patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
10 Czeszek w pierwszej setce rankingu WTA. To aż się wierzyć nie chce. Niesamowite
1
@Ojciec5tkidzieci „Jesteście słabi, bo umiecie tylko pisać komentarze, a po prostu nie macie takiej odwagi, żeby sobie to zrobić”
Miszcz xD
2
Nie dziwi mnie brutalność na boisku Latynosów, po tym co zobaczyłem na sadiaticu w ich wykonaniu
0
@jacob345 Co powiedział? :D
4
@Kgorecki2500 To dlatego narodowcy tak bardzo chcą odzyskać ten Lwów xD
1
@macio_944 Cieszę się, że trafnie spostrzegłeś :)
6
@macio_944 Dokładnie, jako bezwartościowy człowiek osiągam dzisiaj szczyty swoich możliwości. Mózg mi paruje od nadmiaru wrażeń. Ostatnio się tak czułem jak Karyna w w kolejce się na mnie spojrzała
1
@igor69 Otóż to!
5
@msmsms imperium kontratakuje xD
4
@DaPidejpi Jacy ludzie takie osiągnięcia. Edison wynalazł żarówkę. @patry295 doprowadzil do gorących na La Rambli
2
@michaleu Witam kolegę tutaj
2
@MesQueUnClub96 przyznaj się. Chciałbyś mieć całe top 3 dla siebie
2
@MesQueUnClub96 spiseg. Naucz się pisać poprawnie
1
@kuz Jedno słowo i już wiesz o jaki film chodzi :D
0
@Janas11224 Przed zarzutami o stronniczość. Natomiast powinni już dawno zareagować na to co się dzieje, bo ten temat jest wałkowany od kilku miesięcy
0
@Nano22 @Janas11224 Ja nie bronię w żadnym wypadku Chaki
0
@Mr8lack Też uważam, że tak należałoby postąpić.
1
@ElKamil To że człowiek się męczy a przyjdzie ktoś mądrzejszy, silniejszy, wiedzący czego chce i zgarnie cały pakiet zielonych xD
2
Trochę śmieszne wydają się te oskarżenia w stronę moderacji o stronniczość, a przecież nie mieli problemu, żeby wrzucić wywiad z Mentzenem w zeszłym roku. Natomiast faktycznie, szczególnie w ostatnich dniach zrobił się tutaj bałagan i wynikło wiele emocjonalnych kłótni, które nie służą utrzymaniu jakości tej strony. Fajnie jakby ktoś z @Moderacja zabrał głos i trochę ogarnął ten śmietnik, który się stworzył. Pozdrawiam
0
@mekston A nie Williams - 7?
Edit: Ooo wyeliminowana
0
@michal26 O to chodzi, to może być zawodniczka na top 10 w krótkim okresie czasu, a poziom na jakim gra w tym wieku karze sądzić, że dziewczyna ma ogromny potencjał
0
@michal26 Kostyuk wygląda dobrze i ta 17-letnia Coco też może namieszać
2
@RobiS Narazie to chyba Tobie żyłka pęka :p
0
@Szpenser Z tym Lahozem to odleciałeś jak on ze swoimi interpretacjami :p
4
@Explode o to już barmana po cichu musisz spytać to Ci zapoda szprycę nawet i kongijską :p
0
@pele1282 Trzeba będzie posłuchać Angel of Death, żeby uczcić to święto
16
Idę wieczorem się ponownie zaszczepić, ktoś ze mną?
https://x.com/matt_magdziarz/status/1401466423168356355
5
@koksik2700 Wypowiadać się w tak prostacki sposób może chłop ze sztachetą w ręce, a nie facet, który chce zostać prezydentem miasta wojewódzkiego
5
Kandydat na prezydenta Rzeszowa - Grzegorz Braun, w trakcie debaty Radia Zet z udziałem pozostałych kandydatów został w pewnym momencie wyrzucony z programu przez prowadzącego. No i muszę powiedzieć szczerze, że bardzo słusznie. Można mieć różne poglądy, ale język jakim posługuje się Braun jest po prostu niedopuszczalny.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wybory-w-rzeszowie-debata-kandydatow-grzegorz-braun-wyrzucony-z-programu/4wr4nh4,79cfc278
1
@LeoMessi1994 Hahah też tak czasem mam, szczególnie jak jeden jakiś kawałek usłyszę i potem już leci :D