0

@LeoMessi1994 zacne są takie tosty. Często zamiast szynki daje salami no i na wierzch polane wszystko ketchupem

5

@chudinhomc Myślę, że Boras coś tam od Lewego lub jego środowiska mógł usłyszeć. Czasem jest on bardziej wiarygodny niż ci pudelkowi hiszpańscy dziennikarze

1

@VenoM Podobno na celowniku Barcy na wzmocnienie ataku po odejściu Messiego

2

@michal26 Nie jest. Z miesiąc temu rozmawiałem ze znajomym tam mieszkającym i powiedział, że wykryto 2 przypadki i zamykają pół kraju.

1

@IronSanHybrid ostatnio pytałem się, gdzie można obejrzeć The Office. Właśnie wykupiłem sobie Amazon Prime i w pierwszej kolejności w proponowanych w apce wyskoczył mi właśnie The Office. Także jakby ktoś chciał obejrzeć to Amazonowy odpowiednik Netflixa

0

@marcin000019 Wyjazd do Afryki i wydanie wszystkiego na dzieciaki. W inny sposób w tydzień ciężko byłoby wydać 10mln na przyjemności

4

@pres Nie ma to jak porównywać miejsce do życia z poziomu szaraczka i próbować to przenieść na supergwiazdę jak Messi. Z pewnością pójdzie z Antonellą na romantyczną kolacje, by się potem przejść po mieście i popodziwiać zabytki

0

@Encore Na tle większości piłkarzy to się chyba właśnie wyróżnia tym, że ich nie ma :p

1

@Kurkmen Wszystkie tokeny klubowe możesz kupić poprzez aplikacje Socios, wymieniając tokeny Chiliz na tokeny wybranych klubów. Niektóre są też dostępne na Binance jak na przykład Barcelony, Juventusu czy PSG.
Dzisiaj swoją drogą wychodzi token Arsenalu i chyba po 2$ będzie można kupować.
Tu masz ich stronę:
https://www.socios.com/fan-tokens/

0

@cules100pro chyba odbicie od dna jak już, a nie wybicie dna xD

1

@KapiFCB To prawda, ale nie wiem czy wszystkie kluby i zawodnicy chcieliby w tym momencie otrzymywać takie wypłaty. Rynek jest zmienny, a jeśli ujrzymy pełną adopcje to i tak portfele nie będą anonimowe i regulacje Finansowego Fair Play będą przełożone na rynek krypto

4

Messi w formie wypłaty będzie oprócz $$$ rzecz jasna dostawał także kryptowalutowe tokeny PSG z ekosystemu Chiliz, o którym kilkukrotnie już wspominałem jako o projekcie z ogromnym potencjałem ;)



@ronni37 @Kurkmen @NaFazieHitman

0

@LuisSalvano Durny argument. To że ktoś jest związany z klubem nie musi być dobrym zarządcą

3

Masz w zespole Ramosa, Neymara, Messiego. Sam jesteś gwiazdą w skali światowej. No i chcieć odejść do Madrytu , który przeżywa coraz większy kryzys? Nie wiem czy to ambicje, debilizm czy kaczka dziennikarska?

0

@LuisSalvano Bońka też większość szanowała i popierała zanim został prezesem. Przypomnę Ci, że tak samo Rosela, Bartomeu czy Laportę

1

@LuisSalvano Taaa bo były piłkarz, który kocha Barcelonę musi być od razu dobrym prezesem klubu.
Dobrze, że Boniek jako znakomity piłkarz jest tak fantastycznym prezesem PZPNu

1

Komentarz usunięty

4

@barcelonaLM Głos rozsądku! Powinieneś być w UEFA zamiast rudego zgreda

0

@Encore Lipton. Wtedy ten superpuchar dawałby jakieś emocje

0

Czy jak Villareal wygra to ważniejsza w przyszłym sezonie będzie Liga Europy?

1

@Kgorecki2500 Ja to bym chciał burmistrza Florydy. Mega charyzma, wolnościowiec, zapalony działacz kryptowalut. Boże jakie to by było piękne

0

@MarioVeB! Ja pewnie też nie, choć pewnie jakieś urywki na Twitterze będą viralowo krążyły

2

@Kgorecki2500 Z mojego punktu widzenia to jest to zła rzecz. Swoją szanse miał na reelekcję. Kibicowałem mu, ale przegrał. Trudno. Jego powrót zaszkodzi tylko republikanom i wolnościowej części amerykańskiego społeczeństwa

0

Nie wiem jak was, ale mnie bardziej ekscytuje wspólna gra i radość po golach Messiego i Ramosa niż Messiego i Neymara

1

@Peszko07 I wiadomo jak ten jego powrót do polityki ma wyglądać oprócz wieców i wystąpień w mediach?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@July_6_BcN Myślę, że niewielu jest tu prawników i konstytucjonalistów, żeby mogli to zrobić

1

@QuiqueSetien1958 Dałbym mu w mordę.

2

1

@Bykunn no aż tak daleko bym z tym nie szedł ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?