0

@Khardan Bo i tak nikt nie potraktuje tego jako jakieś pewniaki inwestycyjne. Jak ktoś śledzi Twitterowe konta influencerów kryptowalutowych jest codziennie zalewany masą różnych informacji, wskazówek, predykcji, itd. Jedne przeczą drugim. W tym zalewie informacji, myślisz że ktoś sobie zapisał te dwie daty i zaczął ogłaszać, że pod te wydarzenia trzeba grać? Zniknęło w natłoku i ona doskonale sobie zdawała sprawę, że ludzie wrócą do tego dopiero po fakcie. A wtedy to już będzie za późno. Natomiast ona na pewno zyska masę followersów, a kto wie czy nie będzie jej konto w przyszłości wykorzystane do innych manipulacji dzięki temu. No bo wiadomo, w końcu przewidziała nieprzewidywalne

0

@Khardan No właśnie o to chodzi. Insiderska wiedza jak grube ryby chcą rozegrać hossę. Vitalika poczynań nie mogła znać, wiec i ten 16 maja nie do końca wyglądał tak jak miał wyglądać, ale ogólnie wszystko się zgadza

0

@Khardan Poczynań Vitalika nie miała prawa uwzględnić w styczniu no bo to musiałaby znać przyszłość, żeby coś takiego zgadnąć

0

@Khardan Pytanie czy to nie odnosiło się do początku flash crasha. Nie wiem właśnie dokładnie kiedy to nastąpiło, bo ten początkowy spadek to wyglądało na zwykła korektę wywołaną między innymi przez Vitalika niszczącego shit coiny

0

@wyrek patrząc na avatar to domyślam się w jaki sposób mogła te informacje „wyssać” xDD

0

@wyrek Ciekawi mnie czy ta laska ma po prostu takie dojścia czy na podstawie bardziej bądź mniej dostępnych informacji była w stanie to przewidzieć

5

@pikass14 rozróżniłbym jednak teorie spiskowe od manipulacji na rynku grubych ryb dysponujących miliardami dolarów, którzy mogą wpływać na rynek ku zwiększaniu swoich zysków

3

@patry295 Dla tych co nie siedzą w temacie to tak jakby ktoś przewidział rok temu, że w finale Ligi Mistrzów wygra Chelsea z Man City 1:0, a w finale Mistrzostw Europy decydującego karnego nie strzeli Saka

21

Laska w styczniu podawała datę załamania się rynku kryptowalut z maja i dokładną datę mega pumpu z dzisiejszej nocy. Czy to przypadek, geniusz czy wszystko jest wewnętrznie sterowane? Mind-blowing
https://x.com/marenaltman/status/1352832431318052864

0

@Colon @mrboom Ciekawe jaki jest koszt stworzenia takiego kortu? Chyba nie aż taki duży. Teren mam to może bym sobie taki kort zrobił. Tylko Colon musi mnie najpierw podszkolić …

1

@mrboom My z @Colon już w aucie. Grzej rakietę :D

0

@masterandservant To chyba obie te rzeczy po konferencji Verattiego

0

A Blanik kiedy skacze przez kozła?

32

Widzieliście to? Różnica między srebrnym i brązowym medalem w wyścigu kolarskim trwającym 6 godzin na dystansie 250km. Jakaś masakra :D


0

@Matt_i1992 Z kfc stripsy są bardzo smaczne. Za skrzydełkami nie przepadam

0

@Edoss Ja jestem z tych co lubią jak im wypala mordę :D

1

@Mixtape Spytaj @Majkel34 :D

2

@PolskiBarcelonista10 No frytki to mak ma z fast foodów najlepsze :D

1

@fabregas04 Ten z pomidorowym sosem i cheddarem też był zacny. Lepszy jak dla mnie niż w kfc, gdzie jem tego wrapa jakbym jadł kartkę papieru

1

@Edoss ten pikantny?

0

Jak już jecie coś w maku to co tam najlepiej wam smakuje?
PS: oprócz oleju z frytkownicy xD

6

@MesQueUnClub96 A więc walka o utrzymanie :D

1

@Esteban_ Ted Bundy jeszcze jakoś wyglądał i miał urok osobisty, a Trynkiewicz?

1

@kaamil1910 nczas to źródło wiadomości jak TVP info. Bym uważał, bo lubią przekręcać i manipulować informacjami. Osobiście nie korzystałbym z tego miejsca, jako źródła czerpania swojej wiedzy

39

Są tu jacyś gejmerzy? :D


9

@Lovalo Rzeźby się w internetach udostępnia, a biedni rzeźbiarze nie mają co do garnka włożyć :p

0

@Peszko07 Dzięki ;) Rzeczywiście, a brzmiało to tak, że wydawało się, że musi to być jakiś żart :D

0

@Boogmacher Miałem, ale gdzieś się zgubiła

2

@Peszko07 Poproszę o źródło, bo brzmi jak fejk

0

@tomek8756 Ciekawe ile Sasinów medali przywieziemy z olimpiady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?