patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Na Islandii koń robi za Świętego Mikołaja po godzinach xD
2
@fart mamy nowy smak chipsów rozpalających do czerwoności :p
0
@AlvaroHanso A bo to jest jego ostatni turniej jaki komentuje? Dobrze kojarzę?
0
@Image Mniej więcej tak się interesują tam piłką nożną jak u nas koszykówką
0
@Criss18Barca Tylko niech się nie okaże, że finał dadzą Szpakowskiemu, bo na ruskich streamach będę go oglądał
12
Bo obronę trzeba mieć we krwi. Z Pazdanem z Euro 2016 przeszlibyśmy Słowację i Szwecję
7
Samochodo-dom od Elona Muska
0
@izabella no o to mi chodziło, że nie jestem w temacie
2
@sebasek99 Boski Apolonio. Król skoczni i zdobywca młodych dup
0
@izabella Nie w temacie
1
Jak myślicie. Krystiano będzie kibicował swojemu koledze z ataku Dybali, aby zdobył Copa America? :d
7
Te wąsy nie jedną p*** :D
0
@Janas11224 że ci się chciało
13
@DonMatteo901 alkohol pomaga w obstawianiu. Pro tip dla tutejszych hazardzistów
2
@PatrychoO Byłoby to lepsze niż obecna liga mistrzów, gdzie przez pół roku wieje nudą
1
@clyde Jak takie z was wiedźminowe świry to zrobisz chłopu prezent życia. Nie przez bez i agrest, a przez fakt, że Ty mu go zrobisz. Jest Twój. Nie spi***l tego młoda ;)
0
@clyde Jak jest vibe z obu stron to zajebiście, gorzej jak z jednej strony jest, a z drugiej tak mniej :D Wtedy takie rzeczy mogą odstraszać
0
@clyde Długo się już spotykacie, bo jak laska mi robiła prezenty w pierwszym miesiącu znajomości to uciekałem gdzie się da xD
1
@michal26 Truskawka w poniedziałek będzie tania na giełdzie we Wrocku, bo nie będą świętować xD
0
@michal26 Na mieście oglądasz?
2
@Kgorecki2500 szczególnie, że w dzisiejszych czasach prędzej spotkasz Angola, który ma jakieś wąty boś z Polski niż Ukraińca. Mieszkałem i w Anglii i przebywałem na Ukrainie i o niebo lepiej czułem się wśród Ukraińców
2
@IronSanHybrid Nie bluźnij, bo Sasza Ci truskawek nie nazbiera xD
1
@IronSanHybrid underdogom trzeba panie kibicować, a nie jakieś Anglie
1
@Serek Gdzie libertarianizm ja się pytam
2
Jak Ukraina i tak ma odpaść to niech Anglicy przynajmniej kanonadę nam zafundują, bo się czuje jakbym oglądał mecz Getafe z jakimś Valladolid
2
@Serek pływanie Michael Phelps
2
@Wojcio prawdziwy chłop ze Wschodu, a nie jakiś podrabianiec :D
1
@Stoiczkow @FIJI Ja na szluga i po browara
0
@Joe_Pesci Obaj. Asysty się nie liczą
0
Czesi bez sił i bez pomysłu. Lepiej już my się prezentowaliśmy ze Szwecją