7

Na Islandii koń robi za Świętego Mikołaja po godzinach xD


2

@fart mamy nowy smak chipsów rozpalających do czerwoności :p

0

@AlvaroHanso A bo to jest jego ostatni turniej jaki komentuje? Dobrze kojarzę?

0

@Image Mniej więcej tak się interesują tam piłką nożną jak u nas koszykówką

0

@Criss18Barca Tylko niech się nie okaże, że finał dadzą Szpakowskiemu, bo na ruskich streamach będę go oglądał

12

Bo obronę trzeba mieć we krwi. Z Pazdanem z Euro 2016 przeszlibyśmy Słowację i Szwecję


7

Samochodo-dom od Elona Muska


0

@izabella no o to mi chodziło, że nie jestem w temacie

2

@sebasek99 Boski Apolonio. Król skoczni i zdobywca młodych dup

0

@izabella Nie w temacie

1

Jak myślicie. Krystiano będzie kibicował swojemu koledze z ataku Dybali, aby zdobył Copa America? :d

7

Te wąsy nie jedną p*** :D

0

@Janas11224 że ci się chciało

13

@DonMatteo901 alkohol pomaga w obstawianiu. Pro tip dla tutejszych hazardzistów

2

@PatrychoO Byłoby to lepsze niż obecna liga mistrzów, gdzie przez pół roku wieje nudą

1

@clyde Jak takie z was wiedźminowe świry to zrobisz chłopu prezent życia. Nie przez bez i agrest, a przez fakt, że Ty mu go zrobisz. Jest Twój. Nie spi***l tego młoda ;)

0

@clyde Jak jest vibe z obu stron to zajebiście, gorzej jak z jednej strony jest, a z drugiej tak mniej :D Wtedy takie rzeczy mogą odstraszać

0

@clyde Długo się już spotykacie, bo jak laska mi robiła prezenty w pierwszym miesiącu znajomości to uciekałem gdzie się da xD

1

@michal26 Truskawka w poniedziałek będzie tania na giełdzie we Wrocku, bo nie będą świętować xD

0

@michal26 Na mieście oglądasz?

2

@Kgorecki2500 szczególnie, że w dzisiejszych czasach prędzej spotkasz Angola, który ma jakieś wąty boś z Polski niż Ukraińca. Mieszkałem i w Anglii i przebywałem na Ukrainie i o niebo lepiej czułem się wśród Ukraińców

2

@IronSanHybrid Nie bluźnij, bo Sasza Ci truskawek nie nazbiera xD

1

@IronSanHybrid underdogom trzeba panie kibicować, a nie jakieś Anglie

1

@Serek Gdzie libertarianizm ja się pytam

2

Jak Ukraina i tak ma odpaść to niech Anglicy przynajmniej kanonadę nam zafundują, bo się czuje jakbym oglądał mecz Getafe z jakimś Valladolid

2

@Serek pływanie Michael Phelps

2

@Wojcio prawdziwy chłop ze Wschodu, a nie jakiś podrabianiec :D

1

@Stoiczkow @FIJI Ja na szluga i po browara

0

@Joe_Pesci Obaj. Asysty się nie liczą

0

Czesi bez sił i bez pomysłu. Lepiej już my się prezentowaliśmy ze Szwecją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?