1

@Tasde Ocenianie bitcoina na podstawie krótkoterminowych wahań to jak stwierdzenie, że Barcelona jest słabsza od Granady, bo w końcu ostatni mecz przecież z nimi przegrali

0

@Tasde A może podasz ile urósł w przeciągu roku?

138

6

AZ Alkmaar został pierwszym profesjonalnym klubem w Holandii trzymającym Bitcoina w swoim zestawieniu finansowym.
5 lat i mamy nowe PSG i Manchester City :D


4

@l0Messini sprawdź jakie masz limity. W aplikacji powinno wszystko być

0

@BrzydkiAS Ten sensacyjny tom głosu, muzyka w tle, brzmi to jak jakaś hiszpańska telenowela

27

„Masz szluga może?” Tour de France 1920 :D
https://x.com/iearnhistory/status/1410409976674230276

5

@Sulimo Słusznie. Dzięki, że nam zaoszczędzisz kolejnych

0

@mati7722 Dawaj

0

@msmsms Zdaniem ludzi którzy by od tak zmienili zdanie można by od razu się podetrzeć

0

@Mixtape Żalisz się czy chwalisz? Papierkowa robota coś strasznego, gułag przy tym wymięka :p

5

Boski Krzysiu Bosak znany z bycia wybitnym biologiem i wirusologiem opowiadający swoje kocopoły. I jego przyboczny @FC1899Barca stwierdzający, że każdy rozumny człowiek to foliarz, bo wiadomo nie żadne spiski tylko rzetelna naukowa wiedza za tym idzie

3

@Admin030 Dzwoń do uefa, żeby już rozdali nagrody, bo wszystko przewidziałeś

2

@agaFCB a Ty jesteś Miss Universe, że taka wybredna? :p

1

@DaPidejpi Ja to kiedyś Miodowe Lata oglądałem czasami do posiłku na ipli. O ile kumam, że oglądanie reklam to forma zapłaty za to, że nie wykładam gotówki na abonament, to denerwowało mnie, że czasami po reklamach odcinek zamiast zacząć się od momentu, w którym został przerwany to odtwarzał się od początku. No i podziękowałem

0

@Archie i może jeszcze reggae reggae do tego? :p

0

@IronSanHybrid Ja to bardziej do kwa kwa w wykonaniu żaby się doczepił :D

15

4

Wyróżniamy się na tle Europy :D


0

Kupno dystrybutora i paliwa za do niego za 4 zł było dobrą inwestycją
https://zapodaj.net/8dfd36f92a98c.jpg.html

0

@BartqRKO Nie do końca się zgadzam. Jeśli dziękujesz na scenie osobą, które faktycznie mocno się do tego przyczyniły i poświęcasz chwilę, żeby coś więcej powiedzieć o tym, no to ok. Natomiast jeśli wygłaszasz tyradę w stylu dzięki x i dzięki Y za zmianę mojego nastawienia, no i dzięki za to, że byliście przy mnie, bo bez was nie dałbym rady. No to jest to płytkie i nijakie. Nieciekawe dla widza i bez jakości dla odbiorcy pochwał. Taka „obowiązkowa” litania, byleby odbębnić swoje.

0

@BartqRKO To tak jak z podziękowaniami przy odbieraniu na przykład Oscarów. Płytkie, nudne, nijakie. Odbębnić to co wypada i nara. To samo z dzwonieniem do kogoś i składaniem życzeń, byleby odbębnić powinność

1

@deyna2018 Szczerze? Zerowe

2

@DaPidejpi Zjeść to byśmy zjedli Twoją lasagne :p

1

Boniek to potrafił pokazać miejsce w szeregu Belgii. Bonialdo > Ronaldo

0

@Bobo25 vielleicht

3

@Yosemite pizza>frytki

4

Jakbym był sędzią to Pepe dostawałby ode mnie czerwoną kartkę w 1 minucie każdego meczu. Tak pro forma, bo i tak wiadomo, że coś odjebie

1

@Encore To samo o Polsce można powiedzieć, choć wydaje mi się, że nawet Messi i Ronaldo by nam nic nie pomogli

2

@Comfortable_ Z drugiej zajebiscie, że Pepe wyjebany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?