9

Zastanawiam się jaka część społeczeństwa cieszy się z tych cyrków dotyczących aborcji. Pewnie mniej niż połowa... tak mało demokratycznie. Chyba tylko emerytki się cieszą, które męskiego przyrodzenia nie widziały od czasów II wojny światowej

0

@HK23 Suarez przyzwyczaił, że w psuciu strzałów na pustą bramkę jest ekspertem klasy światowej :p

11

@culesjasiules a ludzie tu żałowali suareza bo by się przydał. Chyba do machania łapami i robienia atmosfery

0

@kulek22 w tej formie to grając z Coco Jambo Warszawa mieliby trudny grafik

3

@HERORICH2 sułarez lepszy bo grał w Barsy

0

@Fawrf No dokładnie :)

0

@masq nie śledzę młodzieżówki :)

Edit: w sensie dopóki nie zadebiutował, bo o tej porze to już chyba było o nim głośno

5

Rok temu nie wiedziałem kto to Ansu Fati, a w tym roku nie oddałbym go za żadne pieniądze

PS: Mając takie gwiazdy w młodzieżówce to jak grać na cheatach

0

@KamilZ chapeau bas

1

@MesQueUnClub96 chyba z papieru xD

1

@Bartunek Rakitic powinien na foto z pucharu wyskakiwać. Surprise motherf****ers

0

@szymonekk player.pl abonament na kanały sportowe

0

@szymonekk Skoro chcesz płacić to czemu nie wykupisz playera za śmieszne 15zl? Jakbyś miał płacić za pojedynczy mecz to przecież podobnie byś zapłacił, a tu masz na miesiąc

0

@filon z tych co po domach chodzą ;p

@PitBullx Co do pytania to jasne, że starszą

1

@Colon Cóż, jego transfer do Rosji nie dziwi :p

4

@Ziemny @Nolife1899 jedziecie po nim jakbyście sami nigdy nie przymelanżowali. Dajcie chłopakowi spokój, bo na kacu jest :p

4

Pod domem posła PISu Piotra Polaka rolnicy dziś rano wyrzucili z przyczepy obornik. Do tego na ogrodzeniu zawisł baner „Tu mieszka Piotr Polak- zdrajca polskiej wsi.”

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=H6UX14l7hqA

1

Nyom- nowy wróg publiczny nr 1 La Rambli :p

1

@michaleu Brzydki mecz jak dla mnie i ciężki do oglądania. Przerwy w grze, wybijanie piłki, faule. Słaba gra w ataku pozycyjnym i długie minuty, gdy Getafe było przy piłce. Podobać mógł się w pierwszej połowie Dest i Pedri, który chwilami czarował. Dembele piłkarz tysiąca strat, mówi się, że to wina długiej przerwy w grze, ale to jego niechlujstwo na boisku było widoczne i przed kontuzjami. Griezmann bezpłciowy i ogólnie brakuje błysku zespołowi

2

Na tego Nioma to by się przydał dzisiaj Vidal

0

Dembele piłkarz tysiąca i jednej kiwki skończonej stratą

1

0

@NeroTFP Dość odważne wnioski po jednej kolejce z początku sezonu

0

@Tales_Omletu Aż szkoda, że więcej nie postawiłeś :D

0

@kamilo0066 no z twarzy taki typowy Angol :p

1

@sendesara o tym golu w półfinale z Milanem właśnie pomyślałem :)

1

@sendesara Ahh ten Ludovic Giuly. Mam z nim najmilsze wspomnienia. Szkoda, że trochę zapomniany

1

Ledwo wróciłem na siłownie i już rząd zamyka. A myślałem, że będę musiał szukać wymówki czemu przestałem chodzić

0

@jeyx77x a Ty nie mówiłeś, że w UK mieszkasz?

0

@tmQbassive Psy szczekają a karawana jedzie dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?