patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kubix05 Zaczynałem interesować się piłką od Wisły na szczycie. Wisła vs Legia to było coś. Błaszczykowski, Frankowski, Żurawski, Sobolewski, Uche. To była paka. Chciałbym znów ich zobaczyć na szczycie
0
@Janas11224 Pomyliłem fiolki, zamiast podać fajzera to podałem próbkę moczu do badania
0
@Qlewer Ty to napisałeś, ja spytałem tylko jak ich związek się zaczął
2
@sebo939 Jeszcze brakowało, żeby ktoś drugi w tym czasie zajumał mu rower xD
1
@puyol_presidend5 Pamietam jak świętował z Lorient zdobycie Pucharu Francji i nikt nie skumał, że to nie piłkarz xD
2
@FC1899Barca Ja to bym się nie rozpędzał z podawaniem przykładów typu USA, bo tam zaczynają iść podobną drogą
3
@gurales No chyba zdążył jej się zapytać jak się nazywa po wypakowaniu prezentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Hrzan No właśnie też to mi się obiło o uszy. Jeśli tak to trochę słabo
0
@Kondziubarca Znać to ja też znałem dużo osób, ale to nie znaczy, że wszystkie mnie kochają xD
2
@BorzyKrzys To, że masz zboczone myśli to już nie wina Karola Stopy
2
@Transu96 w drzwiach się choinka odbija :D Szybko zaczynasz świętowanie, ale widzę, że Mikołaj też szybko przyszedł w tym roku xD
4
Myślicie, że Antonella jest z Messim ze względu na to kim on jest? Nie znam ich historii, ale gdzieś mi się rzuciło w oczy, że się znali od młodości, ale potem ich drogi się jakoś rozeszły i ona się z kimś innym spotykała, ale gdy kontakt ożył to ona od razu tego chłopa zostawiła i poleciała za Messim. Nie wiem czy to prawda czy gdzieś jakiś shit post przeczytałem. Jak ktoś się orientuje to może podrzucić info w komentarzu :D
4
@Transu96 wystarczy twarz, nie trzeba pokazywać co się ma w majtkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@LeoMessiah Za darmo mu nic nie przyszło
0
@LeoMessiah „Messi” z 2014
0
@Admin030 Przeczytałem gołąbkach i myślę, czemu wykropkowałeś xD
0
@LeoMessiah Przecież już masz.
15
Będzie dokument wyprodukowany o Lewandowskim przez Amazon Prime. Kozacko!
0
@MarioVeB! Od dzisiaj mam. Karol Stopa
0
@FC1899Barca Japończycy z pierwszym miejscem w tabeli mnie osobiście szokują
0
@prodigy No nie spotkałem się z tym, by ktoś on-chainem potrafił przewidywać short squeezy jak ten dzisiejszej nocy. Walnąć tak dwie daty to jak mówiłem - zgadnąć, że Saka nie strzeli decydującego karnego obstawiając to w zeszłym roku.
1
@Majkel34 Ja też w sobotę przegiąłem, także spoko ;D
0
@clyde Ja też, dlatego nie lubię kosza :D
0
@FvZ89 Nigdzie, po prostu napisałem nie na temat jak i ty ;)
0
@marcin62 *Tenisa. To sport dla elity. Na trybunach szampan i truskawki ;)
10
@pinasmeister Bardziej trafne byłoby stwierdzenie czy Messi z reprezentacją Polski wyszedłby z grupy.
0
@FvZ89 Mind blowing to to, że ktoś się przejmuje jakimiś gadkami polityków
2
@Omoziu Ja też Cię pozdrawiam Panie wyrafinowany ;)
46
Ja to bym na takie relacje PPV wydał majątek, nie wiem jak wy :D
0
@Khardan Albo zyska klientów pod swoje kursy, doradztwo inwestycyjne lub cokolwiek innego. Mała informacja od chłopaka lub „przyjaciela” po imprezie, wokół którego sie zakręciła. Informacja, którą podał jej jakiś insider, ktora i tak nie pokrzyżowała planów grubych ryb, a dzięki temu ona sobie teraz może zarobić na doradzaniu i zyskać większą popularność.