patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dawać mnie tu Busquetsa jako pierwszego, bo dawno ktoś słupka nie obił
1
@Roobo Obudziło się w nim DNA Barcy
0
@Lucassito no wpadło
0
@kuz Zaraz wszyscy odejdą bo zbankrutujemy :p
0
@JimMorrisonFCB Kiepsko Ci się skojarzyło :p
0
@halfnolife Wolałbym zobaczyć jak sobie poradzi w Premier League
0
Ktoś poleci jakieś rockowe albumy / wykonawców w stylu Three Days Grace, Breaking Benjamin, Linkin Park albo w stylu Bring Me The Horizon, Bullet for my Valentine?
0
@escarabajo No spoko, po prostu często widzę jak ludzie narzekają na maki, kfc i inne tego typu rzeczy. No bo wiadomo kiedyś to było, a teraz to nie ma nic. Panie sama chemia i dziadostwo. A potem jako pierwsi 30km wcześniej mówią, żeby się zatrzymać w maku, bo by big maca zjedli. Nie mówię, że tak jest w Twoim przypadku, stwierdzam tylko zależność, którą da się zauważyć
0
@escarabajo Ale wiesz, że nikt nie broni Ci wziąć w podróż kiełby i jaja zamiast zajeżdżać do McDonalda? :D
1
@kuz Bo to nie w Polsce. Zobacz na ciężarówkę i na białe tablice jakie ma
1
@daniel32778 No to już kwestia indywidualna. Mi też bardziej podoba się Dua Lipa niż Ester
2
@Jakchcesz I nie musisz pić cieplej wódki. Kolejny plus :D
1
@BorzyKrzys Wiadomo sławna, bogata i dużo w życiu widziała. Brzydka też nie jest, ale jeśli tylko samą urodę miałbym oceniać to typowa laska jakich wiele
10
@amanter Kolejny przykład jak porąbany był Bartomeu. Za wszelką cenę chciał podpisać Griezmanna wiedząc, że klub nie ma kasy, żeby sprostać jego oczekiwaniom płacowym. Więc przeniósł to w czasie zwiększajac pensje rok do roku co usatysfakcjonowało Griezmanna i postawiło klub pod ścianą z wiarą, że za kilka lat te pieniądze nagle się skądś znajdą
1
@Hrzan A ja tam lubię gorzką :p
2
@tomek8756 Kaczyński z Sasinem po nocach zapierdzielają w kopalni, abyście mieli 500+ to jeszcze narzekacie. I jeszcze kopalnie najchętniej byście im pozamykali
0
@ZiX Jakby na tych miniaturkach były ich żony albo córki to można by urządzać plebiscyt, a tak to do dupy z takim czymś
1
@MesQueUnClub_87 Przez Kakarana i spółkę, przecież masz napisane xD
3
@Kgorecki2500 Mogę prosić o oznaczenia? :D
0
@JimMorrisonFCB Też myślałem, że to Dede
10
Kość nadgarstka zrobiła salto o 180 stopni i jaja zmiażdżone, choć tego drugiego chyba nawet nie zauważył xD
https://x.com/winstupldprizes/status/1411937210220236802
0
@Colon Sharapova miała tego seksapilu
2
@PatrychoO Dembele - mentalny dzieciak
0
@norbi77 Człowieku mówimy o Euro i o tym dlaczego Ronaldo nie prezentował się na nim lepiej
1
@Coutinho007 nie bierz narkotyków bo Cię zmiotą z planszy :p
1
@Kamilos84 o cię panie, jakie wynalazki
0
@daniel32778 Wiadro kup. Bezpieczniej będzie :D
3
@Encore No innej opcji nie widzę. Jakby to było, jakby gość podniósł sedes, patrzy wąż i stwierdza „eee tam i tak się odleję, co może się stać. Może go utopię strumieniem” xD
12
@Encore No właśnie niespodzianka była dopiero jak usiadł xD
57
Po takim czymś miałbym psychę tak zrytą, że bym chyba do końca życia do nocnika robił xD