patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Yosemite Pan Nowak to jest TOP
2
@Dagoneus Pewnie nie tylko palce xD
2
@Dagoneus Maczałeś w tym palce Lordzie Peterze Baelishu
3
@mekston Lewy zyskuje na odpadnięciu CRa
3
Niespodzianka dnia w postaci Czechów i satysfakcja z odpadnięcia rzeźnika pepe i Kryszczjano. Dobry dzień na Euro
0
@Rielan ale odpadliśmy jak i Portugalia
1
Polacy tez mieli 5 minut ;p
1
Lukaku przy tym wolnym sie wlaczyl Ronaldo
1
Pepe niech sie cieszy, ze go El Classico z Vidalem nie spotkalo. Bo by bylo Reguillon 2.0
1
Pepe to jest debil
1
Ronaldo wykonuje wolnego wiec Belgia nie ma sie czego obawiac :D
4
Pepe, jak ja nie cierpie tego typa. Jeszcze fika do Lukaku, który jakby chcial to by go tam jednym machnieciem reki zabil
4
@EleanoR i przegrałeś
5
@EleanoR wyzywam Cię by nie dać mi herbu
4
@SaulGoodman Ja już zaprawiony w bojach po Liverpoolu, Romie i Bayernie, żeby mnie takie rzeczy ruszały
4
@koksik2700 Maszyna
1
@dreed93 A miało być tak pięknie :(
2
@Antimadridista~ Oj tak, najpierw by ułożył się dobrze mecz, a potem przy 1:1 w ostatniej akcji meczu, aby już Belgia nie miała szansy wznowić nawet od środka
5
@PiotrR Francja, Niemcy Portugalia. Finał Ukraina vs Czechy :p
3
@AntekGriezmann Czechom
4
@chavez Tylko kataklizm odbierze Brejtłejtowi Złotą Piłkę
0
@MarFan No i dobrze, bo w 2004 roku powinni wygrać Czesi
1
@Coutinho007 Ja to bym jeszcze dodał, że Ronaldo Barcelona to już po sezonie sprzedała, a magik Brejtłejt już półtorej roku pokazuję swoją tiki takę
0
@AmigoBlancos I bardzo dobrze. Było to zwyczajnie niesprawiedliwe
3
@DaPidejpi Dobry strategicznie wybór, będziesz się mógł nieźle wykłócać na La Rambli jak jakiś policjant za kilka lat znów kogoś udusi w USA.
0
@AmigoBlancos Odpowiadając na Twoje pytanie. Jest tak, bo jesteśmy słabsi
0
@Worny No ale też przesadnie często to my w tym czasie z nimi nie graliśmy
1
@EleanoR Ale najlepiej to takie dryblasy duże
15
@EleanoR Kiszone zamykam
3
Wiesz, że robi się poważnie kiedy stary wstaje i podchodzi bliżej telewizora