1

Dawać mnie tu Busquetsa jako pierwszego, bo dawno ktoś słupka nie obił

1

@Roobo Obudziło się w nim DNA Barcy

0

@Lucassito no wpadło

0

@kuz Zaraz wszyscy odejdą bo zbankrutujemy :p

0

@JimMorrisonFCB Kiepsko Ci się skojarzyło :p

0

@halfnolife Wolałbym zobaczyć jak sobie poradzi w Premier League

0

Ktoś poleci jakieś rockowe albumy / wykonawców w stylu Three Days Grace, Breaking Benjamin, Linkin Park albo w stylu Bring Me The Horizon, Bullet for my Valentine?

0

@escarabajo No spoko, po prostu często widzę jak ludzie narzekają na maki, kfc i inne tego typu rzeczy. No bo wiadomo kiedyś to było, a teraz to nie ma nic. Panie sama chemia i dziadostwo. A potem jako pierwsi 30km wcześniej mówią, żeby się zatrzymać w maku, bo by big maca zjedli. Nie mówię, że tak jest w Twoim przypadku, stwierdzam tylko zależność, którą da się zauważyć

0

@escarabajo Ale wiesz, że nikt nie broni Ci wziąć w podróż kiełby i jaja zamiast zajeżdżać do McDonalda? :D

1

@kuz Bo to nie w Polsce. Zobacz na ciężarówkę i na białe tablice jakie ma

1

@daniel32778 No to już kwestia indywidualna. Mi też bardziej podoba się Dua Lipa niż Ester

2

@Jakchcesz I nie musisz pić cieplej wódki. Kolejny plus :D

1

@BorzyKrzys Wiadomo sławna, bogata i dużo w życiu widziała. Brzydka też nie jest, ale jeśli tylko samą urodę miałbym oceniać to typowa laska jakich wiele

10

@amanter Kolejny przykład jak porąbany był Bartomeu. Za wszelką cenę chciał podpisać Griezmanna wiedząc, że klub nie ma kasy, żeby sprostać jego oczekiwaniom płacowym. Więc przeniósł to w czasie zwiększajac pensje rok do roku co usatysfakcjonowało Griezmanna i postawiło klub pod ścianą z wiarą, że za kilka lat te pieniądze nagle się skądś znajdą

1

@Hrzan A ja tam lubię gorzką :p

2

@tomek8756 Kaczyński z Sasinem po nocach zapierdzielają w kopalni, abyście mieli 500+ to jeszcze narzekacie. I jeszcze kopalnie najchętniej byście im pozamykali

0

@ZiX Jakby na tych miniaturkach były ich żony albo córki to można by urządzać plebiscyt, a tak to do dupy z takim czymś

1

@MesQueUnClub_87 Przez Kakarana i spółkę, przecież masz napisane xD

3

@Kgorecki2500 Mogę prosić o oznaczenia? :D

0

@JimMorrisonFCB Też myślałem, że to Dede

10

Kość nadgarstka zrobiła salto o 180 stopni i jaja zmiażdżone, choć tego drugiego chyba nawet nie zauważył xD
https://x.com/winstupldprizes/status/1411937210220236802

0

@Colon Sharapova miała tego seksapilu

2

@PatrychoO Dembele - mentalny dzieciak

0

@norbi77 Człowieku mówimy o Euro i o tym dlaczego Ronaldo nie prezentował się na nim lepiej

1

@Coutinho007 nie bierz narkotyków bo Cię zmiotą z planszy :p

1

@Kamilos84 o cię panie, jakie wynalazki

0

@daniel32778 Wiadro kup. Bezpieczniej będzie :D

3

@Encore No innej opcji nie widzę. Jakby to było, jakby gość podniósł sedes, patrzy wąż i stwierdza „eee tam i tak się odleję, co może się stać. Może go utopię strumieniem” xD

12

@Encore No właśnie niespodzianka była dopiero jak usiadł xD

57

Po takim czymś miałbym psychę tak zrytą, że bym chyba do końca życia do nocnika robił xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?