patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PEDRIII To wyślij chociaż jeden przykład, bo pierwszy post napisałeś godzinę temu i wciąż ani jednej wartościowej wypowiedzi
0
@Azi Kwasem karbolowym można wywołać takie ślady na ciele. Jest to potwierdzona rzecz
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Fenol
Napisałem, że jest to rzecz, ktora jest dla mnie bardziej PRAWDOPODOBNA.
0
@Azi Twierdzenie polega na tym, że ojciec Pio miał stygmaty …
1
@Azi Kolejny z argumentem „poszukaj sobie w internecie” xD
2
@Azi ciężar dowodu spoczywa na tym kto twierdzi, a nie na tym kto przeczy m. Podstawowa reguła prawa rzymskiego
0
@PEDRIII I to jest ten problem, ze atakujesz mnie, podważasz moje tezy, a w zamian dostaję: „masz przeglądarkę to sobie poszukaj”
Co do istnienia Boga to się nie wypowiadam, bo jestem agnostykiem i nie ma argumentów ani za istnieniem ani za nieistnieniem
1
@elo1600 Błogosławieni ci co uwierzyli choć nie zobaczyli, czy jakoś podobnie to szło xD
PS : nie linczujcie mnie za to, bo ja wciąż chcę choć jeden merytoryczny argument, na który nie mogę się doczekać
3
@Azi Nie podałeś żadnego argumentu, żadnego tekstu do zapoznania, żadnego wyniku badań, a oskarżasz mnie o uciekanie od tematu. Z czym ja mam dyskutować xD
1
@PEDRIII A widziałeś osoby w zakładach zamkniętych borykające się z problemami psychicznymi rożnego rodzaju? Tak samo ciekawe pytanie.
Odpowiadając jednak na Twoje to nie widziałem. Natomiast ten temat był zawsze dla mnie ciekawy i dużo czytałem i słuchałem wiele podcastów omawiających różne przypadki „opętań”. Uważam, że mam wystarczającą wiedzę, by o tym podyskutować, ale oczekuje trochę więcej niż bezsensowne pytania „czy widziałem opętania”
2
@elo1600 Zaraz usłyszysz argument, że on nie wie, bo go to nie interesuje, ale pewnie ktoś wpadł na lepsze metody
0
@PEDRIII No skoro mój jedno-zdaniowy komentarz okrzyknąłeś cudem to chyba moje wnioskowanie ma pewne podstawy, czyż nie?
0
@Azi Napisałem podając tweeta, że prędzej uwierzę w wersje z oszustwem niż ze stygmatami, bo za tym idzie obiektywne ocenianie prawdopodobieństwa. Wysnułem wniosek, że wszystkie cuda i opętania da się wyjaśnić, żeby sprowokować do dyskusji, a widzę, że niektórzy mają tak zafiksowane mózgi, że wolą się wdawać w jałową dyskusje bez żadnej merytoryki. Trzymaj się tam cieplutko i idź masakrować dalej
3
@PEDRIII Wiem, że wszędzie widzicie cuda, ale po prostu odniosłem się sarkastycznie do braku jakiejkolwiek merytoryki w Twojej wypowiedzi do tematu, w którym zdecydowałeś się zabrać głos
3
@Azi Jakieś konkrety? Jak masz argumenty to mi je podaj. Cytaty, dane cokolwiek. Badania doktorów kościoła się nie liczą. Bo wiesz łatwiej mi uwierzyć w wersje z kwasem niż ze stygmatami. Obiektywnie staram się podejść do tematu. W nie tak dawnych czasach ludzie w różne rzeczy wierzyli. Jeszcze na początku XX wieku w Stanach Zjednoczonych Charles Hatfield był wynajmowany przez polityków miast, żeby przywołał deszcz w regionie, wiec wiesz.
Co do tekstu o sławie z robieniem sobie krzywdy to populistyczny argument. Nie mam takiej potrzeby. Natomiast są osoby, które mają na takie rzeczy parcie w mniejszej bądź większej skali. Chociażby Jean-Claud Romand, który potrafił się samookaleczyć fingując wypadek czy biorąc przeterminowane barbiturany i podpalając dom. Polecam zapoznać się z jego sylwetką
3
@PEDRIII Ciekawy argument z serii tych, po których przemyślałbym zrewidowanie swojego stanowiska
6
@RobiS Żyjemy w kraju w większości chrześcijańskim dlatego o tym się rozmawia. Żyłbyś wśród Żydów to by się dyskutowało o Judaizmie.
Co do „bóli” ateistów to można tak samo powiedzieć o bólu chrześcijan jak widzą tęcze. Problem jak zwykle jest bardziej złożony
2
@kaamil1910 A chociaż w miejscach, w których faktycznie wbijano gwoździe?
5
@Hosh Dzisiaj ojciec Pio pewnie mógłby zrobić co najwyżej karierę jako tik tokowy magik
31
Ta wersja wydaje mi się znacznie bardziej prawdopodobna. Wszystkie cuda i opętania da się metodologią naukową bądź detektywistyczną wyjaśnić
https://x.com/arlibro/status/1415722157930385415
2
@barpol11 Wysnuwanie czegoś po kilku wyrywkowych komentarzach na sport pl to takie trochę xD
3
@RobiS żeś mnie Panie uprzedził :D
3
@Colin94 Dzisiaj widząc stroje Atletico Mineiro
2
@Dundersztyc tak xD
1
@MesQueUnClub96 Dokładnie ;)
25
Ja bym mu dał za to Oscara
1
@PatrychoO Z tego co się orientuje to bazarówek już nie znajdziesz. Wysokie mandaty za podróby walą i rekwirują towar
13
Na przestrzeni ostatnich 15 lat nasza klubowa piłka osiągnęła taki poziom, że patrzę na kogo w następnych rundach można trafić w tym Conference League i boje się widząc Spartak Trnawa, Szachtior Karaganda czy Dudelange
3
Mittetulundusühing Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond
Ciekawa nazwa przeciwników Śląska Wrocław
1
@PatrychoO To dlatego Sassuolo tak dobrze szło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@MesQueUnClub96 Pewnie nic. Ludzi mało obchodziły moje wymyślone turnieje w fifie