patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Jeszcze więcej przewijania, żeby znaleźć szukaną emotkę. Chociaż buźki 1,2,3 i 6 całkiem spoko
11
@FC1899Barca Piękna! Jakby w Barcelonie też zaczęli robić konkursy na najlepszą koszulkę na następny sezon to w końcu mielibyśmy coś godnego uwagi. Może poprzez Socios App od Chiliz to się kiedyś wydarzy
1
@bartekvisca No to co? A u nas nikt nie przeliczał na stare złote, jak już były nowe złotówki w obiegu?
2
@Uukasz_93 Bez tego okropnego logo sponsora by był przekozak. Tak to jest kicz i tandeta
7
@Comentateiro Dobrze, że Borek u nas nie decyduje, bo byś miał 1. Lewandowski 2. Ronaldo 3. Mbappe
1
@PatrychoO A tu kontuzja Navasa i Donnarummy i się okaże, że nie ma kogo postawić w bramce xD
3
@MesQueUnClub96 To fakt, Harry Kane też jest w rankingach brany pod uwagę :p
7
@Mr8lack Z resztą poczekaj na koniec. Tu też jeszcze może paść „nie wiem o czym mówisz” xD
0
@Mr8lack hahaha no to fakt :D Chociaż i tak większego złomowania oprócz tych dwóch sobie nie przypominam ;)
3
@cat_r37 Konkurent do złomowania roku xD
9
@patry295 Double Combo. Walkę zorganizuje Marcin Najman xDD
8
Nie wierzę w to co widzę. Debil Fight w oktagonie
https://x.com/zkossakowski/status/1415292361219915777
1
@dzagos reprezentacją z prawdziwego zdarzenia też bym nie pogardził
6
@Criss18Barca To skoki w Polsce za Małysza miały tylko trochę gorsze liczby xD
3
Ależ świetny telefon do hejt parku. Anegdota o Kowalu ze ślubu beka w ch** xD
7
To jak Stano już się wyśpi po hejt parku to pierwsze co to wycieczka do operatora po zmianę numeru xD
2
@Kgorecki2500 ja to się dziwię, że Ci się chce tak dzień w dzień te wiadomości oglądać. Ciekawe ile wytrwasz. Ja chyba jestem zbyt nerwową osobą, bo zaraz by mną trzęsło jakie bzdury tam mówią i że ktoś to ogląda w tym momencie i twardo w to wierzy
1
@Kondziubarca Brutto? Pod jakiego PITa taki dochód potem zakwalifikować xD
0
@AllBundy Od takiego telefonu to by było z 40zl dla artystów
3
@arraco aż mi się przypomniało :DD
1
@clyde A i tak należałoby zadać pytanie czy on jest nam do czegoś potrzebny?
1
@Kettger Viktor Orban to pewnie po tych samych poglądach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@AmigoBlancos A ja to nie rozumiem takiego składania życzeń na pokaz na Twitterze
1
@norbi77 Żeby Suarez siedział na trybunach? Już przyszedł Kun na zastępstwo za podstawowego Brejłejta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@mindbender84 Ze strony takich utworów jak Hurt, God’s gonna cut you down, aint no grave go uwielbiam
0
@Colon Ja kiedyś próbowałem z tej strony chwycić Cash’a ale wymiękłem. To nie dla mnie
0
@Colon Na to country Cię jednak wzięło? :D
0
@SaulGoodman To ja powiem. Chodzi o WFiste jeżdżącego MPK bez biletów po Warszawie
1
@HERORICH2 Aż chyba zacznę nagrywać rozmowy ze znajomymi, bo potem wyjdzie, że tylko ja tego nie robię :D
0
@Colon Hahaha no ale faktycznie jakbym nie znał Pantery i usłyszał taką nazwę płyty/utworu to bym stwierdził, że to jakiś pewnie kiczowaty zespół country :D