0

@tristan87 nigdzie nie napisałem, że Świat Według Kiepskich jest zabawnym serialem, choć widzę, że mój avatar spełnia swoją role i jest na tyle zapadający w pamięć, że potrafiłeś powiązać mój któryś tam poprzedni komentarz z moją osobą

0

@tristan87 poza poczuciem humoru na poziomie rocznika 2007 to nic

0

@PatrychoO nie są to zawodnicy pokroju Alvesa, ale jednak z dwojga złego Roberto jest lepszy niż ten jeździec bez głowy

0

@tristan87 Mam nadzieje, że 87 w nicku to tylko losowe cyfry, a nie rocznik...

3

@PatrychoO chociażby

@jeyx77x nie widziałeś w życiu, żeby ktoś umiał tak wykorzystać balans ciała?? To niesamowite, bo w tych samych meczach co Semedo, gra też Messi

0

@Shapiro nie znam dwóch partii, a trochę interesuje się polityką :p

10

@jeyx77x Zacząłbym od tego, że mam nadzieje, że Semedo nie będzie grał.

0

@Dynak Z tym zarządem to by ściągnęli jeszcze za grube miliony Kalę, który w Realu nie wypalił jak u nas Coutinho i pewnie kogoś jeszcze. Dzisiaj bylibyśmy na poziomie Valencii albo innej Sevilli

1

@robsesh Dla nas patrzących z boku to te całe wybory to zgadywanka. Okaże się w praniu jak będzie. Jakby socios wiedzieli co przyniesie ze sobą Bartomeu to w życiu, by go nie wybrali

8

@robsesh on chce Xavim wygrać wybory. Średnio mi się to podoba. Oby tylko nie wpaść z deszczu pod rynnę

4

@Encore według połowy La Rambli jest kiepski jak sik pająka, bo w końcu liga ogórkowa. Ta sama połowa dałaby się pociąć, żeby grał u nas

0

@Colon nie orientuje się aż tak w sytuacji i polityce USA, ale z tego co wiem to wszyscy atakują Trumpa za rasizm i dyskryminacje, ale z drugiej strony jak tylko przyznasz się do tego, że jesteś jego zwolennikiem to możesz stracić pracę, a na ulicy dostać w mordę. Wielcy postępowcy nie różnią się niczym od metod KKK

4

@IronSanHybrid oglądałem kiedyś dokument z pierwszego roku rządów Laporty z sezonu 2003/04. Pamietam porażkę z Malagą 0-5 i jaki bałagan wtedy panował, a jednak wszystko wyszło na prostą. O stokroć lepszy prezes niż ci karierowicze Rossel i Bartomeu

2

@jeyx77x ja jestem za Bayernem. To jak dojdzie do finału PSG vs Bayern to przynajmniej jeden z nas będzie zadowolony ;)

5

@IronSanHybrid przypomniał mi się odcinek Świata Według Kiepskich, gdy Paździoch odmówił sprzedaży mieszkania pod stadion na Euro i zamieszkał na stadionie xD

0

@tristan87 aż strach pomyśleć na jaką potęgę trafią w następnej rundzie

50

Jakby Bartomeu zarządzał Saharą to po 5 latach zabrakłoby piasku

0

@MontelQ Lewy wygrałby :p

2

@neymarjr_143 powinni z grobowymi minami opuścić stadion i wywiadach mówić, że to był ciężki mecz i są już skupieni na finale. Nie dogodzisz :D

0

@Bykunn Zależy. Rewanż mógłby wyglądać zupełnie inaczej :p

8

@ryba84 ja tam za rodakiem Polakiem będę. Niech coś nastrzela i będę miał co opowiadać wnukom na starość :p

8

Legia wciąż gra w Lidze Mistrzów, a Barcelona już nie. Fakt nie opinia.

0

@AlexDark00 zaciągnie kolejny kredyt i ściągnie jakaś gwiazdkę za grube miliony, rozkładając płatność na raty. Uciszy co niektórych na kilka miesięcy i utopi ten klub jeszcze bardziej.

2

@Janiama ja byłbym lepszym ekspertem od Hajty, a ekspert ze mnie żaden. Także tego...

1

@BarcaInfo Giggs zmiażdżył

0

@bartekvisca Dokładnie. Z perspektywy czasu to 6-1 to był ostatni przebłysk tego zespołu. Sam fakt przegrania pierwszego meczu 0-4, a potem oklep od Juventusu 0-3 był znakiem tego, że zaczyna brakować czegoś temu zespołowi

3

@dammar91 Davids vs Semedo to było coś. Jedyny pojedynek równie dobry to był tylko Bale vs Bartra

3

@Janiama Gdyby Suarez grał w Realu, a nie w Barcelonie to by był chyba tutaj najbardziej znienawidzonym piłkarzem

0

@FafitFCB Ameryki nie odkryłeś ;)

0

@masq mi to latało już w zeszłym roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?