0

@7black4 Widzę, że kolega nie zna definicji tego czym jest kradzież. Radzę się zapoznać. Gdyby to była prawda co mówisz, to może jakiś sąd w USA powinien się tym zainteresować. Ciekawe czemu się nie zaintesował?

0

@7black4 Argumentem za tym, że Musk jest wybitniejszą jednostką od Bezosa nie była różnica, między stworzeniem a założeniem Tesli.

0

@7black4 Poza tym obwinianie Muska o flash crash jest śmieszne. Jak ktoś kupuje Bitcoina to powinien znać jego wartość. Jak ktoś kupuje spekulancko licząc, że przechytrzy innych i na tym zarobi, potem wysprzedaje się ze stratą, bo kursik poleciał to jest idiotą, który chciał żerować na innych i dostał to na co zasłużył

0

@7black4 Ja też na tym straciłem, a jakoś nie czuję się poszkodowany, bo nie byłem idiotą, żeby sprzedawać na spadkach. Ciekawe …

0

@7black4 no tak kupił ją od innych. Mogłem doprecyzować, a tak to się ktoś zdążył przywalić …

0

@michal26 Przypomniała mi się anegdota jak mój wujek wrócił z Anglii i po powrocie stwierdził, że nie wiedział, że w Europie są jeszcze obozy pracy :D
A tak serio to według mnie zależy. Ludzie lubią narzekać i jak mają wspomnienia z pracy u jakiegoś „Janusza” u którego mogli sobie wyjść na fajeczkę, albo poczekać na klienta to potem im się wydaje, że coś jest obozem pracy. Ja swojego czasu pracowałem u ojca w firmie. Przychodził okres, że był zapierdziel to się pracowało. Były dni, gdy wstawałeś o 2:00, zaczynałeś pracę o 2:30 i wracałeś do domu o 19:00, by znowu wstać o 2:00. Nie miałem większej pensji z tego powodu, ale się robiło. Dużo mnie to nauczyło szacunku do pracy i w dyscyplinie przy swoim biznesie. Mam wrażenie, że dzisiaj mamy do czynienia z takim „soft generation”. Nie narobić się, a zarobić

0

@michal26 Obozy pracy, w których swojego czasu co drugi mój znajomy we Wrocku chciał pracować :D
A tak serio to 100% zgody :)

0

@DaPidejpi Elon jedzie na dotacjach rządowych. Dodatkowo posiada Bitcoina, który też mu da spokój finansowy. Założę się, że i na DogeCoinie dorobił się kupę siana, bo hajpował go niesamowicie i ten urósł 100x. Chłopu problemy finansowe nie grożą. Pytanie dokąd go ten geniusz doprowadzi

0

@DaPidejpi I nie zgadzam się z tym gościem :DDD


0

@DaPidejpi Dwie wielkie postaci to nie ulega wątpliwością, ale Elon to ten szalony gość, który do mnie przemawia

2

@DaPidejpi co do pytania to Musk. Bezos stworzył niesamowity biznes. Na dodatek swoim pomysłem Amazon FBA na swój sposób zrewolucjonizował rynek platform handlowych. Zarobiłem dzięki temu duże pieniądze i propsy dla niego. Natomiast Musk to wizjoner. Twórca PayPala, Tesli, SpaceX. Najwybitniejsza postać Afryki w historii. Bezos stworzył rewelacyjną platformę na nasze czasy , ale Elon rewolucjonizuje i będzie rewolucjonizował przyszłość. Poza tym jest zwolennikiem Bitcoina, którego posiada i on i jego firmy SpaceX i Tesla, więc tak jak Bezos dał mi zarobić, tak Musk daje i będzie dawał mi zarobić :D

0

@DaPidejpi Właścicielem jest nadal, ale nie jest już prezesem

4

@BombowiecKrawczyk hahahahaha :D

3

@BombowiecKrawczyk Gdybym był @FC1899Barca to bym napisał: „Zamiast podejść jakoś poważniej do ciekawego tematu, podać jakaś konkluzję, pochwalić się wiedzą czy też własnymi myślami, to wyskakujesz niczym klasowy błazenek szukając atencji”

Ale nim na szczęście nie jestem, więc napiszę: „xD dobre” :D

2

Jeśli nie jesteście jakimiś wybitnymi jednostkami to wasze życie będzie zapomniane < 200 lat.

Więc czym się przejmujecie?

8

@Pawel13sz Umtiti naprawiający kolana poprzez płukanki zimną wodą

2

@Recber Wychodziła z założenia, że im lepszy piłkarz tym lepszy mąż xD

0

@cracker a to już inna sprawa :)

8

@FC1899Barca Co za konkluzje mam Ci podać jak nie jestem fizykiem? Mam bajki opowiadać jak ty, gdy przychodzi do tematu covida?

7

Zdaje się, że ładne wejście smoka zaliczył kiedyś w lidze mistrzów z Chelsea. Niestety kariera poniżej moich nadziei swojego czasu

0

@FC1899Barca Tam się znajduje 70 milionów Sasina

9

@Herato Spokojnie, zdążą wszyscy poodpadać xD

6

Ślimaki zabijają rocznie 10tys ludzi. Nie mam oporu by się rewanżować, gdy jadę samochodem drogą po deszczu

1

@derlysy1979 Albo dać ci bana. Jasno napisane, że chcesz się wypowiedzieć to się wypowiedz, a nie wklejasz cytaty na pół strony.

1

@LeoMessiah Tyrion ale to wiadome.
Tak poza tym to bardzo lubiłem Tywina, Lorda Baelisha (pozdrawiam pewnego użytkownika), Oberyna (zdecydowanie za krótki udział w serialu). Mimo iż z pozycji widza Joffrey był bardzo wkurzający i bardzo cieszyła jego śmierć to ze swojej roli wkurzającego sadysty króla spisał się rewelacyjnie

0

Zgłaszać Bońka, będzie mniejszy wstyd na Europę :p

1

@FC1899Barca Jej szczotka na głowie i tak wygląda lepiej niż to co jeździec ma na głowie

0

@DaPidejpi Ja to tylko marihuaen sobie wstrzykiwałem

3

@tobiasson92 Kary za wykroczenia na drodze powinny być proporcjonalne do wysokości zarobków. Znów najbardziej po kieszeni dostanie Kowalski na najniższej krajowej, który się zagapił, a ten co zarabia dużo nawet tego nie odczuje

0

@Odcinkowy Zdanie innych to na zasadzie jak ktoś napisze komentarz anty-lewicowy to dają lajka. W drugą stronę działa tak samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?