patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Survier Można szybko odhaczyć kto dorosły człowiek, a kto dzieciarnia xD
1
@Kurkmen No ale to jak mówię - 80% mojego portfela to kupić i trzymać. Reszta to na zasadzie: zyskam to super, a jak stracę to trudno. 90% osób na rynku lepiej wychodzi po prostu trzymając, a nie handlując i z tego założenia trzeba wychodzić. W zależności od projektu myśle, że 5-10x można na tej hossie jeszcze zrobić, ale ważne jest realizowanie zysków po drodze jak urośnie, nie czekając do końca
4
@marcin000019 ja zazdroszczę kupna Bitcoina po 0,3$ :p
0
@ElKamil jak wiedział o tym od dłuższego czasu i znalazł tego gościa to myśle, że wykupił. Ja bym tak napewno zrobił, żeby mieć haka. No a Wardega wydaje się być obcykanym bardziej niż ja :D
0
@Uukasz_93 łooo panie. Jak to fakt to się zaczyna dziać. Lata życia na kredyt, absurdalne stawki dla piłkarzy, a COVID to tylko przyspieszył
2
@CzarnyRycerz hahaha kiedyś lubiłem oglądać te pojazdy wardegi i gargamela, więc aż sobie obejrzałem. Jak on wykupił tą licencje to chłop jest po prostu mistrzem xDD
0
@amanter Gol numer 3 z nagrania padł dla Zambii. Poza tym dla mnie w najlepszym. Jakby grały na normalnym przeciętnym poziomie to byłoby nudnie i bym tego nie chciał oglądać. Tak to można się pośmiać
34
Żeńska piłka nożna w najlepszym wydaniu xD
https://x.com/noctextfootball/status/1424003007696543754
0
@mkord Mu chyba porwali ciuchy i musiał pożyczyć od syna xD
8
Może się nie znam, ale taki mało incognito ten samochód jak kogoś będzie śledził xD
0
@MesQueUnClub_87 UFO
1
Jakby tak jeszcze położyć w kraju nacisk na pływanie to moglibyśmy zakręcić się na igrzyskach w okolicach 10. miejsca. Świetny sport, pływalnie są wszędzie, a medali do zdobycia w konkurencjach pływackich od ciula
1
@Comentateiro ustaw flagę LGBT to jeszcze przy okazji kogoś striggerujesz xD
1
@Kurkmen Głównie korzystam z Binance’a. Tradingiem też się zajmuje, ale znajomy siedzi w Australii i tam z grupą kilku kryptomilionerów podsyłają sobie i mi sygnały kupna i sprzedaży, dzięki czemu bardzo dobrze mi idzie, samemu jakbym miał zajmować sie tradingiem to raczej nie, tylko long-term. Zresztą 80% mojego portfela to właśnie na hossę.
W inne aktywa nie inwestuje, choć mam ekspozycje na złoto fizyczne.
Moja pozycja jest dość agresywna, więc nie nastawiam się na spółki amerykańskie, ani polskie. Być może w bessie spółki uranowe, srebro jeśli będzie dobry stosunek do złota i spółki typu growth. Na ten moment za dużo dzieje sie na krypto, żeby nie trzymać w tym kapitału moim zdaniem.
Ze źródeł to cointelegraph, beincrypto.
Zmiany kursów możesz śledzić na coingecko
21
A trzeba było kupować Bitcoina w 2018, a nie Coutinho to by dziś i Messiego mieli i całe PSG, by mogli wykupić.
Debil z tego Bartomeu :p
0
@Transu96 kurła, a ja dostałem 19. Oddawaj mojego nuggetsa złodzieju!
2
@Nano22 Taka zrzutka już istnieje, ale jest robiona w tajemnicy przed Tebasem. Numer konta na priv
1
Perez przyleciał wziąć w pakiecie Fatiego i Pedriego, a Agnelli - de Jonga do pary dla de Ligta
0
Lićwinko jakieś nadzieje daje tegorocznymi występami na walkę o medal czy raczej sam finał to max jak na nią?
2
@kkbarca Chłopców nie trzeba malować
0
@SemiYT To właśnie napisałem :)
1
@Anonymus0608 Super sprawa, ale nigdy nie grałem w Football Menagera i jakoś mnie nie ciągnie :) Natomiast taką karierę w fife to bym zagrał. Oj bym zagrał :D
0
EA Sports zamiast serwować co roku odgrzewanego placka w postaci FIFY z poprawkami kosmetycznymi, mogłoby wypuści jakąś FIFĘ z powrotem do przeszłości i kadrami z na przykład z 2000 roku i z biegiem czasu pojawialiby się tacy zawodnicy jak Messi, Neymar, Lewandowski itd.
Szkoda, że pewnie przez licencje nigdy nie będzie to możliwe, ale za możliwość zagrania kariery taką Barceloną w dzisiejszej jakości gry z 2000 roku zapłaciłbym nawet i tysiaka za grę :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonMatteo901 Nasser! Młody francuski talent o imieniu Dzbanbele czeka na transfer!
0
@Commando francuska mafia? :D
1
@korolocik Ja jednak sądzę, że co niektórym się odwidzi ;)
0
Czy jak Messi będzie ładował 50 bramek w Ligue 1, a fani Cristiano będą mu zarzucać, że strzela cieniasom we Francji, to czy La Rambli się nagle odwidzi nazywanie ligi francuskiej ligą ogórkową?
0
@Roobo Nie jestem fanboyem Messiego, żeby teraz mecze PSG z ogórkami z francuskiej oglądać. Pewnie z ciekawości obejrzę na początku jakieś 2 mecze, ale to tyle
2
Wczorajszy i dzisiejszy dzień są na La Bombie gorące, więc pewnie wszystkim umknęło, ale San Marino zdobyło trzeci medal na tych igrzyskach. Tym razem brąz w zapasach