patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bykunn Najzabawniejsze, że jeśli miałoby dojść do przedterminowych wyborów to jest to woda na młyn dla PISu. Załatwiają TVN i miażdżą reżimówkę przed dostaniem się do władzy opozycji
1
@chosenone Bo jesteś zaangażowany trochę bardziej. Przeciętny Kowalski nie wie co o polityce za bardzo myśleć jak nie interesuje się nią, ale jak jest zalewany informacjami o agresywnym języku opozycji typu ***** ***, wyp***dalac, szmaty, itp. to myśli coś zupełnie innego
0
@Qlewer póki co hasztag #kukiz top 1. #szmaty nie widać w gorących
2
@Bobo25 Fajnie można się pośmiać, ale od polityka jego pokroju trzeba oczekiwać więcej. Taki język nie przystoi i jest to woda na młyn dla wyborców PISu
2
@NaFazieHitman Dokładnie ;)
28
Jakby ktoś nie oglądał, a chciał usłyszeć
0
@Mns21 Chciałbym. Pewnie bardziej z tego, że pociąga mnie ten kraj. Czy bym wrócił to tego już nie wiem, zależy jakby mi się żyło tam na miejscu
2
@Mizander Komuś tu już na łeb pada. Zespół przegrywa - koniec świata xD Czarna dupa i nic nie ma. Jedź do Afryki albo innej Wenezueli pomieszkać. Tam mają jak w raju
1
Stacja trzecia - Suski upada po raz pierwszy
1
@Kgorecki2500 Pamiętaj o oznaczeniu mnie! :D
1
@sebasek99 Tak jak napisałeś Poupée de cire, poupée de so. Top Eurowizyjny.
Lubię też Stromae. Formidable, Alors on Danse, Ta fete. Polecam
1
@!34RC3!_0N4 Powiedz kierownikowi do słuchu, niech mu pójdzie w pięty xD
1
@JimMorrisonFCB żeby nie skończyć jak gościu z Twojego nicku
2
@zmiter912576 Niesamowicie pozytywnie mnie zaskakujesz. Niesamowite, że dałeś radę i to już miesiąc czasu! Wow!
Większość osób wyłamuje się w ciągu pierwszych 14 dni. Chapeau bas i oby tak dalej!
3
@ObiwanKenobi Ja byłem zarówno przeciwko banowaniu Trumpa jak i przeciwko ustawie lexTVN. Natomiast tak, hipokryzja jest po obu stronach
3
@tomek8756 Otóż to!
@barcelonaLM Mogli mieć Dziambora za kandydata to go Korwin z Berkowiczem wykiwali, żeby nie urósł w sile.
0
@Darkfin Tępie wszystko co nie przejawia logicznego myślenia.
Spudłowałeś z tą antifą, bo jestem liberałem gospodarczym i właśnie wolnościowcem wiec wiem co to pojęcie oznacza.
20
Jak Trumpa banowano w social mediach to konfederaccy „wolnościowcy” wrzeszczeli o zakładaniu knebla na mordę i braku wolności. Jak PIS próbuje przerobić media w Polsce na swoją modłę to posłowie konfederacji się wstrzymują, a ich „wolnościowi” wojownicy na Twitterze stwierdzają, że trzeba pozbyć się żydowskiego kapitału. Oni w ogóle rozumieją to pojęcie którym tak szafują?
0
@deyna2018 Musisz poeksperymentować :) Ja zawsze biorę całą paterę z 32sztuki, różne rodzaje tam masz :)
1
@barcelonaLM Narodowcy mają tyle wspólnego z wolnością co ghetta i obozy pracy
0
@deyna2018 Widzę, że to pod Warszawą. W stolicy to miałem tylko okazje jeść w Koku Sushi i było bardzo smaczne. Wiec jeśli po prostu szukasz miejsca na sushi to polecam.
A jakbyś zawitał do Wrocławia to Goma najlepsza
0
@BombowiecKrawczyk żaby, bo bardziej białkowe
0
@1daytodeath Szczerze to jak nie masz nic na siebie to bym się tym nie przejmował. Zawsze zostaje szara strefa xD Poza tym komornik nic Ci nie zabierze do wysokości minimum socjalnego wypłaty. Mozesz tez założył jakąś spółkę na okaziciela jak jesteś trochę bardziej obrotny. A jak masz zobowiązania w stylu dziecko, rodzina to bym ich zapakował i wyjechał za granicę z nową kartą.
Ewentualnie zostaje Ci ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Sąd zeruje Ci długi, ale musisz spełnić się do ich zaleceń.
1
@Kettger Jest taka książka: „Jak kraść podręcznik złodzieja” gdzie właśnie są opisane polskie kruczki prawne, jak nie płacić kredytów, jak ogłosić upadłość spółki zgarniając miliony i nie odpowiadając za nic i inne tego typu rzeczy. Bardzo ciekawa lektura, którą czyta się jednym tchem
0
@1daytodeath Mam znajomego, który tylko mi wisi jeszcze z 70k, a w sumie z pół miliona, by się zebrało.
Radzi sobie fantastycznie, wyjechał do Australii i się cieszy życiem
0
@Mihcim jeden rabin powie tak, a drugi rabin powie nie
1
@Comentateiro Pamietam jak w 2010 i 2012 przed nami też każdy miał rozłożyć nogi, a Barcelona jak taran miała przejechać się po Interze i Chelsea. Wszyscy śmiali się z Interu, a jak mój nauczyciel usłyszał, że Chelsea zagra z Barceloną, jako fan angielskich zespołów, aż się przeżegnał. Jeden mecz, jeden błąd i wylatujesz. PSG faworyt, ale pytanie czy zlepek gwiazd zatrybi w kluczowych momentach
0
@marcin000019 no, trzymanymi w ręce xD
0
@ObiwanKenobi Jakiś chór? Albo coś bardziej wpasowujące się w tematykę religijną? Coś kulturalnego i z większą powagą skoro już ktoś chce za taką instytucje traktować kościół?
0
@marcin000019 hahaha byłbym oprawą graficzną waszego występu xD