeństwa xD


0

@IronSanHybrid Gdzie to obejrzeć?
Mam za sobą z czołówki komediowych The Big Bang Theory, Friends, How I Met Your Mother i Chłopaków z Baraków. Z tych topowych, o których się najczęściej mówi to właśnie został mi The Office i Two and a half men z Charlie Sheenem

0

@KrychaFCB No ale może się mylę :)

0

@KrychaFCB W modzie czy nie, ale no trochę ucinają sobie zyski. Całkiem możliwe, że kilka stów jak nie więcej bym zostawił, bo akurat coś by mi wpadło w oko. Nieraz w ten sposób kupowałem. No i pewnie nie ja jeden, tak robiłem. A czy na te zestawy znajdą klientów? Wątpię, by choć po części równało się to zyskiem w porównaniu z czymś normalnym.

0

@4drian0 tez poproszę

0

@KrychaFCB naprawdę nie wiem, w co za grupę klientów celują, ale chyba ktoś tam powinien dostać dyscyplinarkę w pracy

0

@koziar Chyba im się poebao. Wybieg z propozycjami dla klientów. Próby zwiększenia zysków w tym nie widzę

3

Wszedłem na Zalando w sekcje „odkryj stylizacje” licząc na to, że może znajdę jakieś fajne ciuchy w zestawach. Jestem wzrokowcem i łatwiej mi tak dobierać jakiś fajny outfit. A tam takie propozycje. WTF?
https://zapodaj.net/1a199b99b3f14.jpg.html
https://zapodaj.net/3ca2dd5dd8874.jpg.html
https://zapodaj.net/8a35474b362a2.jpg.html
https://zapodaj.net/2718dd14f4016.jpg.html

1

@fart a jak przegra to o ligę Europy ze slavia

1

@MesQueUnClub96 Za Polakiem rodakiem rzecz jasna i nie mówię tu o Marcinie Bułce

0

@Encore Zdobywane między innymi na trupie PSG

0

@QuiqueSetien1958 Przecież wszystko zależy od umowy xD

2

@FrankliN7 Jak go zarejestrują xD

1

@DaPidejpi Spoko ;)

1

@DaPidejpi Jeden wygrał Ligę Mistrzów, a drugi dostał wciry w 1/8. Ja jednak widzę sporą różnice :p

0

@Encore Pique też gadał se queda

4

@FC1899Barca Co ma wspólnego z nagraniem ta wzmianka o pejoratywnym wydźwięku o afrykańskim państwie?

6

@PatrychoO Pokłócony Tebas i Perez to w sumie dobrze

0

@Katalonbar W Hiszpanii wprowadzono dochód gwarantowany, więc może tak być jak mówisz :DD
A tak serio to przecież nie każdy w tych samych godzinach pracuje, są urlopy, studenci mają wakacje, turyści, itd

0

@Abominacja Do mnie to pytanie? Mnie śmieszy to, że ktoś robi z tego sensacje, że plakat zmieniają

0

@Ghotti A Kręcidło stoi od godziny pod stadionem i obserwuje czy ściągną całą reklamę czy tylko Messiego?

1

A takie auto dziś na drodze spotkałem
https://zapodaj.net/6ca9260aadf7f.jpg.html

0

@MaTt_BarcaFan Albo by się skończyło tak jak z Malagą

0

@amanter I zestaw to z Rosjanami czy Chinami. Pajacerka

1

@puyol_presidend5 bo musisz pobrudzić rączki

0

@Darkfin Co za populistyczne spłycenie tematu do szamba politycznego

0

@DaPidejpi Ronaldinho na pierwszym. Bez niego nie byłoby pozostałych

0

@arasz1819 Na informatyce w liceum nam to nauczyciel puścił xD

0

@Darkfin No tak to ma sens. Zagłosuje na konfederacje, z którą całkowicie się nie zgadzam w kwestiach światopoglądowych, a która nie wprowadzi żadnych zmian wolnościowych, bo jest podzielona na narodowców i korwinistów, którzy jeszcze bardziej są podzieleni. Równie dobrze mógłbym zagłosować na PIS tak samo konserwatywny, tak samo mający frakcje gowinową, niby wolnościową. Give me a break

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?