patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
@szymon6847 Może został w samochodzie, bo do klamki nie dosięgnął xD
19
Szach mat ludzie kibicujący Anglii
1
@AntekGriezmann Anglicy uczą się nurkować xD
1
@Mario96w Z tym usprawiedliwieniem to sobie dopisujesz teraz historię, bo nic takiego nie napisałem. To Ty napisałeś, że nie należy dzielić tylko starać się zrozumieć. A ja uważam, że można rozdzielić takiego Hitlera jako złego człowieka i żadne zrozumienie nie wchodzi tu w grę.
1
@wiktor012 Inflacja to wzrost średniego poziomu cen dóbr i usług w pewnym okresie czasu, odzwierciedlający ubytek siły nabywczej pieniądza. Wpływ na to ma i dodruk pieniądza, podatki oraz światowe ceny surowców. Polecam się zapoznać z elementarnymi definicjami, które szczególnie @mindbender84 rozsadzają mózg
1
Pamiętacie jakiś mecz, który oglądaliście w telewizji bez komentarza? Ja sobie przypominam jeden taki mecz. Sezon 2004-05. Barcelona grała z Betisem i z powodu śmierci Jana Pawła II mecz na canal + sport był transmitowany bez komentarza. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-3 po golu Van Bronckhorsta w 5 minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy.
0
La Rambla dziś za wschodzącym słońcem Peru czy za krainą kokainą płynącą?
1
@Mario96w To rozumiem, że Breivika czy Hitlera próbowałbyś zrozumieć, bo w końcu rówieśnicy może ich bili, albo mieli złe relacje z matką?
5
„Ludzi należy dzielić na dobrych i złych. Rasa, pochodzenie, religia, wykształcenie, majątek - nie mają żadnego znaczenia. Tylko to, kto jakim jest człowiekiem”
Irena Sendlerowa, nazywana polskim odpowiednikiem Oskara Schindlera, w czasie II wojny światowej uratowała 2,5 tys. żydowskich dzieci z getta warszawskiego, wywożąc je i ukrywając w polskich rodzinach, sierocińcach oraz klasztorach.
16
Polska gospodarka leży i kwiczy. Inflacja podawana w danych GUSu to jakiś żart. Mój ojciec prowadzi produkcje wkładów i zniczy. Za parafinę w styczniu płacił 3,5zł za kg w marcu 4,5zl, a na dzisiaj cena to już 8,5zl. Co więcej w rafinerii mówią, że estymowana cena w najbliższym czasie to będzie 10zł. To blisko 200% w skali trochę ponad pół roku. Ceny plastiku ponad 100%. Ceny drutów to kwiatów sztucznych ponad 100%. A najbardziej rozwalają te babcie i dziadki co przychodzą do punktów sprzedaży i gadają, że Panie tu wcześniej kto inny sprzedawał i 10 lat temu i cena była 20 gr tańsza za wkład. Niech się przygotują na szok w październiku
3
@Bartolomel Ja to się dziwię, że tak barwna i dostojna postać La Bomby jest tak srogo tępiona przez moderacyjną inkwizycję
0
@Barca1992 Ty faktycznie jakoś mocniej tą alergie w tym roku przeszedłem :D
2
@AntekGriezmann Anglia miała z faworytów Niemców. Włosi Belgów i Hiszpanów, także jak dla mnie Włosi mieli o jeden ciężki mecz więcej
6
@JohnnyBarca xDD
1
@adambądkowski93 Klimasakra
1
@dzagos Grzmi, pada i mgła gęstsza niż ciemność nocy :p
3
@JimMorrisonFCB Ale wtedy jeszcze był słaby jak sik pająka.
Tak to Lewandowskiego można by wymienić :p
47
Popularne w politycznych kręgach dyskusyjnych na La Rambli xD
https://x.com/jebackazdywieco/status/1412502536712507392
3
@adambądkowski93 Po co zasłonięte jest nazwisko skoro wiadomo, że się Tumulec nazywa xD
3
Ktoś jeszcze pamięta tą panią?
26
Chiellini swój chłop ;)
0
@SaulGoodman A Foden po MTV star
5
Jak wyjaśnił xD https://x.com/mietczynski/status/1413038944091099139
0
@amanter Ale jaki sponsor i jakie konkretnie video?
0
@barcelonaLM Bo po prostu wiedzą, że nikogo więcej nie przekonają. Trzeba sprawić, żeby beton stał się jeszcze bardziej betonowy na przyszłe rządy opozycji
0
@amanter Jakie video i jaki sponsor?
2
@barcelonaLM TVP przekonuje już tylko przekonanych. Odcięcie TVNu wywoła tylko większą mobilizacje u reszty społeczeństwa
3
@Darkfin Jest różnica między stacjami prywatnymi, a państwowymi. Te drugie należy zaorać. Te pierwsze niech konkurują na wolnym rynku
2
@barcelonaLM Jakby to weszło to albo byłaby druga Białoruś albo gwóźdź do trumny PiSu. Chciałbym to zobaczyć, bo według mnie PIS zawiesiłby sobie pętle na szyi
1
@barcelonaLM Pamiętam to. Akurat wyjechałem po maturze na 3 miesiące popracować w Anglii przed studiami. Przed pracą oglądałem u ziomka wynajmującego obok mnie pokój :D