patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Zastanawiam się jaka część społeczeństwa cieszy się z tych cyrków dotyczących aborcji. Pewnie mniej niż połowa... tak mało demokratycznie. Chyba tylko emerytki się cieszą, które męskiego przyrodzenia nie widziały od czasów II wojny światowej
0
@HK23 Suarez przyzwyczaił, że w psuciu strzałów na pustą bramkę jest ekspertem klasy światowej :p
11
@culesjasiules a ludzie tu żałowali suareza bo by się przydał. Chyba do machania łapami i robienia atmosfery
0
@kulek22 w tej formie to grając z Coco Jambo Warszawa mieliby trudny grafik
3
@HERORICH2 sułarez lepszy bo grał w Barsy
0
@Fawrf No dokładnie :)
0
@masq nie śledzę młodzieżówki :)
Edit: w sensie dopóki nie zadebiutował, bo o tej porze to już chyba było o nim głośno
5
Rok temu nie wiedziałem kto to Ansu Fati, a w tym roku nie oddałbym go za żadne pieniądze
PS: Mając takie gwiazdy w młodzieżówce to jak grać na cheatach
0
@KamilZ chapeau bas
1
@MesQueUnClub96 chyba z papieru xD
1
@Bartunek Rakitic powinien na foto z pucharu wyskakiwać. Surprise motherf****ers
0
@szymonekk player.pl abonament na kanały sportowe
0
@szymonekk Skoro chcesz płacić to czemu nie wykupisz playera za śmieszne 15zl? Jakbyś miał płacić za pojedynczy mecz to przecież podobnie byś zapłacił, a tu masz na miesiąc
0
@filon z tych co po domach chodzą ;p
@PitBullx Co do pytania to jasne, że starszą
1
@Colon Cóż, jego transfer do Rosji nie dziwi :p
4
@Ziemny @Nolife1899 jedziecie po nim jakbyście sami nigdy nie przymelanżowali. Dajcie chłopakowi spokój, bo na kacu jest :p
4
Pod domem posła PISu Piotra Polaka rolnicy dziś rano wyrzucili z przyczepy obornik. Do tego na ogrodzeniu zawisł baner „Tu mieszka Piotr Polak- zdrajca polskiej wsi.”
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=H6UX14l7hqA
1
Nyom- nowy wróg publiczny nr 1 La Rambli :p
1
@michaleu Brzydki mecz jak dla mnie i ciężki do oglądania. Przerwy w grze, wybijanie piłki, faule. Słaba gra w ataku pozycyjnym i długie minuty, gdy Getafe było przy piłce. Podobać mógł się w pierwszej połowie Dest i Pedri, który chwilami czarował. Dembele piłkarz tysiąca strat, mówi się, że to wina długiej przerwy w grze, ale to jego niechlujstwo na boisku było widoczne i przed kontuzjami. Griezmann bezpłciowy i ogólnie brakuje błysku zespołowi
2
Na tego Nioma to by się przydał dzisiaj Vidal
0
Dembele piłkarz tysiąca i jednej kiwki skończonej stratą
1
@VamosRakieta grubo
0
@NeroTFP Dość odważne wnioski po jednej kolejce z początku sezonu
0
@Tales_Omletu Aż szkoda, że więcej nie postawiłeś :D
0
@kamilo0066 no z twarzy taki typowy Angol :p
1
@sendesara o tym golu w półfinale z Milanem właśnie pomyślałem :)
1
@sendesara Ahh ten Ludovic Giuly. Mam z nim najmilsze wspomnienia. Szkoda, że trochę zapomniany
1
Ledwo wróciłem na siłownie i już rząd zamyka. A myślałem, że będę musiał szukać wymówki czemu przestałem chodzić
0
@jeyx77x a Ty nie mówiłeś, że w UK mieszkasz?
0
@tmQbassive Psy szczekają a karawana jedzie dalej