patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama ja to ogólnie nie rozumiem umniejszania Mbappe tutaj. Gość ma 21 lat, a wykręca lepsze liczby w tym wieku niż wykręcali Messi i Ronaldo. Mistrz świata i gwiazda PSG. Jak utrzyma poziom przez całą karierę to będzie kolejną wielką legendą
0
@shinthps pamietam w czasach szkolnych sezon 2005/06. Kumpel wielki fan Chelsea i zawsze mi dogadywał, bo sezon wcześniej wyeliminowali Barce. No i znów graliśmy z Chelsea w 1/8 i awansowaliśmy. Następnego dnia na WFie samozwanczo ogłosił się największym kibicem Barcy
0
@Przemek2323 większym niż, gdy się tarzał po boisku na Mistrzostwach świata?
0
@Zip jak dojdzie do finału z Lyonem to będą emocje jak na grzybach
2
@AmigoBlancos gdyby powtórzyli karnego Blaszczykowskiego
0
@NeroTFP to tak jak z naszymi. Na papierze każdy klasa światowa, a jak przyjdzie do meczu to 2:8
0
Jeśli Bayern pokona Lyon to szykuje nam się świetne meczycho w finale.
1
@Kurkmen wymyślać niech sobie wymyślają, ale że coś takiego zelektryzowało społeczeństwo to szok. Wystarczy poprzeć coś ideologią i można gadać największe głupoty, a znajdzie się grupa, która będzie to oklaskiwać
0
@Czajka90 dobry wiek, mógłby wrócić jeszcze pobronić u nas
1
@PatrychoO pozdrowienia do więzienia?
7
Lil Peep miał fazę na stonogi, które go śledziły. Stano ma to samo, tylko ze ślimakami
4
Tyle w temacie xD
2
@kazbychu 5 kadencji, a w życiu o nim nie słyszałem
0
@ForcaMilosz mam wrażenie, że co by się nie działo to będzie śmiesznie ;)
0
@ForcaMilosz wierzysz w cuda? xD
5
Koeman mam wrażenie, że do połowy sezonu nie dociągnie. Będzie jak z Benitezem w Realu. Mam wrażenie, że przyszły sezon to będą jeszcze większe jaja niż w tym, a dopiero zacznie się coś zmieniać po wyborach
0
@socha „trzeba zmian, dużych zmian i ja będę zmieniał” xD
1
Skoro już żyjemy w państwie PISu i do socjalizmu trzeba się przyzwyczaić to niech może państwo wykupi jakiś klub, taką Wisłę Kraków czy Lechię Gdańsk i ściągnie Messiego i innych porządnych grajków. Przynajmniej byłoby komu w tych pucharach kibicować dłużej niż do sierpnia
1
Dla wszystkich chcących odejścia Messiego. Zdjęcie, które stało się memem:
https://zapodaj.net/2cd0b6fc7e6cf.jpg.html
0
@Danny Gaucho dopiero zauważyłem :p
0
Jakaś współpraca się zrodziła, że na onecie jest dostępny przegląd prasy fcbarca? :D
https://zapodaj.net/59cc911433c83.png.html
1
@DonMatteo901 a co jeśli trafiłaby się jakaś przyszła pierwsza dama zarabiająca jako prezes w korporacji kilkaset tysięcy dolarów miesięcznie? To zawsze zostawianie jakieś luki
0
@barcelonaLM idealny pod autobahn dla Bayernu :p
0
@PatrykBarca niemiecki już był Bayern-Borussia w sezonie jak Lewy zapakował 4 brameczki Realowi, a my dostaliśmy oklep od Bayernu 7-0
2
@natanvip fajny avatar xD
0
@patry295 dobra znalazłem. Gdyby ktoś kiedyś potrzebował do szybkiej edycji zdjęć: Window——>Gradient—->w oknie które wyskoczy klikamy ikonkę kilku równoległych pasków i tam wybieramy legacy gradients. Po zastosowaniu tego w Gradient Map pojawia się nowy folder z fotograficznymi warstwami korekcyjnymi
2
Jak któryś się nie zgadza na odejście z klubu i woli siedzieć na ławce cały sezon, bo dobrze płacą to niech sobie ściągną działaczy z polskiej ligi. Szybko by zrobili z tymi świętymi krowami porządek. Chcesz pieniążków to proszę bardzo, ale w ramach treningu pół dnia biegania po lesie. Że niby ciężko? To jutro trening 3:00 i 10 km więcej
0
Jest tu ktoś kto orientuje się w Photoshopie? Szukam opcji „photographic toning”. Kiedyś można ją było znaleźć jak się wchodziło w warstwy korekcyjne—>grandient map i tam była ta opcja, a teraz jest tam tylko „append default gradients”. Jest to w ogóle jeszcze dostępne w photoshopie czy usunięto i trzeba ściągać presety z neta?
0
@LuisSalvano szejk przyjdzie, zostawi pieniądze i po dwóch latach sobie pójdzie.... kurtyna
0
Mam wrażenie, że gdyby tam wczoraj w koszulkach Bayernu wybiegli piłkarze Legii Warszawa to też skończyłoby się porażką