57

WTF? XD


1

@Bartaxinho Dziwne, że nie wycięli mu najpierw serca i wątroby, żeby spalić osobno xD

1

@Bartaxinho No niestety Ameryka Południowa i Środkowa są bardzo niebezpieczne. Bieda, powszechny handel narkotykami, gangi. Widziałem na sadisticu filmy z patroszenia ludzi i wszystkie z tamtych regionów. Niestety, ale to wciąż pod tym względem trzeci świat

1

@Bartaxinho To prawda, choć ortodoksyjni Żydzi też nie są lepsi. Przykład walk muzułmanie vs Żydzi w Izraelu. Postęp w krajach zachodnich wymusił na kościele zmianę swojej pozycji. Bogactwo Europy i teraz powoli też Azji zredukował ilość wojen. Największymi problemami są teraz bieda Afryki i Ameryki Południowej oraz państwa islamistyczne i ich podejście do kobiet, wyższości religii. Ale to kwestia czasu

1

@Mr8lack Tak jak z podróżami w kosmos. Teraz leci Branson, a za kilka lat będzie to jak wakacje w Egipcie

4

@DaPidejpi A pewnego Odesseirona czy tam chipsa nie banują. To dopiero zagadka

2

@barcelonaLM Gdyby Gwiazdowski kontynuował swoją karierę polityczną to nie miałbym tego problemu

1

@Bartaxinho Może tak być, ale osobiście w to nie wierzę. Jesteśmy na dobrej drodze, żeby wyjść z czasów wojen i niesnasek. Europa jest tego świetnym przykładem. Wciąż są problemy na tle religijnym, Bliski Wschód i Afryka, ale myśle, że to kwestia czasu, aż i tam postęp przyjdzie

3

@Bartaxinho Nie myślałeś o tym, żeby zmienić avatar i nick? Zaraz znowu jakiś szeryf internetu Cię podkabluje lub dadzą bana

1

@Bartaxinho Jako takie sztuczne surogatki. Będziesz mógł iść do takiego „banku nasienia” i wybrać sobie jakie geny chcesz, żeby Twoje dziecko miało. Dodatkowo za pomocą zmiany DNA dopasować je tak jak jakąś postać w grze. Wielu ludzi słysząc to ma wielkie obawy, problemy z religią, moralnością, ale dla mnie przyszłość wygląda niezwykle ekscytująco. Mam nadzieje, że nie jesteśmy tym ostatnim pokoleniem „przegranych” którzy nie doczekają dlugowiecznosci i jeszcze bardziej niesamowitego tempa rozrostu technologii, pełnego zasiedlania kosmosu, znajdowania planet takich jak Ziemia, itd

0

@Comfortable_ Na co będzie za późno, bo nie wiem do czego się odnosisz?

1

@Bartaxinho Tak w ogóle to technologia Crisper potrafiąca usunąć z naszego DNA fragmenty np. odpowiedzialne za jakieś choroby genetyczne już istnieje. Rozwój robotyki, medycyny, wcale się nie zdziwię, jak za 100-200 lat ludzie, którzy przykładowo zdecydują się nigdy nie mieć dzieci (aby nie przeludnić planety), staną się jak Schwarzenegger z Terminatora, niezniszczalni

1

@Bartaxinho Dokładnie. Będzie jak ze wszystkim. Najpierw ultra drogie, a potem dostępne dla wszystkich

0

@LionelM95 Problemy naszych wnuków xD A tak serio to i gorące robocice się pewnie znajdą :D A tak w ogóle był jeden genialny film pt. „Ona” z chyba 2013 roku, który pokazywał problemy przyszłości, samotności i zakochania się w AI w postaci kobiety. Rewelacyjny film

0

@escarabajo To ten serial co ogladajac kierujesz bohaterem i w zależności co wybierzesz wpływasz na to jak zakończy się film?

0

@Comfortable_ Nostradamus? :D

2

@Kgorecki2500 Kiedyś ludzi przerażała elektryczność czy samochody. Nic nowego ;)
https://zapodaj.net/3c94bc03d673a.jpg.html

7

Wyobraźcie sobie co napędzane sztuczną inteligencją maszyny będą w stanie robić za 5-10 lat. Przyszłość z filmów nadchodzi. Może to być większa zmiana dla ludzkości niż internet i smart phone’y. Żałuje, że nie urodziłem się z 200 lat później


4

@Bartaxinho hahahahahah miło Cię widzieć :D

1

@macio_944 z dwa tygodnie temu tak miałem, że z 3 godziny się męczyłem, żeby zasnąć, a rano wstałem ledwo żywy

1

Tak btw to ktoś się orientuje dlaczego z fify usunięto ligę czeską? Pamietam jak w Fifie 2010 grałem karierę Banikiem Ostrawą. Fajne są takie średnie ligi europejskie, a niestety brakuje takowych. Kojarzycie inne ligi europejskie, które były, a usunięto?

0

@Colon Jak to ktoś napisał w komentarzach, jak próba nawiązania relacji ojca z nastoletnim synem „nawijąjącym na innych falach”.

A ten rzut butem to beka po całości. Jakby chciał zrobić coś kontrowersyjnego, a „cykał się” iść po całości :D

0

@Colon Beck to tylko z tym wywiadem mi się już zawsze będzie kojarzył xD


1

@nabial Stanoskiego tam gdzieś chodząc nie spotkałeś?

1

@paweldunajecfcb Jeszcze nie, ale jak odziedziczyłem łysinę po ojcu to ten moment nadejdzie

12

@Pawel13sz 3 lata temu się nim jarałem. Teraz patrzę z politowaniem

0

@BlaseR9 Też mi o tym SMSa napisała :p

10

@Worny a po końcowym gwizdku… ufff jak dobrze, że sędzia skończył już ten mecz, bo nie dało się tego oglądać

0

@klaudek10 Do Rzeszowa zapitalać a nie jakieś paczkomaty :p

4

Raków po mistrza Ligii Konferencji idzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?