0

@Janiama ja to ogólnie nie rozumiem umniejszania Mbappe tutaj. Gość ma 21 lat, a wykręca lepsze liczby w tym wieku niż wykręcali Messi i Ronaldo. Mistrz świata i gwiazda PSG. Jak utrzyma poziom przez całą karierę to będzie kolejną wielką legendą

0

@shinthps pamietam w czasach szkolnych sezon 2005/06. Kumpel wielki fan Chelsea i zawsze mi dogadywał, bo sezon wcześniej wyeliminowali Barce. No i znów graliśmy z Chelsea w 1/8 i awansowaliśmy. Następnego dnia na WFie samozwanczo ogłosił się największym kibicem Barcy

0

@Przemek2323 większym niż, gdy się tarzał po boisku na Mistrzostwach świata?

0

@Zip jak dojdzie do finału z Lyonem to będą emocje jak na grzybach

2

@AmigoBlancos gdyby powtórzyli karnego Blaszczykowskiego

0

@NeroTFP to tak jak z naszymi. Na papierze każdy klasa światowa, a jak przyjdzie do meczu to 2:8

0

Jeśli Bayern pokona Lyon to szykuje nam się świetne meczycho w finale.

1

@Kurkmen wymyślać niech sobie wymyślają, ale że coś takiego zelektryzowało społeczeństwo to szok. Wystarczy poprzeć coś ideologią i można gadać największe głupoty, a znajdzie się grupa, która będzie to oklaskiwać

0

@Czajka90 dobry wiek, mógłby wrócić jeszcze pobronić u nas

1

@PatrychoO pozdrowienia do więzienia?

7

Lil Peep miał fazę na stonogi, które go śledziły. Stano ma to samo, tylko ze ślimakami



4



Tyle w temacie xD

2

@kazbychu 5 kadencji, a w życiu o nim nie słyszałem

0

@ForcaMilosz mam wrażenie, że co by się nie działo to będzie śmiesznie ;)

0

@ForcaMilosz wierzysz w cuda? xD

5

Koeman mam wrażenie, że do połowy sezonu nie dociągnie. Będzie jak z Benitezem w Realu. Mam wrażenie, że przyszły sezon to będą jeszcze większe jaja niż w tym, a dopiero zacznie się coś zmieniać po wyborach

0

@socha „trzeba zmian, dużych zmian i ja będę zmieniał” xD

1

Skoro już żyjemy w państwie PISu i do socjalizmu trzeba się przyzwyczaić to niech może państwo wykupi jakiś klub, taką Wisłę Kraków czy Lechię Gdańsk i ściągnie Messiego i innych porządnych grajków. Przynajmniej byłoby komu w tych pucharach kibicować dłużej niż do sierpnia

1

Dla wszystkich chcących odejścia Messiego. Zdjęcie, które stało się memem:

https://zapodaj.net/2cd0b6fc7e6cf.jpg.html

0

@Danny Gaucho dopiero zauważyłem :p

0

Jakaś współpraca się zrodziła, że na onecie jest dostępny przegląd prasy fcbarca? :D
https://zapodaj.net/59cc911433c83.png.html

1

@DonMatteo901 a co jeśli trafiłaby się jakaś przyszła pierwsza dama zarabiająca jako prezes w korporacji kilkaset tysięcy dolarów miesięcznie? To zawsze zostawianie jakieś luki

0

@barcelonaLM idealny pod autobahn dla Bayernu :p

0

@PatrykBarca niemiecki już był Bayern-Borussia w sezonie jak Lewy zapakował 4 brameczki Realowi, a my dostaliśmy oklep od Bayernu 7-0

2

@natanvip fajny avatar xD

0

@patry295 dobra znalazłem. Gdyby ktoś kiedyś potrzebował do szybkiej edycji zdjęć: Window——>Gradient—->w oknie które wyskoczy klikamy ikonkę kilku równoległych pasków i tam wybieramy legacy gradients. Po zastosowaniu tego w Gradient Map pojawia się nowy folder z fotograficznymi warstwami korekcyjnymi

2

Jak któryś się nie zgadza na odejście z klubu i woli siedzieć na ławce cały sezon, bo dobrze płacą to niech sobie ściągną działaczy z polskiej ligi. Szybko by zrobili z tymi świętymi krowami porządek. Chcesz pieniążków to proszę bardzo, ale w ramach treningu pół dnia biegania po lesie. Że niby ciężko? To jutro trening 3:00 i 10 km więcej

0

Jest tu ktoś kto orientuje się w Photoshopie? Szukam opcji „photographic toning”. Kiedyś można ją było znaleźć jak się wchodziło w warstwy korekcyjne—>grandient map i tam była ta opcja, a teraz jest tam tylko „append default gradients”. Jest to w ogóle jeszcze dostępne w photoshopie czy usunięto i trzeba ściągać presety z neta?

0

@LuisSalvano szejk przyjdzie, zostawi pieniądze i po dwóch latach sobie pójdzie.... kurtyna

0

Mam wrażenie, że gdyby tam wczoraj w koszulkach Bayernu wybiegli piłkarze Legii Warszawa to też skończyłoby się porażką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?