0

10 Czeszek w pierwszej setce rankingu WTA. To aż się wierzyć nie chce. Niesamowite

1

@Ojciec5tkidzieci „Jesteście słabi, bo umiecie tylko pisać komentarze, a po prostu nie macie takiej odwagi, żeby sobie to zrobić”
Miszcz xD

2

Nie dziwi mnie brutalność na boisku Latynosów, po tym co zobaczyłem na sadiaticu w ich wykonaniu

0

@jacob345 Co powiedział? :D

4

@Kgorecki2500 To dlatego narodowcy tak bardzo chcą odzyskać ten Lwów xD

1

@macio_944 Cieszę się, że trafnie spostrzegłeś :)

6

@macio_944 Dokładnie, jako bezwartościowy człowiek osiągam dzisiaj szczyty swoich możliwości. Mózg mi paruje od nadmiaru wrażeń. Ostatnio się tak czułem jak Karyna w w kolejce się na mnie spojrzała

1

@igor69 Otóż to!

5

@msmsms imperium kontratakuje xD

4

@DaPidejpi Jacy ludzie takie osiągnięcia. Edison wynalazł żarówkę. @patry295 doprowadzil do gorących na La Rambli

2

@michaleu Witam kolegę tutaj

2

@MesQueUnClub96 przyznaj się. Chciałbyś mieć całe top 3 dla siebie

2

@MesQueUnClub96 spiseg. Naucz się pisać poprawnie

1

@kuz Jedno słowo i już wiesz o jaki film chodzi :D

0

@Janas11224 Przed zarzutami o stronniczość. Natomiast powinni już dawno zareagować na to co się dzieje, bo ten temat jest wałkowany od kilku miesięcy

0

@Nano22 @Janas11224 Ja nie bronię w żadnym wypadku Chaki

0

@Mr8lack Też uważam, że tak należałoby postąpić.

1

@ElKamil To że człowiek się męczy a przyjdzie ktoś mądrzejszy, silniejszy, wiedzący czego chce i zgarnie cały pakiet zielonych xD

2

Trochę śmieszne wydają się te oskarżenia w stronę moderacji o stronniczość, a przecież nie mieli problemu, żeby wrzucić wywiad z Mentzenem w zeszłym roku. Natomiast faktycznie, szczególnie w ostatnich dniach zrobił się tutaj bałagan i wynikło wiele emocjonalnych kłótni, które nie służą utrzymaniu jakości tej strony. Fajnie jakby ktoś z @Moderacja zabrał głos i trochę ogarnął ten śmietnik, który się stworzył. Pozdrawiam

0

@mekston A nie Williams - 7?

Edit: Ooo wyeliminowana

0

@michal26 O to chodzi, to może być zawodniczka na top 10 w krótkim okresie czasu, a poziom na jakim gra w tym wieku karze sądzić, że dziewczyna ma ogromny potencjał

0

@michal26 Kostyuk wygląda dobrze i ta 17-letnia Coco też może namieszać

2

@RobiS Narazie to chyba Tobie żyłka pęka :p

0

@Szpenser Z tym Lahozem to odleciałeś jak on ze swoimi interpretacjami :p

4

@Explode o to już barmana po cichu musisz spytać to Ci zapoda szprycę nawet i kongijską :p

0

@pele1282 Trzeba będzie posłuchać Angel of Death, żeby uczcić to święto

16

Idę wieczorem się ponownie zaszczepić, ktoś ze mną?
https://x.com/matt_magdziarz/status/1401466423168356355

5

@koksik2700 Wypowiadać się w tak prostacki sposób może chłop ze sztachetą w ręce, a nie facet, który chce zostać prezydentem miasta wojewódzkiego

5

Kandydat na prezydenta Rzeszowa - Grzegorz Braun, w trakcie debaty Radia Zet z udziałem pozostałych kandydatów został w pewnym momencie wyrzucony z programu przez prowadzącego. No i muszę powiedzieć szczerze, że bardzo słusznie. Można mieć różne poglądy, ale język jakim posługuje się Braun jest po prostu niedopuszczalny.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wybory-w-rzeszowie-debata-kandydatow-grzegorz-braun-wyrzucony-z-programu/4wr4nh4,79cfc278

1

@LeoMessi1994 Hahah też tak czasem mam, szczególnie jak jeden jakiś kawałek usłyszę i potem już leci :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?