patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Robert1603 napisałem na PW
0
@Robert1603 Można w kapciach i szlafroku iść
0
@Robert1603 Ścinawka Górna
1
@Robert1603 Z okolicy, ale tak.
1
@Shapiro A okaże się, że zaskoczą wszystkich i będą drugą Granadą.
3
@Brosik Taki słaby, a co roku wykręca liczby nieosiągalne dla żadnego innego piłkarza w La Lidze.
0
@Colon Do twarzy mu w tej koszulce.
7
@amanter nie przesadzajmy
1
@Coutinho007 Wszystko tylko dlatego, bo poza Realem i ewentualnie Atletico nikt nie jest w stanie nam póki co zagrozić. Gdyby liga była tak wyrównana jak Premier League to utrzymanie się w TOP 4 byloby ciężkim wyzwaniem.
0
Jeśli to prawda co mówił Pol na lajwie, że w momencie, gdy w Barcelonie ustępuje zarząd to musi pokryć z własnej kieszeni 15% stworzonego zadłużenia, to sorry, ale nie ma szans, żeby Bartomeu i jego świta podali się do dymisji. Zostaną i będą robić wyprzedaż, żeby tylko za wszelką cenę zrównoważyć budżet. Będą woleli wywalić Messiego i zmierzyć się z protestami, zostawiając przy tym własne napchane kieszenie.
0
@XaviHeart Po prostu pytałeś o to co w tym dziwnego, że La Rambla będzie oglądać mecze Premier League i że nie tylko La Rambla tak będzie robić. I odebrałem to tak, jakbyś poczuł się urażony, że śmieje się z La Rambli i jej użytkowników. Tak wiec luzik jak coś ;)
1
@dominik127pl Co się będę rozdrabniał. Kupię całą kratę, wypijemy, a potem na miasto.
0
@XaviHeart Stwierdzam fakt. Nie wiem skąd taka reakcja jakbym Cię osobiście zaatakował. Są osoby, które nie oglądają na codzień Premier League, a na pewno zaczną. Są osoby, które oglądają jak gra ze sobą Liverpool vs Manchester, a jak przejdzie Messi i to i mecz z Crystal Palace będą oglądać. Odnoszę się do La Rambli, bo tutaj się udzielam. Jakbym pisał na tureckiej stronie fanów Galatasaray to pewnie mówiłbym o nich.
0
@dominik127pl Przepraszam :x
0
Jak Messi jednak przejdzie do Manchesteru to cała La Rambla zacznie oglądać obowiązkowo Premier League.
0
@Colon Powiem Ci, że całkiem spoko było obejrzeć amerykańską wersje i słyszeć te same dialogi i widzieć te same scenki, tylko, że nagrane 40 lat wcześniej w innych czasach, w innym kraju. Choćby z tego faktu warto zobaczyć 1-2 odcinki. Natomiast nie wiem czy to ze względu na to, że na miodowych latach się wychowałem czy to może ze względu na polski klimat to jednak przemawia do mnie nasza wersja serialu.
0
@Colon The Honeymooners
0
@BaroPodertos Jakoś tam drętwo.
0
@clyde pierwszy komentarz mam z 2009 roku wiec pewnie jakoś wtedy
1
@Khajio I zawsze jakimś tekstem z Miodowych Lat zapodał.
0
@BorzyKrzys jakieś dymy tu były czy jak?
1
@Wilczeq ja to tam i Steama widzę :D
10
Wiecie co? Mi to po ludzku jest po prostu przykro, że po takim sezonie Lewandowski nie dostanie Złotej Piłki.
0
@maatiixx jaki to miałoby sens zapłacić zawodnikowi za rok kontraktu i go od razu rozwiązać?
0
@jeyx77x Czyli mógłby stworzyć drużynę kopaczy z odzysku, ale wokół Kimmicha, a Bayern i tak wygrałby Ligę Mistrzów. No bo w końcu Lewandowski, który normalnie zgarnąłby Złotą Piłkę za ten sezon to co najwyżej solidny egzekutor, ale to każdy mógłby zająć jego miejsce. Tu nie chodzi o inne zdanie, tylko o twój pokraczny tok rozumowania. Tyle.
2
@jeyx77x czytam te Twoje posty od historii z Bojanem zniszczonym przez del Bosque, przez teksty, by Messi odszedł z Barcelony, no i teraz to. I tak się zastanawiam co ty człowieku bierzesz, bo co post to głupszy
0
@Dardanel jak to mówi La Rambla podobno zbyt drewniany. Lepszy jest koślawy Suarez
1
@Tomcio jeszcze było, że Goretzka to najlepszy pomocnik na świecie
0
@LuisSalvano jasne, chociaż bym mocno się zastanawiał, jeśli mówimy o sukcesach tylko i wyłącznie pamiętanych przez kibiców danego klubu, czy większym osiągnięciem jest sekstet czy bycie w LaLidze od początku istnienia przez Athletic Bilbao, grający tylko Baskijczykami.
Post wkładający kij w mRowisko.
0
@TheGoldenEleven i tak się znajdą osoby, które będą myślały, że Bayern jako drugi po Barcelonie w tym sezonie zdobył tryplet