patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin000019 Ty Marcinku. Do spółki z Luiskiem. Duo spoko band
7
Zacofanie, przaśność, kicz, czyli to co idealnie wpasowuje się w gusta 30% społeczeństwa xD
0
@IronSanHybrid Gdzie to obejrzeć?
Mam za sobą z czołówki komediowych The Big Bang Theory, Friends, How I Met Your Mother i Chłopaków z Baraków. Z tych topowych, o których się najczęściej mówi to właśnie został mi The Office i Two and a half men z Charlie Sheenem
0
@KrychaFCB No ale może się mylę :)
0
@KrychaFCB W modzie czy nie, ale no trochę ucinają sobie zyski. Całkiem możliwe, że kilka stów jak nie więcej bym zostawił, bo akurat coś by mi wpadło w oko. Nieraz w ten sposób kupowałem. No i pewnie nie ja jeden, tak robiłem. A czy na te zestawy znajdą klientów? Wątpię, by choć po części równało się to zyskiem w porównaniu z czymś normalnym.
0
@4drian0 tez poproszę
0
@KrychaFCB naprawdę nie wiem, w co za grupę klientów celują, ale chyba ktoś tam powinien dostać dyscyplinarkę w pracy
0
@koziar Chyba im się poebao. Wybieg z propozycjami dla klientów. Próby zwiększenia zysków w tym nie widzę
3
Wszedłem na Zalando w sekcje „odkryj stylizacje” licząc na to, że może znajdę jakieś fajne ciuchy w zestawach. Jestem wzrokowcem i łatwiej mi tak dobierać jakiś fajny outfit. A tam takie propozycje. WTF?
https://zapodaj.net/1a199b99b3f14.jpg.html
https://zapodaj.net/3ca2dd5dd8874.jpg.html
https://zapodaj.net/8a35474b362a2.jpg.html
https://zapodaj.net/2718dd14f4016.jpg.html
1
@fart a jak przegra to o ligę Europy ze slavia
1
@MesQueUnClub96 Za Polakiem rodakiem rzecz jasna i nie mówię tu o Marcinie Bułce
0
@Encore Zdobywane między innymi na trupie PSG
0
@QuiqueSetien1958 Przecież wszystko zależy od umowy xD
2
@FrankliN7 Jak go zarejestrują xD
1
@DaPidejpi Spoko ;)
1
@DaPidejpi Jeden wygrał Ligę Mistrzów, a drugi dostał wciry w 1/8. Ja jednak widzę sporą różnice :p
0
@Encore Pique też gadał se queda
4
@FC1899Barca Co ma wspólnego z nagraniem ta wzmianka o pejoratywnym wydźwięku o afrykańskim państwie?
6
@PatrychoO Pokłócony Tebas i Perez to w sumie dobrze
0
@Katalonbar W Hiszpanii wprowadzono dochód gwarantowany, więc może tak być jak mówisz :DD
A tak serio to przecież nie każdy w tych samych godzinach pracuje, są urlopy, studenci mają wakacje, turyści, itd
0
@Abominacja Do mnie to pytanie? Mnie śmieszy to, że ktoś robi z tego sensacje, że plakat zmieniają
0
@Ghotti A Kręcidło stoi od godziny pod stadionem i obserwuje czy ściągną całą reklamę czy tylko Messiego?
1
A takie auto dziś na drodze spotkałem
https://zapodaj.net/6ca9260aadf7f.jpg.html
0
@MaTt_BarcaFan Albo by się skończyło tak jak z Malagą
0
@amanter I zestaw to z Rosjanami czy Chinami. Pajacerka
1
@puyol_presidend5 bo musisz pobrudzić rączki
0
@Darkfin Co za populistyczne spłycenie tematu do szamba politycznego
0
@DaPidejpi Ronaldinho na pierwszym. Bez niego nie byłoby pozostałych
0
@arasz1819 Na informatyce w liceum nam to nauczyciel puścił xD
0
@Darkfin No tak to ma sens. Zagłosuje na konfederacje, z którą całkowicie się nie zgadzam w kwestiach światopoglądowych, a która nie wprowadzi żadnych zmian wolnościowych, bo jest podzielona na narodowców i korwinistów, którzy jeszcze bardziej są podzieleni. Równie dobrze mógłbym zagłosować na PIS tak samo konserwatywny, tak samo mający frakcje gowinową, niby wolnościową. Give me a break